Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat 128

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Де си, братац!? :D Добродошо на наше подручиje Из ког си града?ПП- брате Имортале, одакле ти српски бре :D
    Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

    Коментар


      #32
      Има един Фиат 128 4-врат в моя квартал - Слатина/София , не е много запазен , не се движи отдавна , но ако някой е мераклия може да го водя да поразпитаме за собственик и да я спасявате :D
      Газови уредби , монтаж , диагностика , ремонти на бензинови двигатели , ауспуси...
      София , Горубляне ,ул. Самоковско Шосе 1 (срещу ОМВ на автоборсите) 978-20-82 973-67-24 0877-27-20-21

      Коментар


        #33
        Машинка, питай.

        Коментар


          #34
          Immortal написа:
          Здраво Застава!Код нас joш има Заставе, ала мислим да грешиш да се jош произведува овоj модел.Сад е у производ Застава 10, коj jе копие ФИАТ Пунто.За информация на всички фенове - цената сериозно ме кара да се замисля... 6500 Евро без ДДС за базовия модел - това е по-малко от една Дачия...
          Хм, и аз се замислих, ама май имаше и мито.Така,че скъпичка става количката за нас!
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #35
            DEYAN IYI написа:
            Де си, братац!? :D Добродошо на наше подручиje Из ког си града?ПП- брате Имортале, одакле ти српски бре :D
            Бе нали и аз съм Деян Страшно ми се отдават езиците, не е само сръбски ... Всъщност сръбския е един от тези които зная най-лошо

            Коментар


              #36
              Добродошо на наше подручиje Из ког си града?
              Бо?е вас нашао.Из Ниша сам, ту смо близу.
              Код нас joш има Заставе, ала мислим да грешиш да се jош произведува овоj модел. Сад е у производ Застава 10, коj jе копие ФИАТ Пунто.
              Произведува се још, модел Скала са ретровизор у углу, стално виђам нове, ?уди их много купују зато што је цена 4000 Евро са ДДС, а Застава 10, односно Пунто је код нас 7990 Евро са ДДС за основен модел и ја мислим да је то много.ПОЗДРАВ
              Serbia

              Коментар


                #37
                Re: fiat 128

                tito54 написа:
                Продавам ФИАТ 128,кола на Европа за 1970г.Въпросната кола се води уникат,тъй като точно тя е била на подиумите по време на представянето и е от първите бройки.Ако някой се интерсува мога да му кажа номерът на рамата.Колата е напълно реставрирана. tito54@mail.bg
                Тази кола съм я виждал и наживо в Слатина, където мои приятели имаха гараж Поздрав за колегата Zastava http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=30130#30130
                Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                Търси се..

                Коментар


                  #38
                  в Слатина е, да

                  Коментар


                    #39
                    http://digilander.libero.it/gipp1/au...t-128/f128.htm
                    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                    Търси се..

                    Коментар


                      #40
                      и аз имам 128 с четири врати, ама му е изгнило купето и има проблеми със скоростната кутия.

                      Коментар


                        #41
                        тьрся си 128 sport coupe ама няма и сигурно ще си взема VW SCIROCCO MK1 (дизайна е подобен-италдизайн)

                        Коментар


                          #42
                          Здравейте, кажете ми някой сайт за фиат 128, но да има и каталози за 128 моделите във формат .pdfБЛАГОДАРЯ!

                          Коментар


                            #43
                            Здравейте,Ето я и фиатката
                            Прикачени файлове
                            The Fiat 128 is a most successful 1100cc car with sales of over 1,750,000 in the past five years. Why? Simply because it gives you more for your money-and it's much more enjoyable to drive.

                            Zastava GT 55

                            Коментар


                              #44
                              http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?...=detailsоще един 128 - в добро състояние .....може би обаче цифрата е меко казано

                              Коментар


                                #45
                                какви парички и искаш аз съм от София бих искал да я видя ако може

                                Коментар

                                Working...
                                X