Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със жичките на прозореца на багажника - Fiat Brava

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със жичките на прозореца на багажника - Fiat Brava

    Здравейте колеги, имам един малко гаден проблем.Значи Фиата е Брава 1.9 JTD и на задния прозорец на багажника като му включа подгряването и на половината стъкло се размразява а другата част не може понеже са се прекъснали на няколко места жичките (нагревателчетата). Та подразбрах че това нещо може да се поправи като сложа лепило на местата, където са се прекъснали.Лепилото трябвало да бъде някакво специално, което да е електропроводимо.... Бихте ли споделили ако знаете какви са тези лепила, къде се продават и на какви пари са???EDIT: Или евентуално споделете друг начин за ремонт на проблема Благодаря предварителноЖиви и здрави!
    99' Fiat Brava HSX 1.9JTD 105Hp -> 05' Fiat Croma 1.9 MJET 16v 150Hp

    #2
    Лепило съм виждал в Конрад и съм купувал точно за тази цел. Трябва обаче предварително да си направиш с лепенка чертите и да мажеш смело и после като разлепиш да се получи тънка черта. Ако го мажеш с четчицата ще стане дебело/грозно и може да няма ефект защото ще се промени съпротивлението. А и от опит знам как се пръска прозорец. Прозореца на задната врата на лагуната ми е от тези където се отварят само те и така беше прекъснат и един се опита да го намаже набързо с такова лепилце и ефекта беше в замръзнало положение от вън и пуснати нагреватели още има стъкла по цялата кола.

    Коментар


      #3
      chaveto написа:
      Лепило съм виждал в Конрад и съм купувал точно за тази цел. Трябва обаче предварително да си направиш с лепенка чертите и да мажеш смело и после като разлепиш да се получи тънка черта. Ако го мажеш с четчицата ще стане дебело/грозно и може да няма ефект защото ще се промени съпротивлението. А и от опит знам как се пръска прозорец. Прозореца на задната врата на лагуната ми е от тези където се отварят само те и така беше прекъснат и един се опита да го намаже набързо с такова лепилце и ефекта беше в замръзнало положение от вън и пуснати нагреватели още има стъкла по цялата кола.
      Благодаря за бързият отговор Така и смятах да го направя ако ще го мацам с лепилото Ще проверя тези дни в Конрад
      99' Fiat Brava HSX 1.9JTD 105Hp -> 05' Fiat Croma 1.9 MJET 16v 150Hp

      Коментар


        #4
        Колеги да ви кажа, днес ходих по магазините.В практикер "Bisson" електропроводимо е 41-42 лв.В Конрад ми казаха, че нямали налични но ще докарат в края на другата седмица и цената им била 13-14 лв.Та ще изчакам до другата седмица....
        99' Fiat Brava HSX 1.9JTD 105Hp -> 05' Fiat Croma 1.9 MJET 16v 150Hp

        Коментар

        Working...
        X