Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Велико Търново-града е много разбит, ужасно е, избягвайте го

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    На езикова гимназия в момента е коварно. С предимство са тези, които слизат от езикова и продължават наляво посока Варна. А тези, които идват от Варна и продължават за ОМВ трябва да изчакат тези от езикова. Е точно там снощи щяха да ни ударят, защото знака е забутан в храсталаците и никой не го вижда.

    Коментар


      #32
      Изненадва ме доста.А тази улица магистрална запушена ли е около практикера в крайна сметка или има трафик още?Аз съм сигурен все пак, че ще има лутащи се мераклии с чужди номера, веднъж обяснявах на един чужденец да не минава покрай шела за Арбанаси, където сигурно още е затворено, но той така и не ме послуша и се разходи до бариерата и обратно.След време ще мина на инспекция да видя прогреса по новия кръг лично дано да има някаква промяна...

      Коментар


        #33
        Нямам представа как е около Практикер. За Зоната предполагам се минава през паркинга на Практикер. Иначе движението е затворено от медицинския надолу. От такситата на Нова болница посока качица. Целия трафик минава през SPS (предполагам знаеш, къде е това заведение)

        Коментар


          #34
          Аха, ориентирах се, да знам да не минавам от там.И след sps на къде се насочват, по Ниш, Габровски от пожарната надолу?Така се връзва най-късият път, според картата, а и щом Славянска е станала с предимство.Ще видим и по България за какви задръствания става въпрос скоро..Официални табели има ли сложени за обход по тези криви улици, или все още се води пътя през Чолаковци?

          Коментар


            #35
            fuoco написа:
            И след sps на къде се насочват, по Ниш, Габровски от пожарната надолу? .....Официални табели има ли сложени за обход по тези криви улици, или все още се води пътя през Чолаковци?
            Точно така. Табели има

            Коментар


              #36
              аз още като затвориха пътя една нощ реших да проверя дали вярно не може да се мине, минавах през някакви насипи, карах по някакви разкопани места, едвам минавах и накрая стигнах до задънено.... вярно не можело да се мине. оттогава минавам през центъра, онзи през през квартала е супер дълъг и разбит
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #37
                http://dnesbg.com/index.php?page=New...sPage&id=14382 Голям виц

                Коментар


                  #38
                  coolboby написа:
                  2 месеца.
                  Боби разказва вицове Аз залагам,че пак ще свършат незнайно как парите и пак ще си свикнем и с тая обстановка
                  ex.Мареа ТД100

                  Коментар


                    #39
                    И тенекеджиите семейства хранят!

                    Коментар


                      #40
                      Е не е толкова зле, само да не съсипят и улицата над болницата, за сега се държи настилката Гостите на града продължават да не ползват булевард България и вярват на табелите. Предимствата са доста странни по новия маршрут, хората видях, че си чакат все едно по старите знаци на променените кръстовища, дано да не стане някоя простотия.Иначе в събота се забелязваше "засилена" работа по възела и на обекта се носеха приказки от сорта "само ние работим през почивните дни"...Дано поне да е за добро накрая.

                      Коментар


                        #41
                        Улицата към болницата срещу входа на спортната площадка на училище Бачо Киро има свличане на асфалта. Надявам се да не се усложни.

                        Коментар

                        Working...
                        X