Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Велико Търново-града е много разбит, ужасно е, избягвайте го

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Продължавай да даваш ъкъли и Мария Габровска като стане натоварена от транзити като Георги Козарев, ще я затворят цялата заради училището и 3-те детски градини там + двата големи блока.

    Коментар


      #17
      Тогава си минавайте от София за Варна през Севлиево..селата, Габрово, Дряново и тн.

      Коментар


        #18
        Ето сега стана сложно за 2 месеца.http://dnesbg.com/index.php?page=New...sPage&id=14187 който познава В.Търново ще разбере за какво му говоря. Пишмана, Зоната ще минават по Габровски а на пожарната и кръстовището преди Нова болница ще е лудница. На пожарната ще мирише на съединител.

        Коментар


          #19
          А тия от Практикер ще луднат целия трафик от Зоната ще минава през техния паркинг.
          --Старата ръжда любов не хваща!--
          156 sportwagon 1,9 jtd 115
          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

          Коментар


            #20
            Що го затварят, да не са почнали второто кръгово или ще заглаждат бойното поле?

            Коментар


              #21
              Затвориха Качица и настана лудницата. Ако имате път през В.Търново, минете през центъра! На влизане в града от София посока Варна на първата детелина хващате пътя в дясно и завъртате посока центъра.

              Коментар


                #22
                Миналата седмица ходихме до Велико Търново и не забелязах да са чак толкова зле улиците,обаче нещо ми се стори много объркан тоя град на няколко пъти за забутах в някви малки улички.На всичко отгоре един ме удари докато бях спрял на пешеходна пътека.
                Виж бейби не сме глупаци,
                ние сме отбор от здравеняци.
                Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                Коментар


                  #23
                  Е то през Пловдив е доста приятен входа, южния възел е на ниво.Иначе, coolboby, хубаво ги пращаш надясно към центъра, ама не казваш първото или второто дясно, ама нищо, иначе 36-а улица и без това е като за гости по габровски обичай.

                  Коментар


                    #24
                    То затова днес всички бяха послушали тази препоръка и задръстването от светофара при пазара стигаше до светофара към стадиона, нагоре по България. Ама, няма какво да се направи, нали все пак трябва да го довършат тоз пътен възел...
                    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                    Коментар


                      #25
                      fiatmaniak написа:
                      Миналата седмица ходихме до Велико Търново и не забелязах да са чак толкова зле улиците,обаче нещо ми се стори много объркан тоя град на няколко пъти за забутах в някви малки улички.На всичко отгоре един ме удари докато бях спрял на пешеходна пътека.
                      щото си нямал минаване по 36-та улица...за целта питай софиянци или варненци да ти разказват за какви ями иде реч Движението е невероятно лошо объркано и на всичкото отгоре е пълно с убитаци неспазващи и най-елементарните предимства- Колега ми вика оня ден,преди не съм карал така,сега и аз съм почнал да не цепя басма на никой и когато ми е изгодно нарушавам знаци и предимства-В ТОЯ ГРАД АКО НЕ КАРАШ КАТО ДЖИГИТИТЕ РИСКУВАШ ДА ТИ СМЕЛЯТ ЗАДНИЦАТА НА КОЛАТА
                      ex.Мареа ТД100

                      Коментар


                        #26
                        ей, почнаха го най-накрая. сега е кофти, ама като го направят всички ще се радваме.Внимавайте със знаците, има някои промени.
                        Alfa 147 JTD 115 hp
                        ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

                        Коментар


                          #27
                          Влизането във Велико Търново вече е на късмет.Миналия ден румънец със циментовоз беше затворил входа откъм хлебозавода.Тръгвам да водя едни гости през Дебелец-кв.Чолаковци там пък катастрофа.Накрая през Драгижево.
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #28
                            А някакви прогнози докога така? Кога ще го построят туй чудо дето го строят?

                            Коментар


                              #29
                              2 месеца.

                              Коментар


                                #30
                                2 месеца ама ако евентуално преведяли още 3 милиона и половина. басирам се че пак ще се осерат и ще стане пак 2 години
                                coolboby написа:
                                2 месеца.

                                Коментар

                                Working...
                                X