Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Колеги видяхте ли снощи Maralboro ferari-тата ! Беше интересно на бул. В.Априлов-минаха околу 10 пъри и си оставиха гумите там.

    Коментар


      #32
      Днеска се очертава пълна среща ?! Ще видим след 1-2 часа ...
      Grande Punto 1.3 75 hp
      Croma 1.9 Multijet 150 hp

      Коментар


        #33
        Среща на 15.11.09г.

        Здравейте колего днес се събрахме доста повече коли отколкото миналата седмица.П.П. Молба към всички колеги-моля Ви започнете пак да пишете в "Чат за срещите в Пловдив" защота само 3-4 човека пускаме постове тук.

        Коментар


          #34
          Ех този Красимир.... Немойе да не се изяви....
          FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

          Коментар


            #35
            Заради такива изпълнения хората не идват по срещите.И доста от сериозните колеги даже и не пишат. На сбирка на Фиат-форума сте снимали някаква немска кошница .Нямаше ли италиански коли?
            Octavia RS
            Evo 10-служебната играчка.

            Коментар


              #36
              Red Storm написа:
              Заради такива изпълнения хората не идват по срещите.И доста от сериозните колеги даже и не пишат. На сбирка на Фиат-форума сте снимали някаква немска кошница .Нямаше ли италиански коли?
              отиде коня у ряката...
              FIAT Bravo Club Plovdiv
              Con Asistencia di Veloce

              Коментар


                #37
                Tqnkata написа:
                Red Storm написа:
                Заради такива изпълнения хората не идват по срещите.И доста от сериозните колеги даже и не пишат. На сбирка на Фиат-форума сте снимали някаква немска кошница .Нямаше ли италиански коли?
                отиде коня у ряката...
                аз за това се въздържах от коментар ;D
                Grande Punto 1.3 75 hp
                Croma 1.9 Multijet 150 hp

                Коментар


                  #38
                  Re: Среща на 15.11.09г.

                  kostadinov.n написа:
                  Здравейте колего днес се събрахме доста повече коли отколкото миналата седмица.Ето и малко снимки (дано колегата който е на тях да няма нищо против, че ги побликувам)П.П. Молба към всички колеги-моля Ви започнете пак да пишете в "Чат за срещите в Пловдив" защота само 3-4 човека пускаме постове тук.
                  Я ли съм кьорЪв или ти не си каЧил снимки?
                  ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                  Коментар


                    #39
                    Като за втора среща- много ми хареса :D Ама пусто като ми е слаб РАМ-а - как да запомня толкова много имена наведнъж Ако срещите продължават в същата положителна посока, мисля и за напред да идвам.
                    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                    Коментар


                      #40
                      Може ли да попитам какво се случва с колегите от предишната тема?Все пак сме Ви гостували и ако занапред го направим ще искаме да се видим с тях.Ако може не се правете,че всичко сега започва,защото никой не е първи.Винаги има предшественици и да се отнасяме с уважение към тях.
                      FIAT BRAVO 1.6
                      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                      Коментар


                        #41
                        колега PB3408CH нямам нищо против теб.чесно казано даже не ми пука кво правиш.но нещата които правиш мисля че не е там мястото . нищо лично. просто тва е времето в което човек е излезнал на малко спокоиствие и моабет с колеги от форума.а не да седи на тръни. извинявам се не искам да правя спам или да засягам някои. лично мнение. но помислете има и малки деца и много коли една грешка може да е фатална а никои не иска това . помислете.
                        fiat bravo 1.6 16v 103 продадено бившо
                        ровър 600 сди 2.0 115кончета бивш вече

                        Коментар


                          #42
                          misira80 написа:
                          колега PB3408CH нямам нищо против теб.чесно казано даже не ми пука кво правиш.но нещата които правиш мисля че не е там мястото . нищо лично. просто тва е времето в което човек е излезнал на малко спокоиствие и моабет с колеги от форума.а не да седи на тръни. извинявам се не искам да правя спам или да засягам някои. лично мнение. но помислете има и малки деца и много коли една грешка може да е фатална а никои не иска това . помислете.
                          Нещо не разбирам пост-а колега.

                          Коментар


                            #43
                            ами става въпрос за колегата с опела.просто една молба .
                            fiat bravo 1.6 16v 103 продадено бившо
                            ровър 600 сди 2.0 115кончета бивш вече

                            Коментар


                              #44
                              И аз се извинявам но за мен това не е никаква ФОРУМСКА СРЕЩА!!! Всеки се отделя на групички и си праи лафче!!! А от другите форуми се сабират всички в някое кафе или нещо от сорта и обсъждат теми. Не Красимир да ми пали гуми на Стадиона.... Аз лично ходих редовно на Тази Среща преди.... но нищо интересно не разбрах....за това и спрях!!! Излагах се тази седмица да отида и к’во? Още по-зле... Дайте да се стегнем и да праим Срещи като хората...........
                              FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

                              Коментар


                                #45
                                Старата песен на нов глас!
                                ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                                Коментар

                                Working...
                                X