Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    emzo написа:
    Оффффффффффф мамо и двамата приемам, че сте още пийени от 8ми.МАР-а ако е клапан, то тогава JTD е с карбуратор.
    Решил съм да слагам по-големи жигльори от УАЗ да върви повече ...... хахахаххахахаххахаххахахххахах

    Коментар


      Е много ясно ,че MAP-a e датчик бе луд!И се намира в задното гърне между 2-та и 3-та преграда ... и следи дали караш с крадена нафта .....

      Коментар


        PB 5989 MP написа:
        Е много ясно ,че MAP-a e датчик бе луд!И се намира в задното гърне между 2-та и 3-та преграда ... и следи дали караш с крадена нафта .....
        хахахахахаххаа
        FIAT BRAVO 1.6
        FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
        LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

        Коментар


          PB 5989 MP написа:
          Е много ясно ,че MAP-a e датчик бе луд!И се намира в задното гърне между 2-та и 3-та преграда ... и следи дали караш с крадена нафта .....
          Ти си мръднал нещо... Да не те държи от снощи
          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

          Коментар


            dobrujanetza написа:
            PB 5989 MP написа:
            Е много ясно ,че MAP-a e датчик бе луд!И се намира в задното гърне между 2-та и 3-та преграда ... и следи дали караш с крадена нафта .....
            Ти си мръднал нещо... Да не те държи от снощи
            то него не го е пускало бе от как се е родил... вънка мноу дуФа бре,студ голем...
            Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
            KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
            Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

            Коментар


              Айде обличайте дебелите якета и на среща!Аз тръгвам!

              Коментар


                момци няма ли маниаци на тема музика айде че имам уникални неща и една турбинка за продаване
                alfa 164 2.0ts .fiat tipo 2.0Т 16v

                Коментар


                  ко праите бе фиат форум рацери много сте се умълчали

                  Коментар


                    кандидати за гребната има ли???хайде честит първи снежен ден

                    Коментар


                      Има,има колкото искаш ..... Ако натрупа довечара сме там!

                      Коментар


                        PB 5989 MP написа:
                        Ако натрупа довечара сме там!
                        там сме бе,как да не сме.... и куките ша са тама... еи оня пияндурник XXX XXXXX жив ли е? :D Колеги заключвам темата временно, подготвя се нова тема, защото тази е трудна за редактиране!Виделин Райчинов
                        Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                        KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                        Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                        Коментар

                        Working...
                        X