Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интеркулер на ТД75

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    не ги слушай сложи си преден кулер няма да сбъркаш , през тази малката дупчица колко въздух да влезе и защо всичко нови коли са със предни кулери ( тези който могат и позволяват ) слагай предния само гледай литража на кулера и турбо пътищата да не са многооо големи разликиа за коне ще си спечелиш със сигурност щото ще е по студен въздуха
    Power Under Pressure

    Коментар


      #17
      по въпроса на колегата Герака, преди време пръснах картера, но оттървавах кожа, бqха ме подгонили попогрешка нqкакви "братq роми", и маслото изтече...паднало е налqгането и оттам лагери биелни и основни, турбина...лошо, но нqмаше как...виждах дирqта след мен, но нqмаше как да спирам...бqха ме одрали жив за нqма нищо...иначе за кулера ще събера нqкой лев още и го почвам п.п и моqта започна на вие "на умрqло" и така... :D благодарq за линкчетата
      '99 FIAT Marea Weekend TD75

      Коментар


        #18
        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=49461 Я виж тука какво се продава за 50лв.
        Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

        Коментар


          #19
          идеално като за мене... :D в скоро време, като реша окончателно какъв ще взимам - дали оригинален или по-голям за отпред, я почвам живот и здраве
          '99 FIAT Marea Weekend TD75

          Коментар


            #20
            Здр Фиатаджии )) и аз карам Браво ТД 100...но от скоро като запаля двигателя,той се форсира сам до 1600 оборота без да му подавам газ..на какво може да се дължи тожа
            Fiat Bravo 1.9 TD100

            Коментар


              #21
              колега и на тоя въпрос не му е тук мястото виж си пусни тема или си намери темата която те вълнува .има от всичко по много.едва ли има незасегнат проблем.

              Коментар


                #22
                ок колега съжалявам
                Fiat Bravo 1.9 TD100

                Коментар

                Working...
                X