Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво причиних на колата си

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво причиних на колата си

    Колеги след 2 часа работа вижте какво причиних на колата си...ех да живее Photoshop :D ...Харесва ми на снимката мисля и реално да го направя. Какво ще кажете....прикачам 2 снимки на оригинала и на монтажа
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1.9 JTD 100

    #2
    Мда, хубаво е станало. Харесват ми матирани коли, обаче скоро ще те отсвирят. Причината е, че не е мястото на тая тема тук

    Коментар


      #3
      Честно ли? - По-добре не я пипай...
      FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

      Коментар


        #4
        Добре е колега но според мен трябва нещо да измислиш и за джантите като цвят че според мен нещо не върви така

        Коментар


          #5
          х

          Колега поиграй си с фото шопа и я направи черна е черни джанти и виж как ще стои.Според мен така е наи добре

          Коментар


            #6
            TAIF написа:
            Честно ли? - По-добре не я пипай...
            Споделям мнението на колегата.... Може и да се заблуждавам от лошо направената снимка на фотошопа... но колата в сегашния си цвят ми харесва повече от матирал черен цвят.... Ако ще и най добрия художник да ти го направи.

            Коментар


              #7
              Много е гъзарско с черен мат, виждал съм добре направени колици, прави впечатление, агресивно е.
              .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
              www.cyxap.com

              Коментар


                #8
                джантите още не им знам съдбата и затова не съм ги включил в проекта
                Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                Коментар


                  #9
                  черения мат е много хунав цвят
                  Целта е една,скороста е различна - HGT !

                  Коментар


                    #10
                    ако реша да го правя да речем боята ше я нанеса ами какво покритие се слага отгоре че пак да стои матово.виждал съм някои коли заводски матови и на допир стоят като пластмаса
                    Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                    Коментар


                      #11
                      колега като гледам броня имаш замисли се за 1 прагчета и една задна броня преди да хвърлиш парите за бояджийската работа иначе да покажа какво сътворих и аз на pаint-а :D
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        #12
                        колега слага се лак за автомобили към които се добавя мат паста като го нанесеш лака седи ласкаво и като исахне матира.надиавам се да съм ти бил полезен.мислиа че беше 2към 1 или 1 към1. отзад на кутиата пише.
                        http://www.snimka.bg/album.php?album_id=355531

                        Коментар


                          #13
                          тоя фар ше свети ли бе колега
                          Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                          Коментар


                            #14
                            durex_a написа:
                            колега като гледам броня имаш замисли се за 1 прагчета и една задна броня преди да хвърлиш парите за бояджийската работа иначе да покажа какво сътворих и аз на pаint-а :D
                            колега с идеята за бронята вече те изпреварих
                            FIAT Bravo Club Plovdiv
                            Con Asistencia di Veloce

                            Коментар


                              #15
                              Tqnkata... ах ..ще измисля нещо като добавка одоло (която се надявма да направя собственоръчно)а по повод фаровете няма да е чак толкова намръщена защото няма да има дълги .. иначе ако може колегата Tqnkata да постне 1 снимка да видим кво е станало ще е супер

                              Коментар

                              Working...
                              X