Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво причиних на колата си

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    durex_a написа:
    Tqnkata... ах ..ще измисля нещо като добавка одоло (която се надявма да направя собственоръчно)а по повод фаровете няма да е чак толкова намръщена защото няма да има дълги .. иначе ако може колегата Tqnkata да постне 1 снимка да видим кво е станало ще е супер
    разбира се колега...
    Прикачени файлове
    FIAT Bravo Club Plovdiv
    Con Asistencia di Veloce

    Коментар


      #17
      добре се е получило ще пробвам и аз но ще затворя маската и ще пусна 2 въздоховода доло в тази дупка коята ще се отвори на бронята

      Коментар


        #18
        durex_a написа:
        добре се е получило ще пробвам и аз но ще затворя маската и ще пусна 2 въздоховода доло в тази дупка коята ще се отвори на бронята
        ще е нужно да режиш бронята заради въздуховодите....общо взето бая рязане пада
        FIAT Bravo Club Plovdiv
        Con Asistencia di Veloce

        Коментар


          #19
          някой да има на идея горе-долу колко излиза пребоядисването на браво в черен мат? 10х предварително
          Fiat Bravo SX 1.4 12V

          Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
          Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

          Коментар


            #20
            звани ми и щте се разберем за цена и дали искаш фалцове и така на татак.0885912552 алекс
            http://www.snimka.bg/album.php?album_id=355531

            Коментар


              #21
              topuzko написа:
              някой да има на идея горе-долу колко излиза пребоядисването на браво в черен мат? 10х предварително
              зависи от майстора
              FIAT Bravo Club Plovdiv
              Con Asistencia di Veloce

              Коментар

              Working...
              X