Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

тунинг на фиат браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    тунинг на фиат браво

    здравеите колеги аз и едни мои приятели решихме да ви зарадваме с малко карбонови елементи като на пример ето тази част от таблото цялата ще бадат приставки вмомента работим над тях ако някои има др предложения приемаме заявкисамо пратете снимки на детаилите и от там нататак ще се разберем надяваме се да има мераклии да си разкрасят фиатките ще кача снимки веднага щом стане
    Прикачени файлове
    с поздрави от снайпера

    #2
    хаиде на купона с карбона
    с поздрави от снайпера

    Коментар


      #3
      sniperabg написа:
      хаиде на купона с карбона
      искаш да кажеш че можеш да изработиш конзолата изцяло от карбон или че ще я облепите с онова фолио дето мяза на карбон
      FIAT Bravo Club Plovdiv
      Con Asistencia di Veloce

      Коментар


        #4
        колега сфетни ме от къде да се здобия и аз с това фолио и на кви пари е и аз имах същата идея ...

        Коментар


          #5
          Вижте онзи ден какво причиних на моя фичо.
          Прикачени файлове
          Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
          И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
          .

          Коментар


            #6
            да яко аз мислех бяло купих спрей и ме отказаха казаха ми че ще се олющи болята после ми казаха първо шприц кит и после боя ама пак щяла да се олющи и се отказах сега се забавлявам с карбоново фолио да го облепя ама май и от него ще се откажа :D

            Коментар


              #7
              durex_a написа:
              да яко аз мислех бяло купих спрей и ме отказаха казаха ми че ще се олющи болята после ми казаха първо шприц кит и после боя ама пак щяла да се олющи и се отказах сега се забавлявам с карбоново фолио да го облепя ама май и от него ще се откажа :D
              Спреят които съм използвал е за джанти и не се влияе от пряка слънчева светлина,засъхва за 5 минути някаде и не се маха мн лесно,аз допуснах грешка и на 1 място ми се стече и остана на капки,след 1 час видях,и си казах 4е с разредител АМВ ще ги махна,да ама не и игра шкурката,а пък качество цена е направо перфектно.Взех го от няква железария за 6,90 имаше и златен
              Прикачени файлове
              Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
              И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
              .

              Коментар


                #8
                ще ме подбъзите пак аз обаче искам бяло и пластмасата на таблото също бяла но пъл вече си направих осветлението на копчетата за парното да светят бяло и бяло в краката да не стане мн претрупано .. с това бяло че и неоните за отдоло са ми приситгнали ( и те бели) итзад на кората също имам бяла пура :D да не стане циганско ...

                Коментар


                  #9
                  durex_a написа:
                  ще ме подбъзите пак аз обаче искам бяло и пластмасата на таблото също бяла но пъл вече си направих осветлението на копчетата за парното да светят бяло и бяло в краката да не стане мн претрупано .. с това бяло че и неоните за отдоло са ми приситгнали ( и те бели) итзад на кората също имам бяла пура :D да не стане циганско ...
                  Колега аз само давам инфо за моя начин,от там нататък решението си е само твое
                  Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                  И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                  .

                  Коментар


                    #10
                    здравеите колеги

                    замисала е следния тва са приставки които се залепят или с двоино лепещу тиксо или с лепило но нее фолио а чист карбон гарантирам на 100%на моето браво бяха залепени тея приставки но бяха махагонови за целта взехме калапа и сега се работи по него но отнема време щтом стане веднага качвам снимки дано да ви хареса а за цени ще се разбираме зависи от тва колко време ще отнеме и наи вече средства но мислим да правим абсолютно всичко засега без крила ,прагове за сега толкова . п.с. детаилите се изработват от професионалисти занимавщисе изцяло с карбонови детаили .
                    с поздрави от снайпера

                    Коментар


                      #11
                      Какво стана колега зарибяваш и бягаш. Маитапя се. Чакам с нетърпение да видя как е станало. Дано да е по бързо де :D
                      Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                      И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                      .

                      Коментар


                        #12
                        никои не бяга

                        просто иска време когато е готово ще кача снимки
                        с поздрави от снайпера

                        Коментар


                          #13
                          Колеги да попита ако махна катализатора на моето Браво 1.9 ТД100 дали ще върви повече,има ли смисъл ))
                          Fiat Bravo 1.9 TD100

                          Коментар


                            #14
                            Smith_vt написа:
                            Колеги да попита ако махна катализатора на моето Браво 1.9 ТД100 дали ще върви повече,има ли смисъл ))
                            Колега мисля че това не е темата в която трабва да питаш за твоя "проблем" Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 .
                            Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                            И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                            .

                            Коментар


                              #15
                              ок извинявам се ,но не можах да намеря друга по-подходяща
                              Fiat Bravo 1.9 TD100

                              Коментар

                              Working...
                              X