Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат 131 (МИРАФИОРИ) 2,0 двувалов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат 131 (МИРАФИОРИ) 2,0 двувалов

    Здравейте колеги. Отдавна гледам снимки на тази рали легенда, виждал съм един поробен на времето 131 земята беше взела да го гълта от към мостовете в дружба 1, но истински здрав и читав фиат несъм виждал, пък камоли български наточен... Та идеята е, че ако ще има някъде такъв звер трябва да питам колегите от ФИАТ форума. Айде ако има някой такъв от форума, да се похвали, да не го скътава!Дано са останали и от марката фиат коли с ретро рейсинг стил и история в БГ!Ай със здраве!Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    За съжаление от форума никой няма... Като цяло единици са хората който имат класически модел.. толкова малко че даже не мога да се сетя за никой в момента! Има един черен 131, но май не е mirafiori и незнам с какъв мотор е. Само ми е известно че е турбиниран.
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Има един Fiat 131 Volumex (Оранжев), който участва и в ретро ралитата
      Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
      Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
      Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
      Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

      Търси се..

      Коментар


        #4
        този турбинирания е 2.0 абарт с тубо ..иначе сега ще купувам супер марфиоли може да погледнеш темата в алфа форума
        alfa 164 2.0ts .fiat tipo 2.0Т 16v

        Коментар


          #5
          И никой ... Егаси! Тая кола е страшна!

          Коментар


            #6
            дайте да спасим поредната талянка.

            Коментар


              #7
              колеги един комшия има супер мирафиори (така пише)само че е 1,6 с двата вала и е карбуратор тази кола е уникална ще гледам по скоро да пусна снимки

              Коментар


                #8
                Здравейте

                Здравейте, аз имам 131 Supermirafiori, както и абартов двигател от ритмо и сега си търся скоростна кутия и деференциал за да мога да о монтирам на моето купе. Та идеята ми е следната, ако някои знае от къде бих могъл да си намеря донор ще се радвам. Желателно е донорът да е 2000 кубика защото от 1.4 и от 1.6 не стават(така де те ще станат но съм виждал какво прави този двигател с кутиите и дифернциалите на по-слабите мотори). Също така ми трябват няколко детайла, които на моят липсват, казанчето за вода за чистачките, както и ляв оригинален фар. Пък живот и здраве ако мога да си намеря и оригиналният климатик ще съм иситнкси щастлив

                Коментар


                  #9
                  И аз също имам неколко такива мотора 1600 и един 2000 ама те са за една жигула дори тоя 1600 е на нея

                  Коментар


                    #10
                    Днеска видях един 131 бял, ама много изкъртен, явно не го поддържат... Ако някой знае, някъде да се продава такова желяза, макар и в лошо състояние, да свирка.

                    Коментар


                      #11
                      Аз си купих наскоро 131 супермирафиори и е звяр много ме кефи, скоро ще пусна снимки.Но има доста дреболийки който трябва да оправя някой да знае къде мога да си намеря части? :D

                      Коментар


                        #12
                        И ако може някой да ми каже за колко секунди е до 100,цял ден се ровя из интернет и ништо не намерихPS:1.6 серия 3

                        Коментар


                          #13
                          Очакваме снимки!

                          Коментар


                            #14
                            Колеги ще видим ли повечко такива български фиат-а ? Мисля да си завърша талянката и да купувам още една ретро рейсинг талянка... И май ще е фият 131 или Алфа ГТВ (1984)

                            Коментар


                              #15
                              Имам надпис Supermirafiori D Ако има желаещи да пишат ,все ще се разберем нещо

                              Коментар

                              Working...
                              X