Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой с Фиат 1.8 16v ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой с Фиат 1.8 16v ?

    Има ли хора във форума със следните:Fiat Punto HGT 1.8 16vFiat Stilo 1.8 16vFiat Bravo/Brava 1.816vFiat Barchetta 1.8 16vFiat Coupe 1.8 16vFiat Marea 1.8 16vАко има да ми се обади на лично, че имам една много готина джаджа за тоя мотор Дава нютонметри малко така.... Пишете ми ще ви обесня подробно
    O.E.Motorsport

    #2
    Защо пък само на лично .Кажи тука какво имаш и какво прави,мисля интерес ще има.

    Коментар


      #3
      MEMO написа:
      Защо пък само на лично .Кажи тука какво имаш и какво прави,мисля интерес ще има.
      Съгласен съм. Все пак е в тунинг раздела. Айде, обяснявай!
      NOW: ???
      Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
      Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

      Коментар


        #4
        Ами да не ме обвинят за комерсиална обява. Незнам дали може. За това на лично.
        O.E.Motorsport

        Коментар


          #5
          Ето тук малко диспут по назад в темата: http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=39982
          O.E.Motorsport

          Коментар


            #6
            Колега ако успееш да направиш доставка на "около 1/3 "от спряганата цена пиши ме и мен ,но парите от мен ще получиш с наложен платеж при доставката и разбира се с опция "отвори преди да платиш".Айде бе колеги изкоментирайте нещо.В този форум пишат доста колеги които грамотно се занимават със силов тунинг призива ми е към тях: кажете нещо за вредите от олекотяването.Всъщност аз си мисля ,че тази шайба не е много по лека от оригиналната и ползата от нея по скоро идва от промяната на предавателното съотношение към хидравлика, климатик и алтернатор но чакам и някой друг да си каже мнението.

            Коментар


              #7
              http://www.hotwheels.com.sg/156%20lighten%20crank.htm това е въпросната графика на шайбата ...... някой друг от фиат форума мисли ли да взима ..... и за да е всичко точно, става дума за пари ..... нещо не ме кефи авансовия превод на пари ...

              Коментар


                #8
                Аз мисля да се доверя на колегата.

                Коментар


                  #9
                  Аз по принцин също .... мисля, че трябва да му се отдаде дължимото дето се занимава ама..... винаги имам едно на ум ...... С кой вариант на двигателя е твоето купе ..... и знаеш ли нещо повиче за тая шайба .....

                  Коментар


                    #10
                    Аз рядко влизам тук и за това гледам само дали имам лично и не се ровя във форума. Няма опасност за мотора от тази шайба. В алфа форума сме дискутирали много. Ако искате попрочетете по към края в темата: http://clubalfaromeo.com/forum/showt...=39982Няма да имате проблеми с плащането. Не искам да прецакам никого. Просто ако трябва аз да платя всички шайби от моя джоб трябва да дам над 1000 лв. И не искам някой да се откаже в последния момент.Шайбата е тествана и няма грижи. Във Алфа форума съм публикувал отговора от производителя на въпроса "Има ли нещо вредно за мотора". Вибрации и т. н.Както виждате никого не карам на сила. Колкото повече хора искат толкова по-проблем за мен... да се знаимавам със всички.То е ако искате На всеки от вас който ми е пратил запитване съм отговорил с последната актуална цена, която мисля е доста по-джоба. Като се има предвид, че тая цена е с доставка до БГ + пощенски танкси които се плащат тук + мито. Аз сигурно незнам дали ще правя поръчка отново някой ден, защото намирането на хора става бавно и трудно. А само за една, две бройки цената е над 200 лв, което за 1 шайба наистина трябва да си фен за да ги дадеш. Това е от мен. Просто ви правя услуга, защото тия Алфи и Фиати трябва да могат да бягат. Не само по сервизите да киснат
                    O.E.Motorsport

                    Коментар


                      #11
                      MEMO измънкай нещо :D за твойто купе ..... да обменим опит...

                      Коментар


                        #12
                        Skip написа:
                        MEMO измънкай нещо :D за твойто купе ..... да обменим опит...
                        Питай на лични ако те интересува нещо.

                        Коментар


                          #13
                          Последен ден за поръчки. Ако някой иска да пише!
                          O.E.Motorsport

                          Коментар


                            #14
                            Ще има нови поръчки за шайби. Цената за количество е 150 лв. с доставката. Ако има желаещи да ми пишат на лично!
                            O.E.Motorsport

                            Коментар


                              #15
                              Колегата е точен , понеже сигурно някои от вас ще имат съмнения :P Но явно не им се карат по-силни коли На теория звучи добре ... на практика, трябва да повозиш
                              Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                              Коментар

                              Working...
                              X