Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в София - част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    S_BANKOV написа:
    cs_aleksandar написа:
    Аз на 99% ще се разпиша :D
    Ам тогава вземи звънни да те извозя до там, да видиш що е бързо браво, стига естествено да не си в ПРЕкрасна поляна
    Ммм...така е. Това Браво под 4 000 об. не вижда
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

    Коментар


      То може и да мина, ама и на двата ми лаптопа им умряха батериите и не съм купувал.
      Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
      Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
      Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

      Коментар


        Ще нося удължител. И. . . бира? Пица?
        Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
        Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
        Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

        Коментар


          Аз ще взема лаптопа на жената че на него имам МЕС който иска да носи кабели и ЕЛМ-и OBD-та и т.н П.п Слави после имам работа по София и ще съм си с колата , иначе не само бих се повозил ами и бих го покарал това Браво
          Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
          И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
          .

          Коментар


            да взема да се домъкна и аз
            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

            Коментар


              Утре съм се заканил да пия форумско кафе...Ако някой има комп и кабеляци за диагностика на АБС за браво’96, да ги взима, пък каквото пие и му струва- няма грижи

              Коментар


                curko написа:
                Утре съм се заканил да пия форумско кафе...Ако някой има комп и кабеляци за диагностика на АБС за браво’96, да ги взима, пък каквото пие и му струва- няма грижи
                Звънни и мини да ме вземеш....ще взема кабели,а Сашо ще носи МЕС
                Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                Коментар


                  Утре ще има страшно много народ, така че всеки който се колебае - да идва, няма да изпусне.

                  Коментар


                    Аз ще съм на бързо в обедната, че съм на бачкане. Вчера направих 14 часа, като се прибрах очите ми бях на пепелници
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар


                      Привет аз като за първи път и се наиграх така лекичко си забравих задната стелката на една саксия, нали я изкарах да съхне, предполагам никои не се е сетил да я вземе ресто на чувствата
                      How now brown cow

                      Коментар


                        мисля утре да дойдем с един колега за първи път на срещата, ако разбира се приемате нови :D и искам само да попитам срещата къде точно се състои
                        FIAT BRAVO 1.9 JTD

                        Коментар


                          Виж водещото мнение в темата. Предлагам да играеме на една игра: Всеки казва колко чвоека ще дойдат на срещата. Само който познае - печели правото да НЕ плаща своята сметка. Който е най-далече от верния отговор - черпи този, който е познал. Броят се хората, присъстващи на срещата в 13:00 часа. Участват само тези, които са дали заявка тука в темата. Пример:Аз казвам 7, някой друг казва 8, трети казва 11. В 13:00 часа преброяваме присъстващите. Броят се само мъже и жени, нямащи нищо общо, деца - не. Например някой е довел жена си - брои се за един. Преброяваме 7, аз печеля и този с предположение 11 ме черпи кафе. Ако преброим 11 - обратното. Ако преброим 9 или 10, никой не печели, а ако преброим 8 - печели вторият, а третият го черпи, защото е най-далече от 8. Тъй като играта е за забавление и за да не се получи да има двама или повече познали, че тоя с черпенето ще се озъби, въвеждаме правило, че никой няма право да казва число, което вече е предположено. Ако този, които му се падне да черпи - не дойде, то никой никого не черпи. Ако този, които печели, не дойде - пак никой никого не черпи.Според мен утре в 13:00 часа на срещата на форума ще има 9 човека. (Срещата е от 12:00, някой да не се обърка!!)

                          Коментар


                            Аз казвам 14 :D

                            Коментар


                              Нямаш право така, днеска си казала, че няма да идваш, а сега казваш число, което е доста високо и така хем ще добиеш право да черпиш, хем няма да дойдеш и ще развалиш играта. Май по-добре да се гледат предположенията само на присъстващите, така че давайте смело. Едно кафе ли ще ви бутне? (9 ще са, даже ги знам кои са )

                              Коментар


                                Сега ако направиш списък с присъстващите име по име..... ще взема да мина и да те прецакам П.П. на кой съм казала че няма да идвам.... и междудругото знам за Кремена Yellow_Flash_Colorz_PDT_06- Трифонов беше!

                                Коментар

                                Working...
                                X