Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в София - част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Извинявам се не уточних говоря за феста на 13 септември (питам толкова рано за да мога да си направя планови)
    FIAT BRAVO 1.9 JTD

    Коментар


      кълвачев93, синко, ти ме развесели! Изпълни ми вечерта, да знаеш. :D (Ако 93 е годината, в която си раждан, тогава можеш да ми бъдеш син. В противен случай си взимам думите обратно. Дъщеря ми е vhristova90).Такъв ентусиазъм... Между другото, беше ли на миналогодишния Фест? Нямам спомен за такъв автомобил и колега. Може би е мой пропуск.Та, Picus-ев93, какво искам да кажа?Искам да кажа, че тук си говорим за срещите ни всяка неделя. За Феста има отделна тема и когато наближи 13-ти ще го решаваме. Според мен има прееедостатъчно време. Нали?А ти на среща в неделя си добре дошъл. Даже можем да си менкаме бутилките за вода. Ти ще ми наливаш от Горна Баня, аз от централната баня. Това е шега, разбира се. Да не се засегнеш.Колеги, имам проблем. Вентилатора работи постоянно. Лошо. Само трима са видели темата...
      Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
      Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
      Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

      Коментар


        Утре ще има ли хора на срещата, че възнамерявам да се появя?

        Коментар


          На 100% , винаги има някой. Аз също ще мина.
          00' Bravo 105 JTD

          Коментар


            В неделя планувам да мина и да Ви видя. Имам около 10-тина точки от Еко ако някой ги събира да сигнализира за да ги взема П.П. Ще се направя на важна и ще закъснея :D

            Коментар


              Спокойно ще има две маси хора да те чакатАз ги събирам...ама май и тая седмица ще пътувам и няма да идвам.
              ФИАТ- Пътят е само формалност
              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
              -----------------------------------------------------
              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

              Коментар


                Kay_ написа:
                Спокойно ще има две маси хора да те чакатАз ги събирам...ама май и тая седмица ще пътувам и няма да идвам.
                :D Събираш масите, хората или точките?

                Коментар


                  vili151279 написа:
                  Kay_ написа:
                  Спокойно ще има две маси хора да те чакатАз ги събирам...ама май и тая седмица ще пътувам и няма да идвам.
                  :D Събираш масите, хората или точките?
                  Хаааааа хаааа Абе опитвам се пари да събирам ама като не става сбирам точки. Хора и маси също, но по празници
                  ФИАТ- Пътят е само формалност
                  ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                  -----------------------------------------------------
                  FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                  Коментар


                    Новокромаджиите, няма да ви броим за секта! Вчера стильовците бяхме колкото вас, без да се надумваме! Вземете пример от Имортала, който се донесе от ***самомодерирано*** си ***самомодерирано*** за сбирката!
                    Прикачени файлове
                    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      Баси и папараците.А аз толкова много нови Кроми на едно място не бях виждал

                      Коментар


                        Абе голяма навалица се получи И продължението беше екстра
                        Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                        Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                        Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                        Коментар


                          Пууу един път да не дойда и гледай кво било
                          ФИАТ- Пътят е само формалност
                          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                          -----------------------------------------------------
                          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                          Коментар


                            имам вече 18 точки, ако тази неделя съм в София ще намина...

                            Коментар


                              Pecho написа:
                              Вземете пример от Имортала, който се донесе от ***самомодерирано*** си ***самомодерирано*** за сбирката!
                              Бе аз иначе за хляб бях дошъл, ама... И неее, ******* си ***** е Ямбол, че е по-далече, а пък сега дойдох от един *** място

                              Коментар


                                -> -> ->
                                00' Bravo 105 JTD

                                Коментар

                                Working...
                                X