Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в София - част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аз най-вероятно ще бачкам и няма да дойда, ама ако има някой от района и шефовете имат карти за ЕКО, ако може да ми вземе 3 броя, че сериозни хора ги искат.
    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

    Коментар


      Пиша магистърска теза, та втори път ще пропусна
      FIAT Nuova Punto 1.2 8V
      FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
      ...and justice for all

      Коментар


        Трите Ино и Шес
        Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
        И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
        .

        Коментар


          Бензинова секта-а-а!
          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            Pecho написа:
            Бензинова секта-а-а!
            Да бе бензинова :D На бензин само палиме
            Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
            И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
            .

            Коментар


              Аз за съжаление не успях да дойда.Трябваше да приберем на жената Капата от сервиз, имахме уговорка за 11:15, онзи дойде в 12:30, и после още час се мотахме там...Кажи му "майстор" и повече не го обиждай!

              Коментар


                cs_aleksandar написа:
                Pecho написа:
                Бензинова секта-а-а!
                Да бе бензинова :D На бензин само палиме
                LPG съм по съгласен хубавци са ни
                Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                Коментар


                  todorshalev написа:
                  LPG съм по съгласен
                  Всъщност бяхме LPG и CVT
                  Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                  Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                  Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                  Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                  Търси се..

                  Коментар


                    .....Всъщност бяхме LPG и CVT CVT първо и второ поколение Ама аз съм газифициранo CVT И защо не сте ме снимали и мен?
                    Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                    Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                    Коментар


                      Кафенце?
                      00' Bravo 105 JTD

                      Коментар


                        Ми, чудя се. не че имам нещо ангажимент.АИ имат и днес отворени врати.Вчера карах джипа. 2,0 мотор, дизел, автоматик. Е, не е това моя автомобил. Няма да си го купя!Вижте, Линея-та, с 1,3 Мджет мотора е друго нещо. 4/100 извън града. Е, по- е моя автомобил. Но и за него 22 бона няма да дам.Ще поизчакам...А, ако някой се надява да кара Джулиета... ами не запали.Онзи ден я докарали, вчера сутринта не запали. Върти та се къса, таблото гора от грешки... вкл. и КОДЕ. По мой съвет извикаха техника с компа за диагностика. Един час човека ръчкА. После не знам...А ето този красавец, 240 коня вече си имал собственик. Българин... Скоро ще го видим по нашите пътища.
                        Прикачени файлове
                        Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                        Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                        Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                        Коментар


                          lhristov написа:
                          Ми, чудя се. не че имам нещо ангажимент.АИ имат и днес отворени врати.Вчера карах джипа. 2,0 мотор, дизел, автоматик. Е, не е това моя автомобил. Няма да си го купя!Вижте, Линея-та, с 1,3 Мджет мотора е друго нещо. 4/100 извън града. Е, по- е моя автомобил. Но и за него 22 бона няма да дам.Ще поизчакам...А, ако някой се надява да кара Джулиета... ами не запали.Онзи ден я докарали, вчера сутринта не запали. Върти та се къса, таблото гора от грешки... вкл. и КОДЕ. По мой съвет извикаха техника с компа за диагностика. Един час човека ръчкА. После не знам...А ето този красавец, 240 коня вече си имал собственик. Българин... Скоро ще го видим по нашите пътища.
                          Хахах не запали. Вчера чух за това по радиото и мислех да ходя. Ако някой му се разхожда може да ида с него ама след Ф1. Иначе след старта към 12:30 ще намина за кафенце
                          ФИАТ- Пътят е само формалност
                          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                          -----------------------------------------------------
                          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                          Коментар


                            В неделя мисля да намина,и някой ако има 1 2 стикерчета за външно да ми донесе и някой с лаптопче с МЕС подарявам пластмаси от интериора на бравото някой ако иска да му донеса нещо
                            Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                            И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                            .

                            Коментар


                              Има ли желаещи за по кафе утре?Такива като мен останали в София и скучаещи :D
                              Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                              Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                              Коментар


                                Ако искаш ела до дружба на езерото сутринта за по кафе

                                Коментар

                                Working...
                                X