Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в София - част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Еми кво да направим сега, като Фиат са решили да се позиционират в по-високия клас. Много е трудно човек да се насили да даде за новото Браво същите пари, като за Хонда Сивик, например. Отстъпва и като визия и като екстри. А визията си е сериозен фактор за нас, почитателите на талянките. Иначе Бравото е много по-кола от Сивика. Ама изглежда като Опел Астра, а частите са в пъти по-скъпи от опелските, въпреки че са взаимнозаменяеми. Затова хората си вземат Алфа 147. Поне изглежда, като италианка и струва като италианка.
    браво 1,6/90 - 09 г.

    Коментар


      и се чупи като истинска италянка особенно ако я караш като истински вандал.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        Аз да попитам ще има ли събиране ( Конвой ) от София към Пловдив утре ? ( или заедно със Алфите )
        Може би пише някъде, но аз пак не съм прочел
        Последна редакция от PaBeH; 29.09.2017, 17:35.
        Fiat Punto Raly Abarth 1.8 HGT

        Коментар


          slonikon написа: Преглед на мнението
          Еми кво да направим сега, като Фиат са решили да се позиционират в по-високия клас. Много е трудно човек да се насили да даде за новото Браво същите пари, като за Хонда Сивик, например. Отстъпва и като визия и като екстри. А визията си е сериозен фактор за нас, почитателите на талянките. Иначе Бравото е много по-кола от Сивика. Ама изглежда като Опел Астра, а частите са в пъти по-скъпи от опелските, въпреки че са взаимнозаменяеми. Затова хората си вземат Алфа 147. Поне изглежда, като италианка и струва като италианка.
          Карам новото Браво, но бензин и да ти кажа не знам кое е скъпото ??? Стоповете по 40лв. , или фаровете по 80 лв. По купето всичко е без пари. Това че караш дизел, не значи, че бензиновите са същите боклуци. Бензиновият двигател като обслужване стъпва колкото на старо Пунто. Ще ти кажа, че колега със алфа 147 дава 2 пъти повече пари за обслужване, а мен задницата бравото ми харесва хиляди пъти повече от на Алфата грозните дребни стопчета. Та не знам какво не му е италианското на дизайна ...
          Fiat Bravo II 1.4 16v
          Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
          Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

          Коментар


            Ако смяташ фиатите за боклуци, можеш да не идваш на срещите. Ние там ги харесваме, нищо че не всички ги караме.
            браво 1,6/90 - 09 г.

            Коментар


              Ауч...до къде я докарахме да се обиждаме на алфа и фиат.
              ФИАТ- Пътят е само формалност
              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
              -----------------------------------------------------
              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

              Коментар


                никога не съм смятал фиат за боклук а да ти кажа 8 години карах фиат. Никога не съм избирал кола по това дали е евтина за подръжка или дали е любима марка на хората. Търся нещо което само тоя който се е возил при мен може да каже какво е.
                А алфата ми дава нещо което фиат на тоя етап не може да ми предложи.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  slonikon написа: Преглед на мнението
                  Ако смяташ фиатите за боклуци, можеш да не идваш на срещите. Ние там ги харесваме, нищо че не всички ги караме.
                  Вие май не четете какво пиша изобщо ... къде съм казал, че Фиат е боклук, че аз само го възхвалявам, за Алфата 147 се извинявам за обидата за стоповете, бях афектиран, че твърдиш, че новото Браво има по-лоша визия сравнявайки го с немския кошник. И все пак, четете хора, а не да набеждавате, кой какво мрази ... въпреки, че съм сигурно 2 пъти по-малък от половината от вас, съм се въртял само около Фиати и Алфи от както минавам прав под масата.

                  Само BANKOV ме разбра явно.
                  Последна редакция от mell0; 01.10.2017, 09:57.
                  Fiat Bravo II 1.4 16v
                  Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
                  Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

                  Коментар


                    Карам новото Браво, но бензин и да ти кажа не знам кое е скъпото ??? Стоповете по 40лв. , или фаровете по 80 лв. По купето всичко е без пари. Това че караш дизел, не значи, че бензиновите са същите боклуци. Бензиновият двигател като обслужване стъпва колкото на старо Пунто. Ще ти кажа, че колега със алфа 147 дава 2 пъти повече пари за обслужване, а мен задницата бравото ми харесва хиляди пъти повече от на Алфата грозните дребни стопчета. Та не знам какво не му е италианското на дизайна ...
                    Извинявай, ако съм те разбрал погрешно!

                    П.С. Абе къде ги раздават тия фарове по 80 лв? Прати на лично, ако може.
                    браво 1,6/90 - 09 г.

                    Коментар


                      Понеже гледам, че доста сте се разгорещили в темата типично по "италиански" предлагам утре да направим една среща на по кафе/бира да поохладим страстите

                      Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                      Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                      Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                      Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                      Търси се..

                      Коментар


                        Утре вечер едно Дон Вито?
                        Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                        Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                        Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                        Коментар


                          Ти представяш ли си да се съберем двамата на дон вито.
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            S_BANKOV написа: Преглед на мнението
                            Ти представяш ли си да се съберем двамата на дон вито.

                            Утре 19.00

                            П.П. Отлагаме го за следващия четвъртък. Утре ще пътувам.
                            Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                            Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                            Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                            Коментар


                              Става ама те са ти близо, предопреди ги да заредят и направо. Знаеш как е.


                              пп Всеки път
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар


                                Там само ще подгреем свещите и после газ до ламарината на домашно
                                Другата седмица ще го направим
                                Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                                Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                                Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                                Коментар

                                Working...
                                X