Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в София - част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мене кога ще ме вземете с вас бе?
    Само ми текат лигите от разстояние
    Ама мога петък или събота, четвъртък не става.

    Коментар


      ако обещаеш да пиеш с нашто темпо.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        В неделя ще има ли някой, да тропнем една Ръченица?

        Коментар


          Че ще има, ще има (кога не е имало!). Ама с това тропане на ръченица ще стреснеш пиячите на кафе.
          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            а тая неделя кво?
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              Аз бих пийнал набързо едно предколедно кафе! Колкото да не разваляме традицията.
              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                Мисля и аз да изпия едно предколедно кафе, а и ще спазим традицията да завършваме година със среща на форума
                Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                Търси се..

                Коментар


                  Ще взема и аз да намина, че не съм идвал от...няма да казвам колко години
                  == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                  На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                  Коментар


                    Ръченица не работи. В Антик сме.
                    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      Малко обновление на темата: срещите в неделя се провеждат редовно всяка неделя след 12:00, независимо че в тази тема се пише за това рядко. Обнових и картинката във водещото мнение, че сочеше някъде из Студентски град. Добавих и упътване към кафе Антик.
                      Последна редакция от ogi28b; 20.02.2018, 00:55.

                      Коментар


                        Колеги, заповядайте в неделя да си поприказваме на тема "Спирачни системи, проблеми, диагностика и решение на пробемите", а също и да пийнем по едно кафе, между другото. Освен визуалната инспекция на дисковете, барабаните, накладките и спирачните маркучи, които всеки може сам да направи, например като слага сега летните си гуми, е важно и състоянието на спирачната течност. За нейната проверка трябва специален тестер, който измерва съдържанието на вода. В неделя ще имаме такъв на срещата и всеки ще може да си я провери, за да знае в какво състояние е и дали трябва да предприеме мерки.

                        Ако някой не знае - повишеното съдържание на вода влошава ефективността на спирачките и има опасност течността за кипне, при което водата се преобразува във водни пари, а балончета газ в спирачната течност са много опасни и могат да ви изненадат когато най-малко очаквате. Това се усеща след няколко сериозни натискания на спирачките, при което налягането в системата рязко се повишава, а с него и температурата. Педалът става прекалено мек, колата почти не спира и е много важно шофьорът да не губи самообладание, и веднага да използва механичната (ръчна) спирачка, която е независима от хидравличната. След няколко минути когато системата изстине, нещата се оправят сякаш нищо не се е случило.

                        Заповядайте!

                        Коментар


                          Ето и как протича тестът. На тази кола може и да не се сменя веднага, но е добре да се следи състоянието:

                          Коментар


                            Някой утре ще идва ли? И последно да кажете къде я правите срещата? На някой случайно да му се намира и голям форумски стикер за външно?

                            Коментар


                              Да, всеки път има хора. На паркинга на заведението Ръченица в Хиподрума. Като видиш 147-ци на паркинга...там си. И вече в кръчмата, където видиш повече хора на едно място - Ние сме.хаха
                              ФИАТ- Пътят е само формалност
                              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                              -----------------------------------------------------
                              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                              Коментар


                                Като видиш черна 147 с Българското знаме на антената , ритни гумата да се разпищи и веднага ще изкоча :D И стикер мисля че имам ама е от тези "пернишките" Че ако си нямаш ,и карта с отстъпка за ЕКО ще ти дадем.
                                Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                                И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                                .

                                Коментар

                                Working...
                                X