Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше ? - част 3

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тази сутрин на битака 86 85, без букви за да е инкогнито :P Иначе си беше Пунто, паркирано до мостчето с двата стикера в долния край на задното стъкло

    Коментар


      18:30 при лукойла в Нови Искър се разминах с черно браво 0251

      Коментар


        FEN TEMPRA BG написа:
        Тази сутрин на битака 86 85, без букви за да е инкогнито :P Иначе си беше Пунто, паркирано до мостчето с двата стикера в долния край на задното стъкло
        Ммм.... да.

        Коментар


          ПРЕДИ час в надежда до механа Чановете...синя брава със стикер на задното стъкло мисля че беше от тея по големите кръглите...беше много странно синьо цвета...едно матово....
          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

          Коментар


            Днес по Самоковско шосе едно синьо Браво с цветенца по задните прозорци
            FIAT Nuova Punto 1.2 8V
            FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
            ...and justice for all

            Коментар


              Преди 10мин. на светофара на "Биков мост" се поздравихме с Дидо/Immortal/

              Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

              Коментар


                Вече имам стикер кръгъл на задното и малки на задните прозорци ВНИМАВАЙТЕ, как ме киснете
                Независима! Белисима... с BRAVisima
                ТД100, 1.9

                Коментар


                  Я да си признае кой е колегата със светлосиво-виолетово Браво - 6520 или 6250 беше май - софийска регистрация? Малък стикер отзаде.Пристигаше на почивка в Равда точно когато привършваше промоцията на ЕВН с режима на тока в събота.
                  Brava 1.6 ELX

                  Коментар


                    loli написа:
                    Вече имам стикер кръгъл на задното и малки на задните прозорци ВНИМАВАЙТЕ, как ме киснете
                    ооо за теб специално ще се оглеждам ) имам да си връщам
                    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                    Коментар


                      Ръкавицата е хвърлена - хвани ме ако можеш Ще те призная......
                      Независима! Белисима... с BRAVisima
                      ТД100, 1.9

                      Коментар


                        Вчера около 20:00 часа във Варна синьо браво с рег.номер B8169.. с големия стикер отзад,поздравихме ама никъв отговор от колегата,маи не ни позна или някои друг шофираше.Днес около 13:00 часа пак във Варна мареа с рег.номер CA7231.. с големия стикер отзад,този път получихме отговор на поздрава. Още едно тъмно браво срещнахме ама не видях рег.номер.. Ние сме на всеки километър....
                        Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                        KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                        Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                        Коментар


                          Racer GT написа:
                          Вчера около 20:00 часа във Варна синьо браво с рег.номер B8169.. с големия стикер отзад,поздравихме ама никъв отговор от колегата,маи не ни позна или някои друг шофираше.Днес около 13:00 часа пак във Варна мареа с рег.номер CA7231.. с големия стикер отзад,този път получихме отговор на поздрава. Още едно тъмно браво срещнахме ама не видях рег.номер.. Ние сме на всеки километър....
                          Баси и Варна ли превзехте преди нас бе?Ние сме другия месец там!
                          FIAT BRAVO 1.6
                          FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                          LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                          Коментар


                            Racer GT написа:
                            Днес около 13:00 часа пак във Варна мареа с рег.номер CA7231.. с големия стикер отзад,този път получихме отговор на поздрава.
                            Номера е 7241 но как и да е, аз бях, връщах се от плаж.
                            Фиат Типо 1.4 2017г.

                            Коментар


                              Даниел Спасов написа:
                              Racer GT написа:
                              Днес около 13:00 часа пак във Варна мареа с рег.номер CA7231.. с големия стикер отзад,този път получихме отговор на поздрава.
                              Номера е 7241 но как и да е, аз бях, връщах се от плаж.
                              Мерси за поправката колега!Много хубава количка.Евала.
                              Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                              KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                              Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                              Коментар


                                Вчера близо до резиденция бояна в София червено браво със стикер отзад, късно го видях. Колегата беше осветен отзад от някакъв голф
                                Фиат Уно 1.0 m.i.

                                B 9950 PB

                                Коментар

                                Working...
                                X