Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше ? - част 3

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    вчера близо до студентски град с едно браво бордо се разминахме с голЯми жанти аз бях със сива брава....сякаш ми беше познато от форума...и видях че се заглежда по дупарата на бравата да каже кой е
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      liverpool235 написа:
      Днес към 21:00 ч. на Константин Величков се поздравихме с колегата NIK_THE_FLASH Вече за 2-ри път се засичаме иии още отдалече познах Бравото и те догоних
      Видях аз в огледалото че някакво Браво се е залетяло зад мен, но реших че само иска да ме изпревари А как няма да го познаеш, с този ’тунинг’ на задната броня Като слагах задното гърне майсторите бяха преценили че тази дупка е предвидена за ауспуха и се чудеха как да го нагласят да излезе от там
      Fiat Bravo 1.8 16V
      Fiat Bravo II 1.9 Multijet

      Коментар


        kiselo написа:
        вчера близо до студентски град с едно браво бордо се разминахме с голЯми жанти аз бях със сива брава....сякаш ми беше познато от форума...и видях че се заглежда по дупарата на бравата да каже кой е
        Ей изпревари ме. Аз обаче още вчера те познах като се разминахме, ама не остана време да пиша във форума. Поздрави.
        Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

        Коментар


          NIK_THE_FLASH написа:
          liverpool235 написа:
          Днес към 21:00 ч. на Константин Величков се поздравихме с колегата NIK_THE_FLASH Вече за 2-ри път се засичаме иии още отдалече познах Бравото и те догоних
          Видях аз в огледалото че някакво Браво се е залетяло зад мен, но реших че само иска да ме изпревари А как няма да го познаеш, с този ’тунинг’ на задната броня Като слагах задното гърне майсторите бяха преценили че тази дупка е предвидена за ауспуха и се чудеха как да го нагласят да излезе от там
          Не съм обърнал внимание на бронята,че гледах да мина на зелено и да не отнеса някои..Иначе Бравото е страшно!
          Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

          Коментар


            Днес около 16 часа пред пощата в Търново видях зелено Типо с Емовия стикер....Пресвятках, ама младежа явно не се заглежда по Алфи
            Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
            Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
            Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
            BMW X3 3.0D Aut

            Коментар


              Днес черно браво с големия стикер и софийски номер в Студ. град към 14ч качваше или смъкваше хора до 56 блок (срещу механа Чергите). Подминах колегата и в огледалото видях стикера, та затова не свирнах.
              Fiat Brava 1.4 12V

              Коментар


                Да си признава собственика
                Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                Коментар


                  Зелено Бургаско (ако не се лъжа) Браво с големия стикер отзад и затъмени задни и странични прозорци ... свирнах му на магистралата до Пловдив Позна ме че съм от форума и сега остава да каже кой е и да си признае дали е бил на Ралито :D
                  Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                  Коментар


                    Преди минути, сиво Типо (мисля че беше сиво ) до Бизнес парк София. Колегата не знам дали ми свирна но след като му светна зелено и потегли, видях големия стикер на задното стъкло а ако не е свирнал, да свирка
                    Фиат Уно 1.0 m.i.

                    B 9950 PB

                    Коментар


                      :P

                      видях днес едно браво в кв.витоша - СА0852 и едно пунто с РК регистрация от вту към черковна , аз на бравото свирнах бях със служебната кола - сузуки
                      Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

                      Коментар


                        Преди около половин час бе забелязан колега с Браво СА 6440 МТ и малкия стикер около Сточна гара. Приложен материал има отдолу.Колега да си погледнеш стоповете, че си бая разноглед отзад, има някаква драма.
                        Прикачени файлове
                        '08 Alfa Romeo 147 Q2
                        ex. Modified '02 FIAT Stilo 1.9 JTD powered by Garrett GT2256V

                        Коментар


                          Драмата беше голяма - от 6 габаритни крушки светеше само една от дясно, но пък там стопа го нямаше за сметка на този от ляво.

                          Коментар


                            Re: :P

                            Cepheus написа:
                            видях днес едно браво в кв.витоша - СА0852 и едно пунто с РК регистрация от вту към черковна , аз на бравото свирнах бях със служебната кола - сузуки
                            Вчера в 17.45ч. половинката ти отново беше паркирала пред М-тела в Овча купел.
                            Manowar - Татко
                            Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                            Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                            Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                            Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                            Коментар


                              На 04,07,2010 ( неделя) засечено червено браво с рег:СА4746КН на военния клуб. Имаше малко стикерче над чистачката. Завиваше на дясно посока Дондуков... Тръгнах след него.. Свирнах.. и минах пред него за да види моя стикер... Не съм сигурен, дали ми обърна внимание
                              Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

                              Коментар


                                Вчера 12.07.2010 към 19:50 докато чаках на левия завой към Била в Младост (аз направих обратен), спря зад мен едно синьо Браво шофиора слезна от колата и тръгна към мен, но светна зелено и трябваше да потегляме...Неможах да видея дали има стикер, но ако е някой от форума да си казва, че ми стана интересно... Може просто да се е изкефил на машината и да е искал да я види отпред :D

                                Коментар

                                Working...
                                X