Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алфа 147 грешки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Алфа 147 грешки

    Здравеите,имам следния проблем : колата ми дава следните грешки P1680, P1682, P1687,всъшност още не е моя,продават я така,ама не знам какво точно означават въпросните грешки, в автодата също не ги намерих,колата е алфа 147 туин спарк 1.6 120 коня 2001 и е голляма мания .Много ВИ моля , ако някои знае нещо повече, колко би и струвал ремонта или изчистването на тези грешки , ще съм много благодарен.Забравих да спомена,че колата пали и работи само на ниски обороти и не може да се форсира повече от 2000 об. Поздрави и БЛАГОДАРЯ !!!
    Слънцето все някога ще огрее и кучия гъз ииии тогавааааа....

    #2
    Re: Алфа 147 грешки

    tsvetkov написа:
    Здравеите,имам следния проблем : колата ми дава следните грешки P1680, P1682, P1687,всъшност още не е моя,продават я така,ама не знам какво точно означават въпросните грешки, в автодата също не ги намерих,колата е алфа 147 туин спарк 1.6 120 коня 2001 и е голляма мания .Много ВИ моля , ако някои знае нещо повече, колко би и струвал ремонта или изчистването на тези грешки , ще съм много благодарен.Забравих да спомена,че колата пали и работи само на ниски обороти и не може да се форсира повече от 2000 об. Поздрави и БЛАГОДАРЯ !!!
    Закарай я на диагностика ,ще ти кажат какви са грешките,ще те консултират ,ще прегледат и укачването което си е скъпичко при 147....
    Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
    I am in love with my cars

    Коментар


      #3
      Здравей колега , ами колата е карана на диагностика и там отчела въпросните грешки на екзаминер, само , че там където се намира не са наясно с работата с тази апаратура ,а до наи близкото място си е дърпане няколко часа из Родопите,та за това питам , дали да се хващам на хорото или не,Щото ако наема платформа и я закарам до ФИАТ и там ми кажат,че ремонта и частите струват 2000-3000 хилки ,трябва направо да я оставям и да хуквам набегом , без да се обръщам назад,а тва пак си е разход,пътната помощ и платформите направо режат глави.Та за това питам ако някои е на ясно да сподели.
      Слънцето все някога ще огрее и кучия гъз ииии тогавааааа....

      Коментар


        #4
        P1680 Неизправност на маслената помпа.P1682 Неизправност на маслената помпа.P1687 Неизправност във веригата на стъпковия двигател на маслената помпа.
        Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
        Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
        I am in love with my cars

        Коментар

        Working...
        X