Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ледът на Lancia: елегантност, класа и хармония

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ледът на Lancia: елегантност, класа и хармония

    Ако Lancia беше Олимпийски спорт, със сигурност това щеше да е фигурно пързаляне. Защото подобно на този спорт, търговската марка въплъщава елегантност, класа и хармония. Сходството по стил доведе до осъществяването на проекта Ледът на Lancia, чрез който Lancia подкрепя Националния отбор по фигурно пързаляне.Lancia избра Каролина Костнер да открие младежкия шампионат на италианския отбор по фигурно пързаляне, който спечели наскоро трето място на Световния шампионат, което бе последвано от бронзов медал на Европейския шампионат по фигурно пързаляне в Лион, където за първи път след повече от 25 г. италианец взе бронза. Каролина е придружена от Lancia Ypsilon, колата, популярна сред женската публика, за която тази марка притежава множество важни качества, като качествата на състезателката, която я представлява. За да постигне успех, шампионът по фигурно пързаляне трябва да работи много, с дисциплина и подготовка, така, както и Ypsilon е резултат на детайлно изследване, дизайн и технология.Дуото - Lancia Ypsion и Каролина Костнер бе създадено миналата година, когато състезателката за осемнадесетия си рожден ден получи много специалин подарък - Casanova Light Blue Lancia Ypsilon. Посвещаването на ангажимента на Lancia към този спорт бяха изтъкнати през септември, когато търговската марка подкрепи организирането на Lancia Гранд Гала върху лед в Палавела, Торино, което ще бъде домът на фигурното пързаляне по време на Зимните олимпийски игри.
    Типо 1.6

    #2
    От днес фигурното пързаляне ми става любим спорт. Не се бях замислял Ланча кой спорт подкрепят след, като за Алфа знам ,че беше май Ски спускането. Фиат на кой са подражатели.
    Италианските коли са номер 1

    Коментар


      #3
      Не знам за фиат, ама 100% опел и хокей си пасват
      Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

      Коментар


        #4
        Lancia избра Каролина Костнер да открие младежкия шампионат на италианския отбор по фигурно пързаляне, който спечели наскоро трето място на Световния шампионат, което бе последвано от бронзов медал на Европейския шампионат по фигурно пързаляне в Лион, където за първи път след повече от 25 г. италианец взе бронза. Каролина е придружена от Lancia Ypsilon, колата, популярна сред женската публика, за която тази марка притежава множество важни качества, като качествата на състезателката, която я представлява. За да постигне успех, шампионът по фигурно пързаляне трябва да работи много, с дисциплина и подготовка, така, както и Ypsilon е резултат на детайлно изследване, дизайн и технология. ..???
        We are the leading the world in providing best 640-554 and pass 4 sure solutions. Our incredible offers for colostate.edu and nova gedare accessible at reasonable prices; our www.kumc.edu ged is very rare in IT world.

        Коментар

        Working...
        X