Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

peugeot 106 vs punto gt

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    колегата с пежото ме кефи голям ентусиаст е.ако идваш към софия пиши на лични
    Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

    Коментар


      #32
      може и със мене ама аз не съм сток и не съм само със чип а за съжеление не познавам такива стокови коли които да не са пипани , освен колегата синосемпре наи много с него да се тесваш
      Power Under Pressure

      Коментар


        #33
        Не съм ходил на калояново.Пак казвам не ми се идва на софия,защото съм без филтър,а по софия е доста прашно.Колегата с пунтото дето е доста правено,ако се пуснеме ще е интересно.И пак казвам ако ви е за бензина го поемам половината.0883389833 това ми е тел.

        Коментар


          #34
          Е ти па като си толко тЕрикат :D ,, аз ти поемам разхода с филтър ако искаш по куриер ше ти го прата, или у радомир не съществува такова нещо :P ... Абе ти вобще от каде намери нет бе бате...
          Соске би ческо те

          Коментар


            #35
            jerekarov написа:
            Не съм ходил на калояново.Пак казвам не ми се идва на софия,защото съм без филтър,а по софия е доста прашно.Колегата с пунтото дето е доста правено,ако се пуснеме ще е интересно.И пак казвам ако ви е за бензина го поемам половината.0883389833 това ми е тел.
            е колега какво искаш да кажеш че в перник и радомир няма мръсотия ли?там е толкова чист и свеж въздуха че се замислшм дали да не се преселя да живея в радомир
            Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

            Коментар


              #36
              колегата го е написал точно и ясно пунто гт , не да му даржите сметка от каде е и каде живее, това няма значение поиграл си е направил си е колата какво го хапите от каде бил и каде живял и тн ....... за какво все се намира някой да спами темите на другите !?!?!??!? извинявам се за спама от моя страна !!
              ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
              Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
              Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

              Коментар


                #37
                за такива като тебе винаги се намира сине! :D Ади сИга мий крачИетата и бягай да спиш :P
                Соске би ческо те

                Коментар


                  #38
                  Grisha_bravo написа:
                  колегата го е написал точно и ясно пунто гт , не да му даржите сметка от каде е и каде живее, това няма значение поиграл си е направил си е колата какво го хапите от каде бил и каде живял и тн ....... за какво все се намира някой да спами темите на другите !?!?!??!? извинявам се за спама от моя страна !!
                  Хапат го защото хем иска стартове,хем иска и на крака да му отидат хората до тях все едно е направил някаква непобедима бегачка и ще има интерес от цяла БГ.Хората с читавите коли не вярвам да се вдигнат да му ойдесват по акъла.Които иска старт отива на бояна и все ще намери няколко мераклии да си замери колата Ако иска да напише кога може да доиде до прашна София и аз лично ще му намера 2-3 коли за старт.

                  Коментар


                    #39
                    Punto 1.4T написа:
                    Grisha_bravo написа:
                    колегата го е написал точно и ясно пунто гт , не да му даржите сметка от каде е и каде живее, това няма значение поиграл си е направил си е колата какво го хапите от каде бил и каде живял и тн ....... за какво все се намира някой да спами темите на другите !?!?!??!? извинявам се за спама от моя страна !!
                    Хапат го защото хем иска стартове,хем иска и на крака да му отидат хората до тях все едно е направил някаква непобедима бегачка и ще има интерес от цяла БГ.Хората с читавите коли не вярвам да се вдигнат да му ойдесват по акъла.Които иска старт отива на бояна и все ще намери няколко мераклии да си замери колата Ако иска да напише кога може да доиде до прашна София и аз лично ще му намера 2-3 коли за старт.
                    +6 от мене секта..
                    Соске би ческо те

                    Коментар


                      #40
                      rs500 написа:
                      за такива като тебе винаги се намира сине! :D Ади сИга мий крачИетата и бягай да спиш :P
                      това за мене ли се отнасяше ?
                      ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                      Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                      Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                      Коментар


                        #41
                        Ако се чувстваш засегнат значи е за теб :D
                        Соске би ческо те

                        Коментар


                          #42
                          колеги не се яжте излишно пежака да слага кутията с филтъра и да идва до софия,искам да видя с кколко ще падна,аз съм сток както майка Италия го е родила
                          Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                          Коментар


                            #43
                            Пежо е като Рено, а Рено е като Л*йно ... мое мнение
                            Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

                            Коментар


                              #44
                              Ето затова във форума се регистрират всякакви и започва храната срещу ФИАТ-ите и изобщо итал колите - колега как можа да изкажеш такова крайно и невярно мнение Какво общо имат Пежо/Ситроен с Рено Още повече че и 3-те марки са със силно изявени от години представители в компактния и средни класове "бързаци" Малко повече уважение и познаване на конкуренцията никак не е излишно, а пък че наща секта ще си ги накаже и за нас си е най-добрата - то се знае

                              Коментар


                                #45
                                :D ЕЕЕ колега аз нали написах че си е мое мнение хора които правят някой неща немогат да правят други и това е пак лично мнение
                                Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

                                Коментар

                                Working...
                                X