Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

peugeot 106 vs punto gt

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    peugeot 106 vs punto gt

    Здравейте,имам пежо 106 1.6 16в 118+++к.с. и си търся пунто гт за сверка.По пежото има:права генерация,спортен колектор 4-2-1,дросели от пистов мотор хонда цбр 929,тънка гарнитура и електроника мегаскуирт.Търся сток или с чип пунто.Аз съм от радомир(на 40 км от софия).Тел:0883389833

    #2
    Добре де къде е логиката, ти си направил всичките възможни подобрения на твойто Пежо а търсиш сверка със сток Пунто
    Punto 1.4 GT 94г.

    Коментар


      #3
      Такааа,значи по пежото има още много неща да се правят,ама пари нема.Аз съм написал,че пунтото може да е с чип,а логиката е че с тия подобрения съм качил по-малко коне отколкото пунто с чип.

      Коментар


        #4
        Колега според мен пежото с тези подобрения трябва да върви доста повече от пунто с чип.Освен това ти си доста по лек от фиат-а.Но ще е интересна гонка Аз залагам на теб, но нищо не се знае.Айде колегите с бързите пунтото да не се услушват
        <<KARKELANOV>>

        Fiat Bravo 147 20V HGT - ex
        Fiat Coupe 131 16V VFD - MADNESS MOTORSPORT TEAM

        Коментар


          #5
          И тая тема ще се превърне в полигон на клавиатурни раЦери!Аз пък имам тротинетка с реактивен двигател,абсолютно стокова.Някой с Бугати Вейрън да ги дръпнем?!?А?!А?!Колеги осъзнайте се малко,бе!Видяхте как завършват някои такива раЦерщини!Говоря за темата-Пунто 2000 и т.н -лека му пръст на момчето!Колеги Админи,дайте да го закрием този раздел най-накрая...
          Fiat Punto 1.1 6Speed

          Коментар


            #6
            Re: peugeot 106 vs punto gt

            jerekarov написа:
            Здравейте,имам пежо 106 1.6 16в 118+++к.с. и си търся пунто гт за сверка.По пежото има:права генерация,спортен колектор 4-2-1,дросели от пистов мотор хонда цбр 929,тънка гарнитура и електроника мегаскуирт.Търся сток или с чип пунто.Аз съм от радомир(на 40 км от софия).Тел:0883389833
            ела в неделя на пунто срещата от 19ч. на паркинга на кауфланд банишора.има достатъчно пунтовци за гонки.а и булеварда е широк и дълъг.кеф ти стокови,кеф ти на мега ,кеф ти на чипове,ще се радваме да пием по нещо заедно
            Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

            Коментар


              #7
              И аз съм на мнение, че с тези подобрения Пежото ще бие Пунто с чип или без на 400м.
              FIAT Punto GT'96 131hp
              FIAT Punto TD 60 '98
              Alfa Romeo 155 2.0 16v Т.s.

              Коментар


                #8
                С този напомпан двигател да отива направо на аерогарата и да се дърпа с някой самолет(от по мощните).
                Marea HLX 147ps

                Коментар


                  #9
                  mitko GT написа:
                  И аз съм на мнение, че с тези подобрения Пежото ще бие Пунто с чип или без на 400м.
                  Митак защо се предаваш без бой?кое точно те уплаши това че си е сменил половината черколяци по двигателя ли?сигурен съм че ще го вземеш поне с кола
                  Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                  Коментар


                    #10
                    Аз мисля че пунтото ще е отпред ако е читаво и с чип :D Турбо конете са малко по-различни от атмосферните,а и с чип ще доиде доста повече коне от 106-цата

                    Коментар


                      #11
                      "Валосан" ВТС с чип и сликове удря ниска 15-ка на Божура, а ГТ-то няма да падне не защото няма сила-просто драмата за сцепление е по-сериозна при Фича Очудващо е и че до към 200 не умалява, а Митака има още много много да го назоби неговото, засега си е долу-горе сток П.С. Да не забравяме че такова Пежо/Ситро валосано, с дросели и електроника си върти пре-спокойно над 8 000 об/мин, а ако на ГТ-то му се "ъпгрейдне" турбинката и то също се валоса, то отива в съвсем друга категория

                      Коментар


                        #12
                        братле фиатаджиите маи само се хвалят не им стиска да се изправят срещу френската сила, а лично аз не вярвам такъв фиат да ти се опре

                        Коментар


                          #13
                          Е колега тука вече се изказваш неподготвен-дай сток на сток или с еднакви модове да видиме колко ви е френската сила???

                          Коментар


                            #14
                            е френските коли не са за пренебрегване ,ама е смешно като изкочи някой с назобена до пръсване 106ца ,която се чупи през 10 старта и предизвиква някво си обикновенно пунто дори без спортен филтър и ако може да е на 17ки джанти 215ки гуми :D
                            Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                            Коментар


                              #15
                              Това имах в предвид

                              Коментар

                              Working...
                              X