Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

На днешния ден....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    ...е родена моята секретарка - страхотна душа и човек... Точно преди година на този ден си регистрирах Бравата в КАТ.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      #32
      На този ден съм се родил и аз.. преди 20 години
      Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
      Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

      Коментар


        #33
        На този ден,най-добрата ми приятелка се е родила. :D
        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
        Ванга

        Коментар


          #34
          На днешният ден е роден колегата Tornado.Също така през 1935 г. е роден Лучано Павароти, а през 1928 година - Рангел Вълчанов През 1492 г. за първи път са достигнати Бахамските острови от експедицията на Колумб - първият досег с Новия свят.

          Коментар


            #35
            Малеее,как забравих да се разпиша в темата на 10.10.2009.Моята Мареа навърши една годинка в ръцете ми.Почерпих е с пълна бутилка газ и автомивка.Много си ме слуша, а аз така да забравя да я похваля как верно ми служи.
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #36
              На днешната дата преди точно 10 години ни беше сватбата...т.е. днес семейството ми има рожден ден.Пожелавам на всеки такава добра жена, като моята, която да ви трае толкова много

              Коментар


                #37
                Честито! Като празнувате златна сватба, да не забравиш да UP-неш темата също !

                Коментар


                  #38
                  Съм се родил преди 23 години Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
                  Браво 1.6 16v 1996
                  Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

                  Коментар


                    #39
                    Айде да ти е честито,жив и здрав!
                    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                    Ванга

                    Коментар


                      #40
                      Благодарско
                      Браво 1.6 16v 1996
                      Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

                      Коментар


                        #41
                        Преди 31г. се е родил и брат ми. Айде да е жив и здрав , както и всички колеги празнуващи на днешния ден
                        FIAT Marea ex
                        FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
                        Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

                        Коментар


                          #42
                          Днес рожден ден май че имал Патриарх Максим. Честит Рожден Ден, става на 95 години !

                          Коментар


                            #43
                            ... преди една година се сдобих с Марчо, и за сега върви без проблеми.
                            Фиат Типо 1.4 2017г.

                            Коментар


                              #44
                              На този ден през 1960 г. е роден Диего Армандо Марадона...
                              Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
                              Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

                              Коментар


                                #45
                                Отбелязваме Деня на народните будители

                                Отбелязваме Деня на будителите днес. Той български национален празник, честващ се ежегодно на 1 ноември, почитайки паметта на българските просветни дейци и революционери.През 1922 г. министърът на народното просвещение - Стоян Омарчевски, внася предложение в Министерски съвет денят 1 ноември да бъде определен за Ден на българските народни будители.За първи път празникът е честван в гр. Пловдив през 1909 г., а от 1922 до 1945 г. е общонационален празник.От 1945 година празникът е отменен, а честването му се възобновява на 28 октомври 1992 г. по идея на Петър Константинов.Празникът на народните будители е деня на светеца Иван Рилски, почитан като покровител на българския народ.Цел на честването на 1 ноември е да се прослави делото на Свети Иван Рилски, на светите братя Кирил и Методий, на Йоан Екзарх, на Патриарх Евтимий, на героите от Българското Възраждане - Паисий Хилендарски, Софроний Врачански, Георги Раковски, Петър Берон, Любен Каравелов, на Васил Левски, на Христо Ботев, на Григор Пърличев, на стружките братя Миладинови, на книжари и издатели, на хора на перото и книгата, на мислители и вдъхновители на ценностите на българската национална революция, на българското прераждане от етнос в нация, от средновековни хора в модерни граждани.
                                FIAT FORUM BULGARIA
                                Ракията е над политиката

                                Видео от Италфест 2011

                                Коментар

                                Working...
                                X