Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

На днешния ден....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    На днешния ден ни напусна завинаги актьорът Патрик Суейзи
    "Американският актьор Патрик Суейзи почина на 57 години след продължителна битка с рака, предадоха световните агенции.Суейзи има богата артистична кариера, от танцьор на Бродуей до холивудска звезда във филмите Dirty Dancing и Ghost. През 2008 г. му бе поставена диагноза рак на панкреаса. В интервю, излъчено в началото на тази година, той заяви, че му остават най-много две години живот. Патрик Суейзи участва в култовия филм "Неприлични танци" от 1987 година, както и "Крайпътна къща", "Точка на пресичане" и "Дух", където си партнираше с Деми Мур.Суейзи е роден на 18 август 1952 г. в Хюстън, Тексас. От 1975 г. е женен за Лиза Ниеми. През 1991 година е избран за най-сексапилен мъж от списание "Пийпъл". Суейзи е син на хореографка и в ранните си младежки години учи танци, преди да дебютира през 1979 година в киното с участие във филма "Скейттаун, САЩ". Това е музикален филм, повлиян от модата, наложена от "Треска в събота вечер".След няколко години участия в сериали и телевизионни филми, той постига мигновен успех с музикалната комедия "Неприлични танци" през 1987 година, където играе учител по танци. Той пише и изпълнява една от емблематичните песни във филма "She’s like the wind".
    http://www.youtube.com/watch?v=yfg97-5uhFQ
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #17
      1502 - Христофор Колумб достига бреговете на Коста Рика при последната си, 4-та експедиция до Новия свят.1759 - Канадската провинция Квебек окончателно попада под английски контрол.1793 - Президентът Джордж Вашингтон прави първата копка на сградата на Конгреса на САЩ - Капитолия.1851 - Започва да излиза американският ежедневник Ню Йорк Таймс.1885 - Съединението на България: Извършен е военен преврат, подкрепен от българския княз Александър I.1906 - Тайфун, придружен с цунами, става причина за смъртта на около 10 000 души в Хонконг.1911 - Руският министър-председател Пьотр Столипин е застрелян в Киевската опера.1970 - Джими Хендрикс е намерен мъртъв в Лондон.1973 - Двете Германии - ФРГ и ГДР, са приети за членки на ООН.1976 - В Пекин се състои погребалната церемония на лидера на Китай Мао Цзедун.1981 - Премахнато е смъртното наказание във Франция.Родени са1819 - Леон Фуко, френски физик1905 - Грета Гарбо, шведска и американска актриса1946 - Павел Поппандов, български актьор1947 - Джанкарло Минарди, италиански автомобилен шеф1968 - Тони Кукоч, хърватски баскетболист1971 - Ланс Армстронг, американски колоездач, 7-кратен победител в Тур дьо Франс1974 - Сол Кембъл, британски футболист1983 - Кевин Дойл, ирландски футболист

      Коментар


        #18
        Преди 39 години майка ми се е родила!!!!!!!Жива и здрава да е!!!!

        Коментар


          #19
          Жива и здрава да е, и тя и ти, и семейството, и всички !Аз пък ще ви напомня за нещо непрятно, което може да сполети неочаквано всеки от нас.19 септември 2006 - Две момичета загиват при срутване на сграда в центъра на София. Сградата на улица

          Коментар


            #20
            1893 г. В Спрингфийлд, Масачузетс, от братята Чарълз и Франк Дурея е създаден първият автомобил, задвижван с бензин - Дурея Мотор Уагън.Б.А. - това вероянто е бил първообраз на легендарния One’n’Six

            Коментар


              #21
              На днешния ден в лето господне 1978 съм се родил Аз!

              Коментар


                #22
                Airfan написа:
                На днешния ден в лето господне 1978 съм се родил Аз!
                Жив и здрав , наздраве колега
                Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                Коментар


                  #23
                  Днешният ден е интересен. 20.09.2009. Датата и месеца без точката са годината.

                  Коментар


                    #24
                    На днешния ден се е родила преди 75г. София Лорен
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #25
                      Преди 1 година на днешния ден беше първата ми форумска среща (яз. Копринка) :D

                      Коментар


                        #26
                        През 1866 год. е роден Хърбърт Уелс,автор на "Война на световете" и "Машината на времето".
                        I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                        Коментар


                          #27
                          На днешната дата,през 1999 при земетресение в Централен Тайван загиват 2 400 души.
                          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                          Коментар


                            #28
                            1792 - Франция е обявена за република.1862 - Ото фон Бисмарк става канцлер на Прусия.1862 - Американският президент Ейбрахам Линкълн обявява всички роби в разбунтувалите се щати за свободни от 1 януари 1863 г.1908 - Обявена е Независимостта на България, с което страната отхвърля васалната си зависимост от Османската империя, наложена й от Берлинския договор.1923 - Съставено е четиридесет и второто правителство на България, начело с Александър Цанков.1959 - Открита е телефонна връзка между САЩ и Европа.1974 - ООН признава Организацията за освобождение на Палестина и нейния лидер Ясер Арафат като официални пълномощници на палестинското население.1975 - Извършва се неуспешен опит за убийство на президента на САЩ Джералд Форд в Сан Франциско.1980 - Ирак напада Иран и започва Ирано-иракската война, продължила 8 години.1981 - Открит е Паметникът на незнайния войн в София.Родени1913 - Асен Босев, български писател1944 - Анна Томова-Синтова, българска оперна певица1951 - Дейвид Ковърдейл, британски музикант (Whitesnake)1958 - Андреа Бочели, италиански тенор1976 - Роналдо, бразилски футболист1980 - Милен Добрев, български щангист

                            Коментар


                              #29
                              Re: На днешния ден....

                              ogi28b написа:
                              Тук всеки може да сподели нещо интересно и значимо, което се сеща - бебе, сватба, първа кола, или нещо което е станало известно по света.
                              Аз си мисля че ще е по-удачно да пишем просто колегите от форума за това което е станало и е важно за нас . а не какво е станало по света Все пак не сме новинарска емисия

                              Коментар


                                #30
                                Аз пък мисля че се отклоняваш от темата. Защо трябва абсолютно всяка тема да бъде оспамена? Като не ти харесва, просто не пиши в нея.

                                Коментар

                                Working...
                                X