Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Членство във Фиат Форум България - клубът на Фиат

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    koceto90 написа:
    Добре аз също искам да стана член, не с ръководни функции, а просто член. да ползвам отстъпките и т.н. Има в Пловдив сбирка на която мога да ида, да си платя вноса и да си подам заявлението. Просто не съм добър в банковите преводи :Д (а в пощата не съм влизал с години :D). надявам се да отговорите. Благодаря
    Потърпи още седмица, аз другата седмица ще съм в Пловдив и ще се видим да ги взема. ще си разменим телефоните на Л.С.
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
    Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

    Коментар


      #17
      kosta написа:
      koceto90 написа:
      Добре аз също искам да стана член, не с ръководни функции, а просто член. да ползвам отстъпките и т.н. Има в Пловдив сбирка на която мога да ида, да си платя вноса и да си подам заявлението. Просто не съм добър в банковите преводи :Д (а в пощата не съм влизал с години :D). надявам се да отговорите. Благодаря
      Потърпи още седмица, аз другата седмица ще съм в Пловдив и ще се видим да ги взема. ще си разменим телефоните на Л.С.
      Oк няма проблем. Ся ше ти пиша на ЛС.П.П. А лепенка ще получа ли :D

      Коментар


        #18
        Здравейте Ако може да ми кажете как мога да стана член и ако сега си пратя документите пак ли ще се чака до 15 февруари и т.н. ? + това какво печеля ако стана член ? Че бях член на БМВ клуб и нищо не получих освен една карта та въпроса ми е какво точно печеля ? До колкото разбрах-тениска и отстъпки а някакви лепенки,карта от ЕКО и т.н. получавам ли ? Извинявам се за многото въпроси,но просто се интересувам Благодаря за отделеното внимание

        Коментар


          #19
          Здравей, колега! Имам само един въпрос и той е: искаш да станеш член, защото те влече отвътре (караш фиат, харесваш тази марка, искаш да помогнеш за популяризирането на Сдружение Фиат Форум България, както и на самата марка, да спечелиш приятели покрай всичко това) или защото евентуално като член ще спечелиш нещо?
          Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
          Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

          Коментар


            #20
            kosta написа:
            Здравей, колега! Имам само един въпрос и той е: искаш да станеш член, защото те влече отвътре (караш фиат, харесваш тази марка, искаш да помогнеш за популяризирането на Сдружение Фиат Форум България, както и на самата марка, да спечелиш приятели покрай всичко това) или защото евентуално като член ще спечелиш нещо?
            В интерес на истината ти изреди причините поради които искам да стана член Но в същото време да дам 30лв ей така Мога да идвам на сбирките и пак да се запознавам с хората И-да искам да популизирам Сдружението Фиат Форум България Просто се замислям,защото примерно като бях член на клуба на БМВ получих само една карта А иначе това за приятелите и т.н. какво ми пречи да се сприятелявам без да съм член на клуба Ако съм обидил някого се извинявам,но просто се интересувам Защото ако искаш влез във форума на Волво да видиш само за какви работи става въпрос Един приятел е член и получи БГ знаме с щампа ВОЛВО,запалки,химикалки ,отстъпки в ЕКО,две табелки за номерата(казвам ти нещата които не е плащал) иначе си имат и специални ключодържатели за по 20 лв ама т’ва е друго та за това питам

            Коментар


              #21
              Kuku написа:
              Сдружението ще бъде регистрирано като администратор на лични данни, в срока поставен от КЗЛД.
              Във връзка със зачестилите въпроси напоследък, относно личните данни на членовете, съобщаваме, че "Сдружение Фиат Форум България" е администратор на лични данни с ид. номер 283979, с единствен регистър "Членове", с цел "ИЗДАВАНЕ НА ЧЛЕНСКИ КАРТИ, СЪСТАВЯНЕ НА КНИГИ ЗА ЧЛЕНОВЕТЕ, ОТЧЕТНОСТ НА ЧЛЕНСКИ ВНОС."

              Коментар


                #22
                Ако изпратя в началото на другата седмица формуляр за кандидатстване в клуба, кога ще бъде получен отговорът му?

                Коментар


                  #23
                  На следващия ден, считано от получаването му.

                  Коментар


                    #24
                    А членският внос кога се внася?Веднага след отговора или?

                    Коментар


                      #25
                      Прочетох устава - "(2) Тези членове, които са приети в течение на календарната година, заплащат годишенчленски внос пропорционално на броя месеци, оставащи до края на календарната година"Kаква сума ще трябва да заплатя ако бъда приет сега

                      Коментар


                        #26
                        15 лева, считано от 1 юли до 31 декември.

                        Коментар


                          #27
                          Прочетох Устава и условията за членство и имам два въпроса."Членски вносЧленският внос е 30лв. на година. Стъпителната вноска е 20лв." Какво ще рече тази "Стъпителна вноска 20лв." Аз го разбирам така. Пращам си молбата и плащам 20лв. един вид като такса за разглеждането на молбата ми? Така ли е или греша? Другият ми въпрос е свързан с допълнителната вноска която се определя от Управителния съвет. За годишната вноска ясно но тази допълнителната неще ме притеснява. Колко е горе доло ясно е че варира но мисля че трябва да има някъкви граници. Смисъл такъв че си платя членския внос 30лв. и в последсвие трябва да платя още 150-200лв. допълнителна вноска. Не че са ми проблем 200лв. на година но има хора които ги нямат тези пари а знам ли след година може и аз да ги нямам и това да ми коства изключването като член и то не само на мен а и на някои друг. Да кажа че несъм член но имам желание и дано не се приеме че държа някакъв тон на някого просто няколко поста по наго прочетох че всичко трябва да е прозрачно.
                          Fiat Bravo GT 1.9 JTD 105hp

                          Коментар


                            #28
                            David-Off написа:
                            Прочетох Устава и условията за членство и имам два въпроса."Членски вносЧленският внос е 30лв. на година. Стъпителната вноска е 20лв." Какво ще рече тази "Стъпителна вноска 20лв." Аз го разбирам така. Пращам си молбата и плащам 20лв. един вид като такса за разглеждането на молбата ми? Така ли е или греша? Другият ми въпрос е свързан с допълнителната вноска която се определя от Управителния съвет. За годишната вноска ясно но тази допълнителната неще ме притеснява. Колко е горе доло ясно е че варира но мисля че трябва да има някъкви граници. Смисъл такъв че си платя членския внос 30лв. и в последсвие трябва да платя още 150-200лв. допълнителна вноска. Не че са ми проблем 200лв. на година но има хора които ги нямат тези пари а знам ли след година може и аз да ги нямам и това да ми коства изключването като член и то не само на мен а и на някои друг. Да кажа че несъм член но имам желание и дано не се приеме че държа някакъв тон на някого просто няколко поста по наго прочетох че всичко трябва да е прозрачно.
                            Колега, в устава вече няма текст за стъпителна вноска. Да не би да си чел старо копие? Ако някъде си го прочел - то това не е в текущия устав, текстът е стар и не е актуален. Също - къде четеш за допълнителната вноска? Изобщо не се приема като заяждане. Щом питаш - някъде го пише. Само кажи къде, за да го оправим и да няма недоразумения. В момента актуланото положение е следното: Всеки желаещ изпраща завление за членство по пощата, или го предава лично на член на УС. Всички заявления се разглеждат в последната седмица на месеца (На практика това става веднага, но официално е в края на месеца.) Приетите членове ще бъдат информирани че са приети, след което следва да наредят членски внос съобразно месеците до края на годината. Това може да стане и по-рано, ако кандидат-членът е информиран, че няма пречка да бъде приет. След това му се издава членска карта за текущата година. От 1-во число на следващия месец кандидатът вече се счита за член на СФФБ и може да се възползва от всички привилегии. Получаването на членската му карта е въпрос на допълнителна уговорка, в зависимост от местожителството му. Стъпителна вноска вече няма. Преди имаше, наистина, но сега - няма.Допълнителна вноска за момента не помня да е събирана, а и не се е налагало. Няма такса за разглеждане на молба. Безплатно е, тази година.

                            Коментар


                              #29
                              Може найстина да е старо копие и имах предвид това http://store.picbg.net/pubpic/FA/F3/...586529faf3.JPG Това го прочетох от тази тема на първата страница от първия пост. А може и аз да несъм разбрал нещо за което се извинявам но мисля че всичко вече ми се изясни
                              Fiat Bravo GT 1.9 JTD 105hp

                              Коментар


                                #30
                                Разбрах те. Видях и текстовете в първия пост, засега сложих забележки, а невеярното съм го умалил. Предстои прецизиране точно на този пост, защото информацията в него беше неактуална, а на последното ОС променихме някои неща. Съвсем правилно си разбрал, всъщност. Наша е грешката че не сме актуализирали информацията, за което молим за извинение.

                                Коментар

                                Working...
                                X