Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Членство във Фиат Форум България - клубът на Фиат

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Здравейте!!! Аз на скоро си купих fiat seicento,и като го взех си имаше лепенка Fiat Forum Bulgaria,и сега член ли сам на клуба!!!

    Коментар


      #32
      Не.
      00' Bravo 105 JTD

      Коментар


        #33
        Stoqnnov написа:
        Здравейте!!! Аз на скоро си купих fiat seicento,и като го взех си имаше лепенка Fiat Forum Bulgaria,и сега член ли съм на клуба!!!
        Първо трябва да подадеш заявление за членство, след което да бъдеш одобрен за член на клуба. Можеш да си изтеглиш устава на Сдружението и Заявление за членство от линка: http://download.fiat-bg.org/Fiat_For...ria/Documents/
        Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
        Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
        Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
        Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

        Търси се..

        Коментар


          #34
          Колеги, моля уточнете коя е банковата сметка по която да заплатя членския си внос?Или и двете са актуални?Банкова сметка: СДРУЖЕНИЕ ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ IBAN: BG08PRCB92301033833719 BIC: PRCBBGSF Банка: "ПроКредит Банк" АДСДРУЖЕНИЕ ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ IBAN: BG77FINV91501215597502 BIC: FINVBGSF При банка: "Първа Инвестиционна Банка" АД
          Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
          Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
          Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

          Коментар


            #35
            Сдружение ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯАдрес: гр. София, област София, Община София,р-н Красно село, п.к. 1680, ж.к. Бели брези, бл. 21, вх. А, ап. 38Управляващ: Огнян АлександровЕИК: 175499857Адрес за корепонденция:Централна поща, п.к. 777София 1000---------------------------Банкова сметка:СДРУЖЕНИЕ ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯIBAN: BG77FINV91501215597502BIC: FINVBGSFПри банка: "Първа Инвестиционна Банка" АД
            ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

            Коментар


              #36
              lhristov написа:
              Банка: "ПроКредит Банк" АД
              Къде се вижда смегката в Прокредитбанк? На първа страница в тази тема я редактирах с вярната. Ако си я явидял и на друго място - кажи да редактираме и там.

              Коментар


                #37
                Благодаря за отзивчивостта, колеги и за бързите отговори.Ами тази сметка я видях в тази тема. Не знам точно къде, но сутринта изчетох цялата тема и устава вкл. и ми направи впечатление. Сега какво, да търся ли или и да пробвам да дам линк или всичко е оправено.
                Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                Коментар


                  #38
                  В тази тема е оправено.

                  Коментар


                    #39
                    Здравейте, бих искал да стана член на СФФБ. Искам да попитам само има ли някой в Пловдив, на когото мога да дам заявлението си или трябва задължително да го изпратя до адреса, който е даден? Благодаря предварително!
                    2000 Fiat Punto Sporting 1.2 16v

                    Коментар


                      #40
                      Би било добре да го изпратиш по пощата до адреса ни за кореспонденция. Всички членове на УС са от София и в Пловдив няма на кой да го дадеш.

                      Коментар


                        #41
                        А членският внос трябва да заплатя след като получа някакъв отговор, че заявлението ми е получено нали? И по какъв начин ще получа евентуално отговор?
                        2000 Fiat Punto Sporting 1.2 16v

                        Коментар


                          #42
                          По начин, който е удобен за теб. Например с ЛС е най-лесно.

                          Коментар


                            #43
                            може ли някой да ми разясни какви точно са задълженията на пълноправните членове? щото, аз както го разбирам, ако си асоцииран член имаш само права, ако си пълноправен член имаш права+задължения и можеш да изхвърчиш от Сдружението, ако си някой търтей, като мен например (съгл. чл.14, ал.3, т.2).
                            браво 1,6/90 - 09 г.

                            Коментар


                              #44
                              Не е така. Всички членове имат еднакви права и задължения (чл. 13 от Устава). Единствената разлика е в това, че когато се провежда ОС, асоциираните членове нямат право да гласуват при вземане на решения. Във всичко останало са равни. До момента не се сещам някой да е "изхвърчал". Това ще се случи само ако действаш против клуба и форума, плюеш по марката и други такива.

                              Коментар


                                #45
                                Здравейте, искам да попитам следното: Мога ли да си пусна формуляра по куриерска фирма, а не по пощата? И второ кога се плаща членския внос?Поздрави!

                                Коментар

                                Working...
                                X