Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Членство във Фиат Форум България - клубът на Фиат

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Членство във Фиат Форум България - клубът на Фиат

    Колеги,
    учредяването на нашият клуб беше първата крачка към създаването на едно общество от почитателите на марката Фиат.
    Сега дойде време да се членува в него!


    Привилегии на членовете. Видове членство.

    Привилегиите, които всики член на ФФБ получава са:
    -Отстъпки в следните фирми:
    -- Ауто Италия
    -- Александър ауто
    -- Евро07
    -- Т и Н Кар
    -- Руди 96
    -- Ем Комплект 33
    -- Ауспуси Крафт
    -- Адимекс и Кондев
    -- Ventura Garage...

    Към списъка непрекъснато ще се прибавят фирми, предлагащи авто части и аксесоари.
    Подробности можете да научите в разделa за членове на СФФБ.

    - Членска карта;
    - Осигурени места за спане при мероприятия;
    - Достъп до специален раздел за членове на СФФБ;
    - Предимство при разпространение на рекламни материали на СФФБ;
    - Специални цени при закупуване на някои консумативи.

    Членовете на ФФБ биват два вида:

    - Пълноправен член - Може да ползва всички отстъпки и услуги, предоставени му чрез членската карта. Пълноправният член може да гласува и участва в решенията, взимани от клуба.
    - Асоцииран член - Може да ползва всички отстъпки и услуги, предоставени му чрез членската карта. Не участва в управлението на клуба.

    Подаване на заявление за членство и одобрение

    Всеки желаещ може да подаде форма за членство, която да изтегли от ТУК
    Молбата се предава лично на член на УС на СФФБ или се изпраща по поща на адрес:
    -- Централна поща, п.к. 777, София 1000

    Пълноправните членове се избират от събрание на УС по смисъла на Устава на "Фиат Форум България". Това събрание се провежда в края на всеки месец. Събранието чрез гласуване приема или не новият член.
    Асоцииран член може да стане всеки желаещ, стига да не нарушава или да е нарушавал условията, дадени по-долу в "Загуба на членство".

    Членски внос. Придобиване и загуба на членство.

    Членски внос
    Членският внос е 30 лв. на година и се заплаща според предвиденото в чл. 7 от Устава на "Фиат Форум България".

    Придобиване на членство.
    След заплащане на съответната такса, новият член получава достъп до скрития раздел, и привилегиите, които му се полагат чрез членската карта.

    Загуба на членство
    До отнемане на членски права може да се стигне в следните случаи:
    - Подронване името на клуба и действия срещу идеите му;
    - Ползване на отстъпки и привилегии с цел облагодетелстване на трети лица;
    - Ползване на отстъпки и привилегии с цел препродажба;
    - Налагане на забрана за посещаване на форума ( бан ) заради пререкания с администратори, модератори или целенасочени обиди.
    - При неплащате на членски внос за годината до определената дата.

    При констатирани нарушения, след решение на УС, членството се прекратява без връщане на членски внос и право на ново членство.

    Надявам се да се присъедините към нас!
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    #2
    А не можели чрез нета да подам тази молбал Аз нямам принтер как да я сваля и изпратя на адреса в София ра имам желание да платя чл внос и да стана член

    Коментар


      #3
      Доколкото знам - нещата са юридически документирани, и за всяко нещо си има съответният документ. Това е за да е всичко прозрачно. Затова - ако искаш да си член, трябва да подадеш молба, която да е подписана от теб. Ако искаш я напиши на ръка, но трябва ти лично да се подпишеш. Не е идеята просто да се попълни някаква бланка. Но не съм сигурен в това което казвам.

      Коментар


        #4
        Колега,имам само едно питане преди да взема решение далида стана член на клуба. А то е,някои от даните които изисквате в молбата за членство не са ли поверителни и работата с тях не е ли позволена само на някои институции?

        Коментар


          #5
          mavro написа:
          Колега,имам само едно питане преди да взема решение далида стана член на клуба. А то е,някои от даните които изисквате в молбата за членство не са ли поверителни и работата с тях не е ли позволена само на някои институции?
          Този въпрос сме го разисквали в една от темите преди време.Въпросните "някои институции" са всички търговци и организации, подали декларация за работа с лични данни.Достатъчно е да се подаде такава декларация и си готов администратор на лични данни

          Коментар


            #6
            Въпроса на потребителя е достатъчно конкретен, за да получи конкретен отговор Immortal, а не локумджийски, поучителни експликации. [усмивка]По въпроса му съдя, че е достатъчно грамотен, а и предполага се, че е достатъчно ясно какво пита:Има ли право ФФБ да съхранява подобни данни?Още по просто: Подал ли е ФФБ подобна декларация? [Което между другото не е "декларация", а искане и по което Комисията трябва да се произнесе. Което ще рече, че има известна доза разрешителен режим това администриране].И накрая, ако има депозирано Искане, има ли отговор на Комисията и какъв е той.Можеше да му отговориш с две думи.
            .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
            www.cyxap.com

            Коментар


              #7
              mavro написа:
              Колега,имам само едно питане преди да взема решение далида стана член на клуба. А то е,някои от даните които изисквате в молбата за членство не са ли поверителни и работата с тях не е ли позволена само на някои институции?
              Това е интересен факт над който бях се замислил. Бих добавил и това защо в Централен регистър на юридическите лица с нестопанска цел за обществено полезна дейност регистрирани съгласно "ЗАКОН ЗА ЮРИДИЧЕСКИТЕ ЛИЦА С НЕСТОПАНСКА ЦЕЛ" като провери човек за Фиат Форум България не връща да има такова сдружение в нито един съд в България. Дори и само фиат да напише човек не връща никакви организации които да съдържат това име, следователно за мен тази организация не е легитимна.

              Коментар


                #8
                Abadon написа:
                mavro написа:
                Колега,имам само едно питане преди да взема решение далида стана член на клуба. А то е,някои от даните които изисквате в молбата за членство не са ли поверителни и работата с тях не е ли позволена само на някои институции?
                Това е интересен факт над който бях се замислил. Бих добавил и това защо в Централен регистър на юридическите лица с нестопанска цел за обществено полезна дейност регистрирани съгласно "ЗАКОН ЗА ЮРИДИЧЕСКИТЕ ЛИЦА С НЕСТОПАНСКА ЦЕЛ" като провери човек за Фиат Форум България не връща да има такова сдружение в нито един съд в България. Дори и само фиат да напише човек не връща никакви организации които да съдържат това име, следователно за мен тази организация не е легитимна.
                Ок, може да станеш член без да си даваш имената, плащаш си членски внос, но ни получаваш никакви отстъпки, какво ще кажеш?Просто уговорката със фирмите е да се удостоверява кой взима отстъпка. В момента даже Прими се регистрират, и ти искат ЕГН!Ние дори това не искаме....не разбирам защо е тази кампания срещу клуба? Защо има съмнения че съществува организацията?Аз тук имам съмнения че ТИ си един от вечно недоволните стари....Понеже не ти знам името, не мога и да разбера дали е така.По-рано говорихме за това вписване в регистрите - не е ясно защо не излиза.Ако можеш да помогнеш за това да разберем какъв е проблема - ние сме отворени за предложения.Както писах и в другата тема - това е чиста провокация, и ще се третира като такава.Всеки е свободен тук да изразява мението си, стига да не нарушава правилата на форума.
                Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                Коментар


                  #9
                  Сдружението много лесно може да се регистрира като оператор на лични данни. Има си процедура.Скоро ще има ли събрание - искам да стана член?

                  Коментар


                    #10
                    Airfan написа:
                    Сдружението много лесно може да се регистрира като оператор на лични данни. Има си процедура.
                    Да, така е. Срока за регистриране на администратори на лични данни е до 15 февруари 2010 г. http://www.cpdp.bg/?p=news_view&aid=103
                    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                    Търси се..

                    Коментар


                      #11
                      Сдружението ще бъде регистрирано като администратор на лични данни, в срока поставен от КЗЛД.Събранието трябва да се проведе през Април - пиши ми ЛС, за да се разберем какво точно е желанието ти

                      Коментар


                        #12
                        a къде и как да си платя членска вноска!? имам попълнено заявление!? и искам да го изпратя ама незнам къде д аплатя!?
                        Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                        BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                        BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                        Коментар


                          #13
                          По сметка на Сдружение Фиат Форум България, а заявлението трябва да изпратиш на адреса на Сдружението. Ще ти дам малко по-късно тази вечер детайли за тези неща, или утре през деня, само да издиря някой баш-член...

                          Коментар


                            #14
                            Адрес за корепонденция на Сдружение ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ:Централна поща, п.к. 777София 1000 Банкова сметка:СДРУЖЕНИЕ ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯIBAN: BG77FINV91501215597502 BIC: FINVBGSF При банка: "Първа Инвестиционна Банка" АД
                            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                            Коментар


                              #15
                              Добре аз също искам да стана член. не с ръководни функции, а просто член. да ползвам отстъпките и т.н. Има в Пловдив сбирка на която мога да ида, да си платя вноса и да си подам заявлението. Просто не съм добър в банковите преводи :Д (а в пощата не съм влизал с години :D). надявам се да отговорите. Благодаря

                              Коментар

                              Working...
                              X