Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследнаПоследна
Резултати 21 до 30 от 48

Тема: Членство във Фиат Форум България - клубът на Фиат

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    Цитат Kuku написа:
    Сдружението ще бъде регистрирано като администратор на лични данни, в срока поставен от КЗЛД.
    Във връзка със зачестилите въпроси напоследък, относно личните данни на членовете, съобщаваме, че "Сдружение Фиат Форум България" е администратор на лични данни с ид. номер 283979, с единствен регистър "Членове", с цел "ИЗДАВАНЕ НА ЧЛЕНСКИ КАРТИ, СЪСТАВЯНЕ НА КНИГИ ЗА ЧЛЕНОВЕТЕ, ОТЧЕТНОСТ НА ЧЛЕНСКИ ВНОС."

Бута детска количка
    Регистр. на
    22.06.2011
    Ако изпратя в началото на другата седмица формуляр за кандидатстване в клуба, кога ще бъде получен отговорът му?

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    На следващия ден, считано от получаването му.

Бута детска количка
    Регистр. на
    22.06.2011
    А членският внос кога се внася?Веднага след отговора или?

Бута детска количка
    Регистр. на
    22.06.2011
    Прочетох устава - "(2) Тези членове, които са приети в течение на календарната година, заплащат годишенчленски внос пропорционално на броя месеци, оставащи до края на календарната година"Kаква сума ще трябва да заплатя ако бъда приет сега

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    15 лева, считано от 1 юли до 31 декември.

Кара Фиатче 126 Аватарът на David-Off
    Регистр. на
    06.06.2011
    Прочетох Устава и условията за членство и имам два въпроса."Членски вносЧленският внос е 30лв. на година. Стъпителната вноска е 20лв." Какво ще рече тази "Стъпителна вноска 20лв." Аз го разбирам така. Пращам си молбата и плащам 20лв. един вид като такса за разглеждането на молбата ми? Така ли е или греша? Другият ми въпрос е свързан с допълнителната вноска която се определя от Управителния съвет. За годишната вноска ясно но тази допълнителната неще ме притеснява. Колко е горе доло ясно е че варира но мисля че трябва да има някъкви граници. Смисъл такъв че си платя членския внос 30лв. и в последсвие трябва да платя още 150-200лв. допълнителна вноска. Не че са ми проблем 200лв. на година но има хора които ги нямат тези пари а знам ли след година може и аз да ги нямам и това да ми коства изключването като член и то не само на мен а и на някои друг. Да кажа че несъм член но имам желание и дано не се приеме че държа някакъв тон на някого просто няколко поста по наго прочетох че всичко трябва да е прозрачно.
    Fiat Bravo GT 1.9 JTD 105hp

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    Цитат David-Off написа:
    Прочетох Устава и условията за членство и имам два въпроса."Членски вносЧленският внос е 30лв. на година. Стъпителната вноска е 20лв." Какво ще рече тази "Стъпителна вноска 20лв." Аз го разбирам така. Пращам си молбата и плащам 20лв. един вид като такса за разглеждането на молбата ми? Така ли е или греша? Другият ми въпрос е свързан с допълнителната вноска която се определя от Управителния съвет. За годишната вноска ясно но тази допълнителната неще ме притеснява. Колко е горе доло ясно е че варира но мисля че трябва да има някъкви граници. Смисъл такъв че си платя членския внос 30лв. и в последсвие трябва да платя още 150-200лв. допълнителна вноска. Не че са ми проблем 200лв. на година но има хора които ги нямат тези пари а знам ли след година може и аз да ги нямам и това да ми коства изключването като член и то не само на мен а и на някои друг. Да кажа че несъм член но имам желание и дано не се приеме че държа някакъв тон на някого просто няколко поста по наго прочетох че всичко трябва да е прозрачно.
    Колега, в устава вече няма текст за стъпителна вноска. Да не би да си чел старо копие? Ако някъде си го прочел - то това не е в текущия устав, текстът е стар и не е актуален. Също - къде четеш за допълнителната вноска? Изобщо не се приема като заяждане. Щом питаш - някъде го пише. Само кажи къде, за да го оправим и да няма недоразумения. В момента актуланото положение е следното: Всеки желаещ изпраща завление за членство по пощата, или го предава лично на член на УС. Всички заявления се разглеждат в последната седмица на месеца (На практика това става веднага, но официално е в края на месеца.) Приетите членове ще бъдат информирани че са приети, след което следва да наредят членски внос съобразно месеците до края на годината. Това може да стане и по-рано, ако кандидат-членът е информиран, че няма пречка да бъде приет. След това му се издава членска карта за текущата година. От 1-во число на следващия месец кандидатът вече се счита за член на СФФБ и може да се възползва от всички привилегии. Получаването на членската му карта е въпрос на допълнителна уговорка, в зависимост от местожителството му. Стъпителна вноска вече няма. Преди имаше, наистина, но сега - няма.Допълнителна вноска за момента не помня да е събирана, а и не се е налагало. Няма такса за разглеждане на молба. Безплатно е, тази година.

Кара Фиатче 126 Аватарът на David-Off
    Регистр. на
    06.06.2011
    Може найстина да е старо копие и имах предвид това http://store.picbg.net/pubpic/FA/F3/...586529faf3.JPG Това го прочетох от тази тема на първата страница от първия пост. А може и аз да несъм разбрал нещо за което се извинявам но мисля че всичко вече ми се изясни
    Fiat Bravo GT 1.9 JTD 105hp

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    Разбрах те. Видях и текстовете в първия пост, засега сложих забележки, а невеярното съм го умалил. Предстои прецизиране точно на този пост, защото информацията в него беше неактуална, а на последното ОС променихме някои неща. Съвсем правилно си разбрал, всъщност. Наша е грешката че не сме актуализирали информацията, за което молим за извинение.

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследнаПоследна

Тема: Членство във Фиат Форум България - клубът на Фиат

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •