Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати 11 до 20 от 48

Тема: Членство във Фиат Форум България - клубът на Фиат

Фиат идол Аватарът на Kuku
    Регистр. на
    18.10.2005
    Сдружението ще бъде регистрирано като администратор на лични данни, в срока поставен от КЗЛД.Събранието трябва да се проведе през Април - пиши ми ЛС, за да се разберем какво точно е желанието ти

Фиат идол Аватарът на kiselo
    Регистр. на
    16.01.2006
    a къде и как да си платя членска вноска!? имам попълнено заявление!? и искам да го изпратя ама незнам къде д аплатя!?
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    По сметка на Сдружение Фиат Форум България, а заявлението трябва да изпратиш на адреса на Сдружението. Ще ти дам малко по-късно тази вечер детайли за тези неща, или утре през деня, само да издиря някой баш-член...

Член на СФФБ
    Администратор
    Фиат идол
    Аватарът на Pecho
    Регистр. на
    15.10.2005
    Адрес за корепонденция на Сдружение ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ:Централна поща, п.к. 777София 1000 Банкова сметка:СДРУЖЕНИЕ ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯIBAN: BG77FINV91501215597502 BIC: FINVBGSF При банка: "Първа Инвестиционна Банка" АД
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

Бута детска количка Аватарът на koceto90
    Регистр. на
    05.10.2010
    Добре аз също искам да стана член. не с ръководни функции, а просто член. да ползвам отстъпките и т.н. Има в Пловдив сбирка на която мога да ида, да си платя вноса и да си подам заявлението. Просто не съм добър в банковите преводи :Д (а в пощата не съм влизал с години :D). надявам се да отговорите. Благодаря

Фиат идол Аватарът на kosta
    Регистр. на
    20.08.2006
    Цитат koceto90 написа:
    Добре аз също искам да стана член, не с ръководни функции, а просто член. да ползвам отстъпките и т.н. Има в Пловдив сбирка на която мога да ида, да си платя вноса и да си подам заявлението. Просто не съм добър в банковите преводи :Д (а в пощата не съм влизал с години :D). надявам се да отговорите. Благодаря
    Потърпи още седмица, аз другата седмица ще съм в Пловдив и ще се видим да ги взема. ще си разменим телефоните на Л.С.
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
    Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

Бута детска количка Аватарът на koceto90
    Регистр. на
    05.10.2010
    Цитат kosta написа:
    Цитат koceto90 написа:
    Добре аз също искам да стана член, не с ръководни функции, а просто член. да ползвам отстъпките и т.н. Има в Пловдив сбирка на която мога да ида, да си платя вноса и да си подам заявлението. Просто не съм добър в банковите преводи :Д (а в пощата не съм влизал с години :D). надявам се да отговорите. Благодаря
    Потърпи още седмица, аз другата седмица ще съм в Пловдив и ще се видим да ги взема. ще си разменим телефоните на Л.С.
    Oк няма проблем. Ся ше ти пиша на ЛС.П.П. А лепенка ще получа ли :D

Кара велосипед
    Регистр. на
    05.09.2010
    Здравейте Ако може да ми кажете как мога да стана член и ако сега си пратя документите пак ли ще се чака до 15 февруари и т.н. ? + това какво печеля ако стана член ? Че бях член на БМВ клуб и нищо не получих освен една карта та въпроса ми е какво точно печеля ? До колкото разбрах-тениска и отстъпки а някакви лепенки,карта от ЕКО и т.н. получавам ли ? Извинявам се за многото въпроси,но просто се интересувам Благодаря за отделеното внимание

Фиат идол Аватарът на kosta
    Регистр. на
    20.08.2006
    Здравей, колега! Имам само един въпрос и той е: искаш да станеш член, защото те влече отвътре (караш фиат, харесваш тази марка, искаш да помогнеш за популяризирането на Сдружение Фиат Форум България, както и на самата марка, да спечелиш приятели покрай всичко това) или защото евентуално като член ще спечелиш нещо?
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
    Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

Кара велосипед
    Регистр. на
    05.09.2010
    Цитат kosta написа:
    Здравей, колега! Имам само един въпрос и той е: искаш да станеш член, защото те влече отвътре (караш фиат, харесваш тази марка, искаш да помогнеш за популяризирането на Сдружение Фиат Форум България, както и на самата марка, да спечелиш приятели покрай всичко това) или защото евентуално като член ще спечелиш нещо?
    В интерес на истината ти изреди причините поради които искам да стана член Но в същото време да дам 30лв ей така Мога да идвам на сбирките и пак да се запознавам с хората И-да искам да популизирам Сдружението Фиат Форум България Просто се замислям,защото примерно като бях член на клуба на БМВ получих само една карта А иначе това за приятелите и т.н. какво ми пречи да се сприятелявам без да съм член на клуба Ако съм обидил някого се извинявам,но просто се интересувам Защото ако искаш влез във форума на Волво да видиш само за какви работи става въпрос Един приятел е член и получи БГ знаме с щампа ВОЛВО,запалки,химикалки ,отстъпки в ЕКО,две табелки за номерата(казвам ти нещата които не е плащал) иначе си имат и специални ключодържатели за по 20 лв ама т’ва е друго та за това питам

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Тема: Членство във Фиат Форум България - клубът на Фиат

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •