Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo GT - историята на "дон Фичи"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Радвам се, колеги, че ви харесва идейката... и колата ми... :DС нетърпение очаквам още такива теми. Айде, Герак, давай, ти си За вбъдеще, първо и най-важно трябва да го махна този неприятен теч на масло... и после ще му мислим идеи - бол... Поздрави
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #17
      BEX---GT написа:
      Герак, давай, ти си
      Услушва се нещо май, а ?
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #18
        Koлега да попитам ако може за боята,колко ти излезе и къде се случи,за колко време,каква боя купи?Питам щото мойта е черна и лака на тавана малко ме дразни... Предварително благодаря за отговора! Поздрави!
        FIAT Punto 1.6 GOLF`S KILLER
        FIAT Bravo 1.6 16v моят домашен любимец
        LANCIA Ypsilon Elefantino blu
        http://fiat-bravo.oneinform.com/teh.html
        http://automedia.investor.bg/catalog.../cartech_4479/

        Коментар


          #19
          emzo написа:
          BEX---GT написа:
          Герак, давай, ти си
          Услушва се нещо май, а ?
          Ааа не се ослушвам...просто ми се прецака лаптопа, а снимките са там и чакам новият комп да го прехвърля и почвам историята
          Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

          Коментар


            #20
            mr_bobs, предполагам питаш за боядисването - В София, до Люлин на Околовръстното някъде беше, мога да разпитам - двата предни калника, предната броня, капака, задния панел с преливки към вратите и почти прелакиране, и пастиране - 500лвПосле пича си вдигна цените, тогава беше по 100-тина лв детайла, а сега май бил 120-125 май, ама поне няма разлика в боята грам.По темата, два от течовете ги няма, картера е прелепен и преди масления радиатор, където беше - капка/секунда Останаха малки капки от семеринга, въпросния зад маховика...Забравих да спомена и едно олекотяване, махната ми е здната чистачка и моторчето Ето и списък на всичко сменено по колата от мен...Двигател:сегментилагери биелни - сток (не ремонтни)два клапанаедна биелагумички на клапанитедюзи - почистване на ултразвуквсички гарнитури (на главата - железна)всички семерингивсички ролкивсички ремъцитермостатвсички датчици по охладителната системадвата реостата (единия два пъти)пресостатсъединител пълен комплектчетири нови свещи подгревни комплекттаблото (заради термометъра)горния и долния тампонмаркучите на обратната нафтамаркуча на картерните газово (тройник)Окачване и спирачки:накладки навсякъдеспирачни цилиндърчетаспирачни маркучи отпредляв саморегулиращ механизъмпружини и подложките имвсички амортисьоритампони на макферсонавътрешни кормилни накрайницизаден десен лагер - два пътидвата носачадвете биелеткиВъншен вид:фарове Валеодръжки от Мареагуми, джанти х2 - зимни и летниедна шофьорска седалка, че беше счупена в основаталявото огледало, беше счупена кутиятастелки, СД, колони, нормалните работив общи линии и с малки пропуски е това
            Прикачени файлове
            A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
            e30 forever!

            Коментар


              #21
              Евала колега! Като чета темата ти все повече се амбицирам от пролетта да започна моя.... Дано Бравото да те слуша още много безаварийни километри! Гледам, че си ударил картера в Студентски, дали ще ти се идва пак за една евентуална срещичка тука някъде? Стига да се организираме с колегите.
              FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
              FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
              Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

              Коментар


                #22
                Егати то какво ти е останало за смяна по колата? Шапка ти свалям за мерака
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  #23
                  Ха-ха има още неща... нали знаете винаги има какво да се разхлопа...Доста от нещата са сменяни поради съмнения за други проблеми (има някои абсолютно безсмислени смени, като вътрешните кормилни накрайници, даже рейка ме караха да правя за едно хлопане, а се оказа шарнира и носача, респективно)... и така се натрупаха...Масла и филтри се сменят на 7000км, горивен на 15-тина.Сега искам само да карам и да не ходя по сервизи, наистина ми омръзна, най-вече, защото ми правят едно и трошат друго...До Студентски, екстра аз редовно съм там, сега даже и на лекции ще тръгвам, че записах една магистратура. Така че сам "ЗА" за среща в региона, а и с Герака тамън обсъждахме едни турбини...
                  A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                  e30 forever!

                  Коментар


                    #24
                    Смених топката, исках много нещо метално и изчистено, в стил American muscleСпрях се на това - momo aluminium sportМного мазно се пипа 2 часа игра с лоста.... ама си заслужаваше
                    Прикачени файлове
                    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                    e30 forever!

                    Коментар


                      #25
                      Братле сподели колко лев ти взеха за топката
                      Целта е една,скороста е различна - HGT !

                      Коментар


                        #26
                        Ето колега заповядаи http://eftini.com/skorosten-lost-mom...h=12_1030_1031 тук е 70лв ,някаде може и по тънко да намериш .
                        Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                        И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                        .

                        Коментар


                          #27
                          страшна е обаче много лев
                          Целта е една,скороста е различна - HGT !

                          Коментар


                            #28
                            Радвам се, че ви харесва, ами много е, наистина, един ден не знам какво ми стана, та реших, че това ми е кусура в колата Ама поне си остава за мен, нямам намерение да я давам ако тръгна да продавам колата например... ще си седи при мен new update, not significant. чистачки аеротуин - шофьорска - 61см, дошофьорска - 51, чистят доста прилично. на снимката също се забелязват малката антенка (така си взех колата) стикера на форума
                            Прикачени файлове
                            A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                            e30 forever!

                            Коментар

                            Working...
                            X