Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за покупка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвет за покупка

    Здравейте искам да си купя Фиат Брава 1.6 16V, но се колебая в конете попадна ми оферта със 103 коня и със 90 коня обаче тая с по малкото коне е по стара година 95, а тая със 103 коня е 98г,знаете че данъка за автомобили над сто коня е доста висок в сравнение с тзои на по малко от 100.Въпроса и е дали няма да е тежичко купето за 9о коня?И кой избор е по правилен?Помогнете ми със савети!Благодаря ви предварително!!Поздрави!
    Фиат за да не те е яд!!

    #2
    Re: Съвет за покупка

    vales2006 написа:
    Здравейте искам да си купя Фиат Брава 1.6 16V, но се колебая в конете попадна ми оферта със 103 коня и със 90 коня обаче тая с по малкото коне е по стара година 95, а тая със 103 коня е 98г,знаете че данъка за автомобили над сто коня е доста висок в сравнение с тзои на по малко от 100.Въпроса и е дали няма да е тежичко купето за 9о коня?И кой избор е по правилен?Помогнете ми със савети!Благодаря ви предварително!!Поздрави!
    103 коня е перфектен двигател за този автомобил . Аз имам браво 103 коня и е супер- ускорение много добро , разход също. 90 коня може да са и малко за ускоряване и еластичност, но няма да е зле..Но пък разликата в годините е голяма. Моят съвет е да вземеш тази от 98, защото другата си е просто по-стара и може да очкваш повече ремонти.. Разбира се това завси и от състоянието на двете, но аз бих предпочел по-новата. А и кефа от карането на 103 коня си е по-голям, при практически същия разход
    FIAT BRAVO 1.6 16V

    Коментар


      #3
      Не е лошо да попрочетеш и тук преди покупката. http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=621
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Отг

        Благодаря на колегите които ми писаха ще послушам съветите ви!Поздрави
        Фиат за да не те е яд!!

        Коментар


          #5
          Моята е 80 коня и не е проблем купето. С 3 човека държи 130 на магистралата, на газ. При натискане стига и до 150-160, но ако търсиш динамика определено 103 коня е твоята кола.
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
          http://forum.fiat-bg.org

          Коментар


            #6
            М да мисля че си прав
            Фиат за да не те е яд!!

            Коментар


              #7
              вземи тази, която ти е на сърце иначе наистина на 103 коня данъка е 100 лева на година отгорено проучи дали в общината или още в КАТ не може да ти я пишат 90 коня
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                Да мерси за инфото колега,обаче и този вариант съм мислил.Но от 2007 като се обединят базата данни на КАТ , Даначно , Социални и т.н.Ще ме раберат!Какво мислиш ти?
                Фиат за да не те е яд!!

                Коментар


                  #9
                  Взимай по-новата, 100лв на година са нищо, по-малко от 10лв на месец
                  ОМВ Мусагеница. И аз бях там, и аз заредих... И после "замръзнах" ...

                  Коментар


                    #10
                    vales2006 написа:
                    Да мерси за инфото колега,обаче и този вариант съм мислил.Но от 2007 като се обединят базата данни на КАТ , Даначно , Социални и т.н.Ще ме раберат!Какво мислиш ти?
                    възможно епробвай направо в КАТ тогава
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      Да ви кажа мисля че е по добре да се вземе по новата като години кола!Все пак по 12 лева на месец се пада грубо!Но приемам и още мнения Мерси на всички които се включват!Поздрави :P
                      Фиат за да не те е яд!!

                      Коментар


                        #12
                        Искаш да кежеш в КАТ, да стане номера ами после да я декларирам така ли? :D
                        Фиат за да не те е яд!!

                        Коментар


                          #13
                          Здр.И аз искам да си купя фиат и също се колебая,аиде някои които има такъв 103 коня и 115 да пише точно колко е данъка за 2007,ще съм му мн благодарен .

                          Коментар


                            #14
                            Фиат Мареа 1.6 103 коня 98ма година в Плевен данъка е 120лв.
                            Fiat Marea SX 1.6. 16V '98
                            Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V '99

                            Коментар


                              #15
                              Колега,колите които са 90 коня в повечето случаи идват от Германия ,а тук като цяло колите са по-добре поддържани.Мен ако ме питаш не гледай години,а състояние и километри на колата.Принципно моделите с 90к.с. нямат климатик.Ако колата ти е 100 коня и 20 са умрели какво правим?Огледай двете коли и избери тази в по-добро техническо състояние.Тези купета не гният,т.ч. не трябва да те плашат годините заради ръжда.Това е моето мнение.
                              Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                              Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                              Коментар

                              Working...
                              X