Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разглабяне на офис стол

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разглабяне на офис стол

    Колеги, нужна ми е малко помощ. Как да отделя амортисьора на офисен стол от 5-ногата с колелцата? Гледах гледах - не се ориентирам. А съм сигурен че съм купил стола в кашон разглобен, т.е. съм го сглобил някак.Айде помогнете, че имам два счупени и се надявам да сглобя един здрав.

    #2
    С дърпане не става ли ? Не знам къде съм забутал моята схема на стола.Утре ще я потърся,но доколкото си спомням с дърпане беше май.
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #3
      Ами да ... моя примерно има отдолу на т’ва с колелцата по средата - клипсче, което щрака ... освобождава се и се дърпа отгоре амортисьора ... А предполагам, че и от стол до стол си има разлика
      Fiat Forum Bulgaria

      Прекаленият светец и богу не е драг !

      Коментар


        #4
        Има такива столове които са на конусна сглобка. Трябва основата с колелцата да се обърне с амортисьора надолу и да се постави на някаква маса така че основата да легне на масата и амортисьорът да е свободен. После с умерено силно почукване трябва да излезе надолу. Желателно е с дървен чук.
        Bravo 1.6 / 16

        Коментар


          #5
          Ето снимки. Предполагам тая защипалка дето се вижда на близкия план ако я махна и ще излезе амортисьора. Страх ме е да я напъна обаче, може да има някакъв чалъм за махане.
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            Махнах го. Предполагам това е клипсчето за което Ичкин говореше. Благодаря на всички разглобяването продължава ако имам проблеми пак ще ви моля за помощ.

            Коментар


              #7
              Къде (магазин) в София има най-голямо разнообразие и избор на офис столове?
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                #8
                Като свалиш тази зегерка - заключваща ще се извади оста-.амортисьори.
                На тебе май ти трябва пластмасата да се извади.
                Последна редакция от kluchar; 10.06.2020, 17:08.
                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                Коментар


                  #9
                  ОК, ще изчакам 11 години пък може и на мен да отговориш.
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    #10
                    Ха ха ха!
                    Ма то и аз се заблудих в началото.
                    ВО, да не си учил за археолог?!


                    И за да съм в темата - онзи ден си изхвърлих стола, който имам от 11 години - първо го ползвах в личния си офис, после в къщи, после в другото къщи, накрая го бях занесъл на сегашната ми работа, и в крайна сметка свърши в контейнера, макар бая да се чудих дали да не го ремонтирам.
                    Беше се повредила горната част на амортисьора и столът седеше накриво. Ама ми подариха нов, и затова реших да не се занимавам и замина.

                    Коментар


                      #11
                      Ако не се лъжа, стола още се ползва...

                      Коментар

                      Working...
                      X