Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Втулка за рейка на Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    аз рециклирах рейка преди 5 години.оставих колата при Бобо от "екстийм тунинг" в Орландовци. след 2-3 дена платих около 300 лв. и забравих за този проблем.какво са рециклирали не знам, но тропането изчезна.сега част от персонала на Бобо е във ВЕНТУРА ГАРАЖ. доволен съм от тези сервизи и не ме интересува дали са правили втулка при стругар, или са я сменели с нова,или втора употреба. а и цената сега може да не е същата.
    FIAT STILO 1.6 16V 3 врати

    Коментар


      #17
      Колега ще те помоля да уточниш за каква кола става въпрос - за стилото или друга?
      ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
      ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

      Коментар


        #18
        eh4ev07 написа:
        Колега ще те помоля да уточниш за каква кола става въпрос - за стилото или друга?
        за Стилото, колата от подписа ми.
        FIAT STILO 1.6 16V 3 врати

        Коментар


          #19
          lhristov написа:
          Тошко, не помагаш с това: "има и тема за демонтаж на рейка на Стило търси при важните". Не се виждам и под коша.Ще прегледам важните. Те са лесни. ( С търсачката имам проблем. От няколко дни се опитвам да намеря темата за смяна на топката на скоростния лост. А много добре си спомням, че е скорошна тема. Дори помня, че и Николче даваше съвет, след като включиш на 4-та и седнеш на задната седалка, как по-удобно било да се извади топката...)Аз под помощ, приемам само с "ЦЪК". И цъкам и чета.А в случая, в тази тема, молбата ми беше, и го написах:"All in one". Т.е., къде да закарам Стилото, да го оставя и след тава да го прибера. Дори и Банкя ме устройва :D , ти ще ме върнеш, нали?Колеги, нека направим хубава и конструктивна тази тема.Моля.
          ами ще те върна какво да те правя ето ти Цък-а
          Шофирай разумно, на пътя не си сам.
          Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
          Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
          Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

          Коментар


            #20
            Ако някой има нужда от втулки, може да ми пише на лично. Поръчах си за мен на стругар, но материала ще си го купя сам, така че човека ми предложи да го дооползотвори. Комплекта от две втулки ще струва 20 лв.
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #21
              Извинявам се предварително на автора на темата, но реших тук да попитам вместо да пускам нова тема. Та, колеги... няма да стане тая работа, трябва да свалям рейката на Стилото, че това чукане отдясно ме влудява.. Въпроса ми е рейката дали излиза от страната на някое от предните колела или отдолу? Да знам да я захващам ли пред гаража или да ходя в сервиз...
              Fiat Stilo 1.8 16V, 133 к.с.

              Коментар


                #22
                Рейката се сваля за 20 минути на канал или на подемник, излиза от лявата страна с въртене, но трябва да провесиш моста, иначе не излиза оста за карето, и да не забравиш да развиеш карето вътре и да бележиш позицията на карето и волана.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #23
                  Какво да бележи, като позицията е само една?
                  Нищо не се бележи.
                  Относно сваляне на място, не съм пробвал, но на Лагуна например, става- https://www.drive2.ru/l/2388371/.
                  1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                  Коментар


                    #24
                    Да драсне по една черта с нещо видимо на пръта и на карето да не го вади 15 пъти докато нацели волана прав.
                    Без да провеси моста няма да излезе.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #25
                      Само един човек може да обърка положението на шлиците, и той е Банков. Защото е истински талант от Разград.
                      1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                      Коментар


                        #26
                        Ами тогава колегата моля да пренебрегне съвета ми и да действа, по твоя начин пред блока.
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          #27
                          Благодаря и на двама ви за отговорите. Имам канал в гаража, тъй, че ще я мятам.
                          Fiat Stilo 1.8 16V, 133 к.с.

                          Коментар


                            #28
                            Болта на карето не позволява да застане в друга позиция.
                            Последна редакция от cs_aleksandar; 04.06.2018, 10:36.
                            Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                            И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                            .

                            Коментар

                            Working...
                            X