Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Only_In_Bulgaria

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    soulkeeper написа:
    това е в магазина до нас , да подчертая че климатика работи
    Странно... и хитроумно.Държа да подчертая, че единственото неудобство на такова едно решение е, че управлението му е отвън. А, и вътре ще да е доста шумно. Филтрите (ако не са махнати) ще се зацапват много бързо. Иначе - ще работи. Може би му е трябвал по-мощен вентилатор отвътре, затова го е сложил така И още нещо - това тяло не е защитено от влага, така че при първия дъжд може да му изгори електрониката...На практика тези климатици са реверсивни, тоест никакъв проблем

    Коментар


      ...аз нещо недоумявам......това бъзик ли е или върха на простотията, както с онзи подемен кран във вече построената поликлиника в Сливен ли, де беше.....

      Коментар


        И аз не мога да зацепя каква е целта на монтажа
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          tyson написа:
          И аз не мога да зацепя каква е целта на монтажа
          Единствената идея която ми идва е , ако искат да топлят някой TIR докато го разтоварват
          Fiat Bravo 1.9 JTD

          Коментар


            БГ
            Прикачени файлове

            Коментар


              gmg_service написа:
              tyson написа:
              И аз не мога да зацепя каква е целта на монтажа
              Единствената идея която ми идва е , ако искат да топлят някой TIR докато го разтоварват
              Външното тяло го ползват като охладител за някой плюсов хладилник.
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                Като го пуснат да топли земната атмосфера това тяло - вътре голямата перка духа студено.
                Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                Коментар


                  karloson написа:
                  Executer написа:
                  Да така купихме Marea-та! Сега е в гаража с тези номера, че регистрирането остана за догодина! :DТипчо седи отвънка вече. Но не за дълго!
                  Ей ги номерата - голям майтап с тях, ама мене полицаите ме гониха Добре че гаджето е полицайка, та оттърва кожата
                  Братле точно твоите номера онзи ден ми бръкнаха в зрението , ама сега разбирам защо бяха толкова странни :D
                  .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

                  Коментар


                    niko_ymn написа:
                    Като го пуснат да топли земната атмосфера това тяло - вътре голямата перка духа студено.
                    Ега го накараш тоя климатик да духа топло през лятото ела ми се обади :D
                    www.CarProfi-BG.com
                    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                    Най-атрактивните цени в София!

                    Коментар


                      Незнам дали това е нормално, може и аз да не разбирам що за магически чували са това, може да са по-специални, такива дето не се късат... Много моля, ако някой знае за какво може да става въпрос да каже, че тука този човечец с обявата умряхме да му се хилим, а сигурно е некоректно.
                      Прикачени файлове
                      Fiat Stilo 1.9 JTD

                      Коментар


                        mainx написа:
                        Незнам дали това е нормално, може и аз да не разбирам що за магически чували са това, може да са по-специални, такива дето не се късат... Много моля, ако някой знае за какво може да става въпрос да каже, че тука този човечец с обявата умряхме да му се хилим, а сигурно е некоректно.
                        Най-вероятно става въпрос за чували от сезал. Аз преди време купувах такива за да събирам строителни отпадъци след един ремонт. Чувалите са много здрави и не втора, ами и пета употреба могат да издържат. Първата им употреба най-често е за захар и след това хранителните магазини ги продават на строителни складове и др.
                        преди - TIPO
                        сега - VOLVO XC60

                        Коментар


                          dannybo написа:
                          mainx написа:
                          Незнам дали това е нормално, може и аз да не разбирам що за магически чували са това, може да са по-специални, такива дето не се късат... Много моля, ако някой знае за какво може да става въпрос да каже, че тука този човечец с обявата умряхме да му се хилим, а сигурно е некоректно.
                          Най-вероятно става въпрос за чували от сезал. Аз преди време купувах такива за да събирам строителни отпадъци след един ремонт. Чувалите са много здрави и не втора, ами и пета употреба могат да издържат. Първата им употреба най-често е за захар и след това хранителните магазини ги продават на строителни складове и др.
                          Чудесна информация, за която много благодаря. Знаех, си че има нещо гнило в цялата работа и това не са били чувалите (изглежда са си съвсем здрави)
                          Fiat Stilo 1.9 JTD

                          Коментар


                            Only in Russia...

                            Коментар


                              Нееееееееее!!!!!Това над мене ме уууби!!!
                              Fiat Punto 1.1 6Speed

                              Коментар


                                Ми то това го има в темата за забавни и интересни снимки, тука е само за бг ама карай ... смеха граници няма хаха Ето малко от моя град...http://img139.imageshack.us/img139/7...9/gybkadu9.jpg

                                Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                                ex:Opel Kadett 1.3
                                ex:Fiat 125p
                                ex:Москвич 412

                                Коментар

                                Working...
                                X