Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разход Мареа 1,9 ТД Комби

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Колега каде ще я караш за ремон на мене като ми изсвири турбинката значи много ми пълни душичката нека си свири

    Коментар


      #32
      6.5-7 Градско 5.5-6 извън градско
      FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

      Коментар


        #33
        ти сериозен ли си за този разход

        Коментар


          #34
          и на мен ми се вижда невероятно нисък(1.9td100)

          Коментар


            #35
            Изобщо не е нисък

            Изобщо не е нисък.Ето последния ми разход от тази нощ Карлово-София през Пловдив и обратно 400км.23литра със скорост 110км/ч навръщане пълен според нормите и едно зверско изрязване в продължение на 5км със 190км/ч.За градското не се наемам да давам разход защото при него важи стил на шофиране и зависи от града.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #36
              И аз си засякох градския разход. За изминати 204 км сипах 15,27 л.Излиза 7,48 л/100 км.

              Коментар


                #37
                Една малка вметка - вече мита че да караш дизелова кола е по-евтино е разбит Та при тези цени на нафтата в момента като гледам вашия и моя разход - е вярно е че става въпрос за 25 кончета по-слаб двигател, е све тая от финансова сметка на какво карате!Аз като карах на бензин - когато си купих колата извънградско при жалене на колата 90-100 км/ч ми даваше разход 5.5/100 - като гледам много от вас при същата скорост дават същия разход
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  #38
                  BO написа:
                  Една малка вметка - вече мита че да караш дизелова кола е по-евтино е разбит Та при тези цени на нафтата в момента като гледам вашия и моя разход - е вярно е че става въпрос за 25 кончета по-слаб двигател, е све тая от финансова сметка на какво карате!Аз като карах на бензин - когато си купих колата извънградско при жалене на колата 90-100 км/ч ми даваше разход 5.5/100 - като гледам много от вас при същата скорост дават същия разход
                  Друга вметка 1.може да ни харесват дизеловите автомобили пред бензиновите 2. Камьоно колкото искаш нафтата варира 1-1.20лв на черно и се наимра доста за разлика от бензина 3.Вземи си бензинова 115 коня и ела да ги наредим с мойте 100 да видим какво ще стане даже и преднина ти давамВсичко е въпрос на предпочитания

                  Коментар


                    #39
                    gdd55 написа:
                    2. Камьоно колкото искаш нафтата варира 1-1.20лв на черно и се наимра доста за разлика от бензина 3.Вземи си бензинова 115 коня и ела да ги наредим с мойте 100 да видим какво ще стане даже и преднина ти давам
                    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                    Lancia Y

                    Коментар


                      #40
                      Под ръка имам само 150 кончета алтернатива - едно БМВ 525тдс не издържа
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар

                      Working...
                      X