Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Камери по основните пътни артерии в страната

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Тази тема ми беше доста полезна . В неделя прибирайки се към София минах покрай лукойла до Ботевград със стотина км. и ясно видях камерата даже сочех срещу нея докато се оглеждахме със една позната с която пътувах. Аз едно установих карайки със 100-140-160 по Хемус стигам за доло-горе същото време ако не натискам много, 110-120 постоянна скорост така, че ако си карам така няма да се притеснявам ще дойдели призовка нямали да дойде , а и доста по-икономично е за самата кола , друг е въпроса че магистралата на места е по-зле от околовръсното в София .

    Коментар


      #17
      Сега може да ме псувате ама има една камера от софия за варна като пътувате.Само че незнам как точно се казва мястото.Намира се между две бензиностанции на петрол ако някой се сеща от към варна като идваш даже има спускане.Камерата гледа в посока като идваш от софия за варна.Кутията беше празна сигурен съм но това беше юли месец сега незнам.Още веднъж се извинявам,че незнам точно как се казва мястото някой ако се сеща да пише.
      Marea Wekeend 1999 1.6 16V

      Коментар


        #18
        Това по Хемус ли става на въпрос, защото там има Петрол ама той е за тези които заминават за София и там тези които пътуват за варна се изкачват не се спускат. Пътя от София до Варна е доста км. така че уточни доло-горе до кое населено място се намира или след/преди някой по-голям град.

        Коментар


          #19
          момчета има и цивилен ОПЕЛ на КАТ В.Т. с камера често засича на Дълга Лъка
          не си хвалете колите че не се чупят защото в най-скоро време може да го очаквате

          Коментар


            #20
            какъв цвят е тоя цивилния-бял ,червен?....аз съм засичал един червен опел да стои отбит на две различни места,но така и не разбрах дали е полимиционерски или е съвпадение някакво
            ex.Мареа ТД100

            Коментар


              #21
              Май има освен бял и червен.

              Коментар


                #22
                Цивилните коли са две в Търново.Бяла и червена.За камерите:според мене не работят все още защото там на Шереметя съм минавал с 90км/ч. и нищо.И други мои колеги казаха че са карали много бързо там и нищо.Но все някога ще заработят и тогава лошо.

                Коментар


                  #23
                  Лично се убедих, че камерите вече работят.Става дума за камерата в с.Съдиево по пътя София - Бургас в участъка между Нова Загора и Сливен. Карам си чинно с 50, когато точно срещу камерата някакъв ме изпреварва с поне 80 (да не говорим, че там е забранено и изпреварването).В същия момент видях как долното прозорче на кутията с камерата присветна червено. Честито на печелившите.Спазвайте ограниченията!В Стара Загора също има червен Опел, цивилен, който прави снимки. Най-често стои в аварийната лента, на края на магистралата преди малоумното кръгово и снима идващите от София/Пловдив. Там ограниченията са доста, като почват от 100, 80, 60...

                  Коментар


                    #24
                    maranzika написа:
                    Цивилните коли са две в Търново.Бяла и червена.За камерите:според мене не работят все още защото там на Шереметя съм минавал с 90км/ч. и нищо.И други мои колеги казаха че са карали много бързо там и нищо.Но все някога ще заработят и тогава лошо.
                    Гарантирам ти,че работят,това,че в момента не е имало камера там е твой късмет Ако искаш продължавай да минаваш със 100 даже,те може честитиките да дойда таман наведнъж и да си ги биеш в главата. Мисля,че всичко написано за тези камери бе ясно-вече работят,но поставените кутии са повече от самите камери и не винаги в кутията има камера Камерите се въртят,на какъв принцип не знам За тази на Шеремета дали наказани не знам,но съм я виждал,когато някой ме изпреварва,долния и сектор да мига червено Ако не ги видиш в момента на мигването,няма и да разбереш,че си сниман Колега продължавай да къпеш от там със 90,то ще си обади
                    ex.Мареа ТД100

                    Коментар


                      #25
                      http://frognews.bg/news_19262/Kameri...T__poumniaha_/
                      "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
                      "What do you do to help save the world?"

                      Коментар


                        #26
                        Нова Загора -Стара Загора

                        От днес има и 1 нова стационарна камера: На входа за Стара Загора от Нова Загора- срещу Метро: ограничение 50км/ч

                        Коментар


                          #27
                          А бе май на много места има и червени опели с камери.В Разград и околностите дебне една такава яркочервена астра.
                          I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                          Коментар


                            #28
                            относно цивилните патрулки в Перник има 1 бяла Астра и 1 синя Вектра от най-новитеНякои да знае дали има камери в Перник че търсих в нета и нищо не открих
                            Fiat Bravo SX 1.4 12V

                            Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
                            Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

                            Коментар


                              #29
                              за цивилната червена арстра в Търново,мога да кажа,че съм почти уверен вече че я има,дори регистрацията и видях -0006 или е просто на някой полЮцай с личната си или е служебна-в нея имаше униформен!!!
                              ex.Мареа ТД100

                              Коментар


                                #30
                                До колкото знам периодично им сменят местата на повечето камери.

                                Коментар

                                Working...
                                X