Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Камери по основните пътни артерии в страната

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Камери по основните пътни артерии в страната

    Не знам доколко подходяща е темата,но взаимствам идеята от други форум,да си направим нещо като "карта" на местата с камери и редовни караули...не зная в други раздели дали е пускана подобна тема,но според мен мястото и е тук,затова пускам темата,ако модератор сметне,че е ненужна нека я изтрие!Та по темата...камертите за които аз се сещам и евентуално вече може да са ме заснели(ще си проличи скоро) са:1 След Велико Търново по Варненския път преди село шереметя! Камерата е насочена към лентата която идва откъм Варна и преди нея има широк завой,грам не се вижда ако преди завоя си се засилил...2 На бензиностанция Лукоил,на няколко км след Търново по пътя за София...ограниченето там е 60 мисля3 Има караул с кабинка на КАТ в с.Подкрепа след Хасково в посока Ивайловград,Любимец там ВИНАГИ има катаджии! Тези са засега които знам,ако някой сметне за необходимо нека ги сподели тук...ако някой зная конкртно по пътя София-Варна , Варна-Бургас , Бургас-София къде има камери да пише,те в момента най-много ме касаят,а и предполагам много от вас готвещи се за черноморието
    ex.Мареа ТД100

    #2
    Аз знам за караули в село Калояново посока Сливен - Бургас там доста честичко има 90% от случаите ограничението е 50 , вчера като се прибирах от Варна посока Слънчев бряг след края на магистралата почти винаги има куки точно се излиза с един голям завои и те чакат на края за някоя 20-чка , също и на влизане в Стара Загора срещу Метро и по нагоре там е двойна лента но ограничението мисля е 60 или 80 не съм сигурен,на Сливенските минерални бани има също адски често патрулка,в село Злати Войвода дебнат много гадно зад един знак редовно,На входа на Сарафово посока Бургас - Слънчев бряг там има ограничение двойна лента,но дебнат и в двете посоки,на Поморие имат си къщичка и там има доста често.Ако се сетя за още някъде ще напиша дано съм бил полезен
    Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

    Коментар


      #3
      Колеги.мисля че вече има такава тема.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=44268
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #4
        Re: Камери по основните пътни артерии в страната

        paralesa написа:
        3 Има караул с кабинка на КАТ в с.Подкрепа след Хасково в посока Ивайловград,Любимец там ВИНАГИ има катаджии!
        Не се нарича караул.Това е съвсем друго нещо от криещите се полицаи.Сега ще си помислят всички ,че и армията започнала да варди по пътищата.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          paralesa къде по точно преди шереметя ? там винаги съм гледал и няма камера ! за новия склад на ВАЛИ ли става на въпрос ?
          Пунтак 1.1 с лека измама под капака

          Коментар


            #6
            хахахха на Шереметя има едни черни катаджийки хаххахаха
            Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


            FIAT BRAVO 1.8GT
            FIAT BRAVO 1.9TD ex

            Коментар


              #7
              uBoy написа:
              paralesa къде по точно преди шереметя ? там винаги съм гледал и няма камера ! за новия склад на ВАЛИ ли става на въпрос ?
              именно преди склада на вали е,но гледа в посока идващите от Лясковец,не знам дали е само празна кутия или вече работи...колега каза,че е от две седмици там,аз я видях едва вчера и то защото ми я каза тъпия "админ" който трябваше да разкарвам като такси като се сетя,че миналата седмица и тая пак минах от там със сигурност над ограничението и не знам вече работи ли или не,но кутия има!!!
              ex.Мареа ТД100

              Коментар


                #8
                Около Търново: До склада на Вали, на Сръбска скара на Шереметя в 3-те посоки - Варна, Търново, Арбанаси.Някъде на детелината.На Лук Ойл след Момин Сбор следяща от Търново.За други не се сещам.Тръпнете в очакване за честитки. Поне се усмихвайте!

                Коментар


                  #9
                  coolboby написа:
                  Около Търново: До склада на Вали, на Сръбска скара на Шереметя в 3-те посоки - Варна, Търново, Арбанаси.Някъде на детелината.На Лук Ойл след Момин Сбор следяща от Търново.За други не се сещам.Тръпнете в очакване за честитки. Поне се усмихвайте!
                  бах тяхното мами,че то ако е така,аз ще требе да слагам книжката на трупчета
                  ex.Мареа ТД100

                  Коментар


                    #10
                    paralesa написа:
                    coolboby написа:
                    Около Търново: До склада на Вали, на Сръбска скара на Шереметя в 3-те посоки - Варна, Търново, Арбанаси.Някъде на детелината.На Лук Ойл след Момин Сбор следяща от Търново.За други не се сещам.Тръпнете в очакване за честитки. Поне се усмихвайте!
                    бах тяхното мами,че то ако е така,аз ще требе да слагам книжката на трупчета
                    Споко.Не си сам. Фиат дали произвеждат и велосипеди?п.п. Аз пуснах тъкава тема и само дето не ме набиха някой колеги от форума. Дано и тебе сега да не почнат да те хокат. Най - вече колежката "ele".
                    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                    Ex.Opel Astra

                    Коментар


                      #11
                      На сръбска скара са само камери ! нямат радари и най вероятно нямат нищо общо с КАТ днеска минах и видях на Вали "кутията" ..
                      Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                      Коментар


                        #12
                        Ето малко по темата, има вероятност системата да заработи, но да се надяваме че са се забавили и няма да ни изненадат неподготвени. 30 супер радара ще снимат нарушителите на движението в цялата страна от началото на август.За стотни от секундата данните от радара ще достигат до екрана на преносимия компютър на всеки патрул на пътя.Забързаните шофьори не бива да се учудват, ако на 1-2 км, след като подминат радара, ченгетата ги спрат и глобят.Устройствата ще снимат дори през нощта, съобщава вестник ,,Труд" и bgvesti.com.Санкциите ще плаща шофьорът, а не собственикът на колата, чийто номер е заснет. Ако автомобилът е на лизинг отговорността ще се търси отлизингополучателя.Ето и местата, на които ще бъдат разположени устройствата:В Благоевград- в началото и края на околовръстния път.В Кюстендил- край Дупница при язовир "Дяково" и в близост до разклона за село Мурсалево на главен път София - Кулата.В Бургасще има два радара на изходите на града и по един по пътя за Несебър и по пътя за Созопол.Във Варнате ще да на пътя за Златни пясъци и на този за Добрич.Велико Търново- на влизане и на излизане от града по главния път София - Варна.ВСтара Загораустройствата ще са поставени по пътя за Нова Загора при с. Подслон и на пътя за Димитровград.Монтана - на изхода на града за Видин и на пътя за Лом.Русе- на пътя за Бяла и в самия град по транзитното шосе към Дунав мост.ВЛовеч- на главния път София - Варна при селата Микре и Малиново.Сливен- по главния път София - Бургас при село Съдиево и в началото на Нова Загора.Пловдив - на две места на магистрала "Тракия" край града.София- на "Цариградско шосе" близо до Окръжна болница и на "Ботевградско шосе".София-област- на магистрала "Тракия" при Ихтиман и на Подбалканския път София - Бургас при село Мирково.София-област -на магистрала "Хемус"при бензиностанция "Лукойл" близо до Ботевград и на пътя Ботевград - Мездра при село Скравена.http://autoplanet1.com/index.php?cat=1&pcat=5&id=6359
                        --Старата ръжда любов не хваща!--
                        156 sportwagon 1,9 jtd 115
                        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                        Коментар


                          #13
                          за Русе каде по точно ще са ?
                          Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                          Коментар


                            #14
                            Пикчърите отиват директно в София, тоест няма как да минеш танкаш...Плащаш и продължаваш, ако имаш книжка.

                            Коментар


                              #15
                              coolboby написа:
                              Пикчърите отиват директно в София, тоест няма как да минеш танкаш...Плащаш и продължаваш, ако имаш книжка.
                              туй ясно...да ти кажа като свикнем,че ни снимат и ще се научим и да спазваме закона ...не да се чудя като вчера за секунди ще живея или ще чуя как хрущят кости...
                              ex.Мареа ТД100

                              Коментар

                              Working...
                              X