Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

fiat punto 2000 16 turbo

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    fiat punto 2000 16 turbo

    мога да се похваля почти съм готов с проекта си punto 2.0 16 turbо :D има още за довършвне но поне запалих и направих тест драив и съм много доволен и мога да кажа че има разлика старта е много по добър от преди скоростната кутия е Q2 + по тежкия мотор и по дългите скорости колата направо излита Yellow_Flash_Colorz_PDT_23Темата съдържа завършен проект и става важна!Модераторски екип на fiat-bg.org
    Прикачени файлове

    #2
    Браво, не съм виждал Пунто с такъв мотор досега Сигурно се изстрелва много яко :D
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    Коментар


      #3
      ооо колега тва е баси звяра сигорно.. ще те чакаме. за да го видим по срещите в Бургас
      Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
      Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

      Коментар


        #4
        кефи ме яко , само ми се чини че е яко пълно и невъзможно за обслужване
        Power Under Pressure

        Коментар


          #5
          хахахах ми Ypsilona с 2-литровия двигател как ли го обслужват
          Толкова е лесно да поправяш другите. Толкова е трудно да поправяш себе си

          Коментар


            #6
            Чудесна работа! Евала за труда, който си положил. Само да попитам - след тази смяна няма ли да се наложи да промениш и спирачната система? Може да е тъп този въпрос, но реших да попитам.
            NOW: ???
            Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
            Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

            Коментар


              #7
              Браво,браво то спирачки че трябват трябват ама и предницата ще издържи ли на тези килограми?И още един път БРАВО
              Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

              Коментар


                #8
                Поздравления колега! Най-доброто което може да има едно Пунто под капака!Кажи само за захващането на мотора нещо С кои скорости е? От коя фиатка го взе? И с кои тампони и лапи е хванат от двете страни?Лелеее голям звяр! 10 минути гледам снимките и не вярвам на очите си :D
                PUNTO ZERO

                Коментар


                  #9
                  Браво колега,аз следя проекта в другата тема в алфа форума.За колегите които незнаят доколкото си спомням мотора и кутията са от жълто Фият Купе 2.0 16 Турбо,само незнам дали е само предница или е цяла кола.Интересно ми е как я усещаш колата с тези по-дълги скорости,сигурно доста се засилва?Иначе имаше ли големи главоболия по захващането на мотора и кутията?
                  Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                  Коментар


                    #10
                    Колега Как подяволите го побра там този звяр Ето на това може вече да се каже "Вълк Във Овча кожа" Браво поздравление за проекта
                    www.puntopower.com
                    FIAT Punto 1.2 16V Sporting

                    Коментар


                      #11
                      да мотора е от фиат купе 2.0 16 турбо :D купих цяла кола свалих електрониката и мотора със скоростната кутия ползвам и тампоните от купетоглавоболия има неможе да няма но двигателя ляга почти по същия начин на пунтото само направих нови планки за тмпоните на купето скъсих и полуоските наложи се да местя и abs защото пречеше а акумулатора вече е в багажника не остана място за него под предния капак :D преди два дена като го пробвах хем гледах много да не го настъпвам останах много доволен и старта е по добър преди първа и втора само въртеше гуми а сега с по дългите скорости и шпера направо излита
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        #12
                        Лелееееееее умрях от кеф,скоро не се бях кефил така.Браво колега за желанието,нервите и средствата които си вложил по колата,още веднъж преклонения

                        Коментар


                          #13
                          krasio.323 очаквам да видя малко двер на лятната среща че тука ма снимки още ми се струва нереално
                          Honda Jazz 1.4 8v 07'

                          Коментар


                            #14
                            браво колега,обаче си го праил мн.потаино проекта браво и за туй,напаво се драснал темата готов сам,евалаа,не да трагнат да те обеждават ше стане няма да стане,аве наздраве за успеха,и колко кончета стана или е тайна.Ще правиш конкоренция на Тъгр.браво на svetoslav.

                            Коментар


                              #15
                              шапка долу, евала, дай един клип по-нататък много красиво, много мерак, много нещо
                              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                              e30 forever!

                              Коментар

                              Working...
                              X