Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

АТАКА НА ФИАТ!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    bahricin написа:
    Много благодаря за кирилизацията
    Моля. Имаш лично

    Коментар


      #32
      Колегата какво се е хванал с тая Албеа и Палиото. Първо Палиото е на около 10 години, а Албеата е на почти толкова, освен това те са предназначени предимно за по-слаби пазари като Ю Америка и Източна Европа и т.нА истинските нови модели са си на ниво. Това да кажеш, че ФИАТ не е номер 1 в дизайн си е направо ненормално. Имам предвид ФИАТ груп като цяло, ами виж Алфа какви коли пусна, а?Има ли по-красива кола от Мазерати?Ланчията е грозна сигурно?това са врели-некипели
      FIAT Uno 45 FIRE

      Коментар


        #33
        a eto go i braziletsa

        palio rs 1,8
        Прикачени файлове
        petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

        http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

        Коментар


          #34
          ехееее

          колеги гледам че спорите тук за красота и дизаин . Та не забравяите се пак че дизайна на Пежо е изцяло на италиянец!!!!Е кой ся прави по хубави коли а?Естествено че италиянците макар че маи вече се попрестарават и мислят кофти дизайни.Само да ви питам , та като спорите за дизайн, виждали ли сте по красива кола от тая.Мен ми спира дъха като я видя.Тук в бургас е само една и е на собственика на рено,дачия и нисан(шефа ми). Красавица е нали?
          Прикачени файлове
          FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

          Коментар


            #35
            Re: ехееее

            galinchooo написа:
            колеги гледам че спорите тук за красота и дизаин . Та не забравяите се пак че дизаина на Пежо е изцяло на италянец!!!!Е кои ся прави по хубави коли а?Естествено че италянците макар че маи вече се попрестарават и мислят кофти дизаини.Само да ви питам ,таи като спорите за дизаин,виждали ли сте по красива кола от тая.Мен ми спира дъха кат я видя.Тук в бургас е само една и е на собственика на рено,дачия и нисан(шефа ми). Красавица е нали?
            Да красив е, но да не забравяме за какъв клас автомобил говорим и какво сравняваме. Фиат не правят автомобили от този клас и това което е най-близко според мен е Fiat Croma - ето малко снимки. Не смятам че по нещо отстъпва на Nissan. Може би Fiat Sedici е от класа на показания Nissan, но не намерих подходящи снимки на сайта на Фиат.
            Прикачени файлове
            минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
            Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

            Коментар


              #36
              kolega *peter* napalno si prav.iskam da dobavya i az nyakolko neshta.trabva da se sravnyavat kolite ot saht klas...danebi garbaviyat reno symbol da e po hubav ot albeata ili clio hatchback ot puntoto ili palioto.pak sashtoto moze da se kaze i za drugite koli mutsunata na novoto vw polo ne e mnogo razlichno ot tova na palioto.. .колега *петър* напълно си прав.искам да добавя и аз няколко неща.трабва да се сравняват колите от сахт клас...данеби гърбавият рено symbol да е по хубав от албеата или цлио хатчбацк от пунтото или палиото.пак същото може да се каже и за другите коли муцуната на новото вв поло не е много различно от това на палиото...
              petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

              http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

              Коментар


                #37
                palio super 1600

                щастливец сам ...седнах зад волана на този звяр
                Прикачени файлове
                petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                Коментар


                  #38
                  Колко струва това Палио при вас в Турция?Чудно ми е защот тука нашето Ауто Италия не го предлага.
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                  Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                  Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                  http://forum.fiat-bg.org

                  Коментар


                    #39
                    new palio

                    здравей габровски... znaesh che vsichki marki kakto i fıat si imat strategii otnosno avtopazarite v razlichni strani.всеки пазар си е различен,било от икономическа било от нравствена гледна точка,разбираш нали?това си е дълга и широка тема.само няколко примера щети дам...v tr fıat si ima dylboki koreni kakto i zavod.голяма част от колите са с тази марка и е търсена на втора ръка.до колкото знам в бг се продава само tr албеа и то с минимум екстри защо.?..българинът не е *роккфеллер* за това.тук в tr пак стило*то е само 1.4...продажбите на 1.6 и 1.9 зтд бяха съвсем оскъдни.профилат на клиентите е съвсем друг.вярваш ли стило 1.9 зтд имаше цена от порядъка на 50 000 лева.данътчната система го вдига на тази цена пак турчина да не е луд...купува си или алфа или друго от този клас...а сега се дръж здраво горивата са бензин а-95 горе долу 3 лева еуродиесел 2,5 лв...за литър.ти какво си би купил.?аз си купих 0 км палио ел 1,2 16 в и съм доволен хем бяга хем си е *икономичен* ако не караш над 120км-час.tsenite gi razgledah ot sayta na fıat-tr varirat za palio ot 18 000-25 000 novi trl =20 000-27 000 bg leva v zavisimost ot ekstrite i motora, kak e?правят се някакви отстъпки зависи от пазарлъка...всичко хубаво... www.fiat.com.tr
                    Прикачени файлове
                    petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                    http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                    Коментар


                      #40
                      spetsialno za *mitko*

                      хайде момчета намерете 7 те разлики...кой кого е имитирал.палио*то излезе на пазара много по рано от поло*то(става въпрос за тези модели)...митьо ако палиото е грозно то полото какво е?
                      Прикачени файлове
                      petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                      http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                      Коментар


                        #41
                        Re: spetsialno za *mitko*

                        bahricin написа:
                        ... полото какво е?
                        Прекрасен VW

                        Коментар

                        Working...
                        X