Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

леко подобрение на плафона

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    леко подобрение на плафона

    С алуминиево тиксо (не фолио) съм боравил.Не съм го пробвал на тъмно,но трябва да е поне дваш по-осветено.Не съм се старал много.Можеше доста по-добре.ЕДИТ:Малко подмених шотовете. Постарах се повече.
    Прикачени файлове
    Marea Weekend
    2,4 JTD 130 '99

    #2
    Колега,защо не опиташ с нещо подобно
    Прикачени файлове
    Fiat Brava 1.8 16V GT

    Коментар


      #3
      Колега,нямам представа какво е това.Ясно,че е вместо крушките,но не ми е ясно.Аз просто реших да видя какви крушки има там,та да търся по-белички.А бачкам с ал.тиксо и случайно се сетих.Та какво е това,колко струва и къде да го търся евентуално? Yellow_Flash_Colorz_PDT_20
      Marea Weekend
      2,4 JTD 130 '99

      Коментар


        #4
        Светодиоди с които можеш да замениш фабричните крушки в плафона.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          ето какво постигнах аз с обикновенно кухненско фолио
          Прикачени файлове
          Fiat Bravo SX 1.4 12V

          Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
          Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

          Коментар


            #6
            И как свети? Има ли разлика?
            Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
            Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

            Коментар


              #7
              аз моя опит още не съм го тествал на тъмно. довечера ще го пробвам. иначе от смимката се вижда че свети по-добре, така че съм обнадежден
              Fiat Bravo SX 1.4 12V

              Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
              Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

              Коментар


                #8
                Колега,не си забравил да пробиеш двете дупчици на фолиото,нали?Там,където си е имало преди.Нали тази топлина трябва да излиза.
                batproho написа:
                Светодиоди с които можеш да замениш фабричните крушки в плафона.
                Не знам,дали са подходящи точно за там.Добре ще е светлината да идва от целия плафон.Тези диодчета не светят ли концентрирано?
                Marea Weekend
                2,4 JTD 130 '99

                Коментар


                  #9
                  mareauser написа:
                  Колега,не си забравил да пробиеш двете дупчици на фолиото,нали?Там,където си е имало преди.Нали тази топлина трябва да излиза.
                  .е да ама забравих. утре като пражя и другата половина ще ги направя дупките(въобще не съм им обърнал внимание).мерси че ме подсети ето снимки вече на тъмно
                  Прикачени файлове
                  Fiat Bravo SX 1.4 12V

                  Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
                  Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

                  Коментар


                    #10
                    Вас кефи ли ви? Честно казано на мен светлината като я гледам на снимката ми се вижда неравномерна, като на петна. Не ми допада.

                    Коментар


                      #11
                      Аз също бях пробвал с фолио но наистина не се получава равномерна светлина има някакви петна и при мен затова и го махнах де.
                      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                      Коментар


                        #12
                        niko09 написа:
                        Колега,защо не опиташ с нещо подобно
                        Това е готино решение колега , знаеш ли от къде мога да се сдобия ?
                        "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
                        "What do you do to help save the world?"

                        Коментар


                          #13
                          Ето варианти за замяна на обикновените лампи:http://www.dealextreme.com/search.dx/search.festoon

                          Коментар


                            #14
                            С две диодни плочки ще стане най - добре. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
                            Fiat Brava 1.8 16V GT

                            Коментар


                              #15
                              ilkor написа:
                              Ето варианти за замяна на обикновените лампи:http://www.dealextreme.com/search.dx/search.festoon
                              Тези ’идиотчета’ Yellow_Flash_Colorz_PDT_01 разпръскват ли или правят лъч?А къде могат да се намерят?По такива автомагазинчета за гъзарийки ли? А впрочем много светло стана в колицата.Вчера се пробвах да снимам,но не се получи.Кофти е това,че е жълтеникакво.Аз ще си го оставя мойто така за сега,а довечера ще пробвам пак да направя снимки.
                              Marea Weekend
                              2,4 JTD 130 '99

                              Коментар

                              Working...
                              X