Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как и с какво да махна емблемите и надписите?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как и с какво да махна емблемите и надписите?

    Търсих с търсачката, но нищо не открих и реших да пусна нова тема.Искам да си махна емблемите от задната врата (багажник) на които пише Пунто и Фиат и да стане малко по изчистена задницата. Та въпросът ми е как да го направя, с лепило ли са или с нитове, болтове или и аз незнам не съм много на ТИ с тези крепежни елементи. Ако е с лепило ще стане ли с сошоар да нагрея и да се отлепят лесно? Смятам, че темата е за тук ако не е моля да бъда извинен. Хайде .. помагайте :D

    #2
    По принцип са с лепило или някакво много силно двойно залепящо на каучукова основа.Пробвай със сешоар или пистолет за горещ въздух ако имаш.
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #3
      След малко отивам да пробвам, дано не останат следи. Ако успея ще ви покажа снимки.

      Коментар


        #4
        Колега, аз на бравото ги махнах с корда за въдица, или може с по здрав конец да пробваш - вкарваш конеца, между емблемата и калника/капака и просто търкаш и ги отделяш едно от друго. После само с мокра кърпичка почистваш.
        I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most exciting way......

        Коментар


          #5
          На мен пък едни мангали ми ги махнаха ама незнам как .
          Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

          Коментар


            #6
            6ma7ka7a написа:
            На мен пък едни мангали ми ги махнаха ама незнам как .
            Те нали половината са ясновидци... може и някой магьосник да е имало сред тях!! :DМоже и с гореша вода колкото да ги размекнеш!!
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              #7
              6ma7ka7a написа:
              На мен пък едни мангали ми ги махнаха ама незнам как .
              Ми да си Ги питал бе Любак :D .Това в кръга на шегата .
              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

              Коментар


                #8
                6ma7ka7a написа:
                На мен пък едни мангали ми ги махнаха ама незнам как .
                Трябваше и аз някой от тия апаши да извикам че 2-ва часа търках лепилото и сега не си чуствам пръста.. :D Буквите лесно паднаха с малко нагряване със сешуара и се отлепят само че остава лепенката на колата и тогава е големият зор. След малко пускам и снимки. Стана много яко, абе..поне на мен много ми харесва

                Коментар


                  #9
                  Ето резултатът и разликата от преди и сега. Сега на ред е и предната емблема, но трябва да намеря свястен бояджия в Сливен който ще го направи добре с преливка че за цял капак ще ми искат един чувал с пари
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #10
                    Лесно ли се махнаха ? Аз искам да си сложа 1.2 на Бравока , напоследък почти вески с фиатсе доказва колко му е вървежна колата.Ама това е друга тема за разговор.
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #11
                      Лудница
                      Целта е една,скороста е различна - HGT !

                      Коментар


                        #12
                        колега тов надпис "Punto" от 3-тия ти стоп ли идва?!?!?!
                        Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                        Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                        Коментар


                          #13
                          reter написа:
                          колега тов надпис "Punto" от 3-тия ти стоп ли идва?!?!?!
                          Да, има такава лепенка там и като натисна спирачката свети ПУНТО :D Ефектно а?!? :P Откраднах идеята тук от един колега, в рекламен център ми го направиха за едно левче, а според мен е доста ефектно Yellow_Flash_Colorz_PDT_29

                          Коментар


                            #14
                            На снимката изглежда чудесно,а всъщност остават ли петна ол лепенката под буквите ?
                            FIAT Punto 1.6 GOLF`S KILLER
                            FIAT Bravo 1.6 16v моят домашен любимец
                            LANCIA Ypsilon Elefantino blu
                            http://fiat-bravo.oneinform.com/teh.html
                            http://automedia.investor.bg/catalog.../cartech_4479/

                            Коментар


                              #15
                              Някой да ги е махал на пунто мк1 ? Страхувам се да не са на болтове...защото сега нямам пари да запълвам дупки :D да пръскам 3-тата врата :D
                              Grande Punto 1.3 75 hp
                              Croma 1.9 Multijet 150 hp

                              Коментар

                              Working...
                              X