Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пътен възел - Велико Търново

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    вярно е,вервай му
    ex.Мареа ТД100

    Коментар


      #17
      как 1 милион бе брат за тая чешма ще отпуснат, да не е златна . иб*х това 1 милион са страшно мн пари.според мен са те излъгали....
      Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

      ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

      Коментар


        #18
        не са го лъгали брат,тия нямат мярка като крадат,вярвай ми,виждал съм как цели камиони с материали изчезват в небитието
        ex.Мареа ТД100

        Коментар


          #19
          Хайде търновци и шофьори преминаващи през Търново! Позволено ви е да псувате като кароцари! Защо? Ми все има защо. Случая е новото пренареждане на крастовището на болницата!Няма такава простотия! Горещо ви препоръчвам не минавайте от там. Пътуващите София-Варна, Варна-София. Не минавайте през града, спазвайте си настоящите табелите които показват актулния маршрут, защото както знаете пътя е отбит заради пътен възел Качица. Успех. ПС: Ако все пак минете през болницата, вдигнете си прозорците заради пепелта.

          Коментар


            #20
            coolboby написа:
            Хайде търновци и шофьори преминаващи през Търново! Позволено ви е да псувате като кароцари! Защо? Ми все има защо. Случая е новото пренареждане на крастовището на болницата!Няма такава простотия! Горещо ви препоръчвам не минавайте от там. Пътуващите София-Варна, Варна-София. Не минавайте през града, спазвайте си настоящите табелите които показват актулния маршрут, защото както знаете пътя е отбит заради пътен възел Качица. Успех. ПС: Ако все пак минете през болницата, вдигнете си прозорците заради пепелта.
            Не е чак толкова страшно днес минах от там да съпроводя до изхода на В.Търново колежката maiska.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #21
              Честита Нова година!!!!ПВ

              Коментар


                #22
                Видимо се работи по възела, изкопали са огромна дупка, най-вероятно за фундамент на големия "кръг".Дано да не е било показност заради празника вчера.

                Коментар


                  #23
                  fuoco написа:
                  Видимо се работи по възела, изкопали са огромна дупка, най-вероятно за фундамент на големия "кръг".Дано да не е било показност заради празника вчера.
                  тая дупка е за подземния паркинг на била която ще е пред медицинския.по пътния възел нищо не се прави и внимавайте като минавате през пуснатата част /до шел/ щото вече са станали няколко катастрофи , а и капаците на шахтите стърчат много нагоре. за гостите- избягвайте ул.възрожденска-затворена е и по бул.българия се получават задръствания заради това.

                  Коментар


                    #24
                    Значи съм в грешка, щом е друг строежа, жалко..Иначе възрожденска не я ли ремонтираха предната година...Щом и по България стават задръствания, не е на добре работата

                    Коментар


                      #25
                      Въздрожденска е затворена, защото правят подземен паркинг на "Sky centre/center"

                      Коментар


                        #26
                        В целия град се копае,разваля ,руши и нищо не се оправя,пълна анархия...пътищата ни са в окаяно състояние,не мога просто да разбера какво се слуъчва и чие дете трябва да загине в катастрофа поради тия разкопки и царящия хаос,че да се оправи нещо!Аз съм поразен как е възможна подобна малоумност,как е възможно анархията да не прави впечатление никому...според мен трябва да се вдигнем да простести,да изакараме рашев пред общината и публично да го линчуваме...Някой да донесе катран,аз ще намеря пера и да се събираме да го изкараме от колибата това същество ,стига се е крил,нека си поеме отговорността
                        ex.Мареа ТД100

                        Коментар


                          #27
                          Като стана въпрос за пътищата....Отвратителни са в Търново... Първите за които се сещам са: Полтава, 36-а (Метро-СБА(а не ЦБА))..улицата под Ем.Станев...улицата където беше Битака..Изобщо всички улици са нарязани.....

                          Коментар


                            #28
                            Вчера по Полтава броих на колко места е нарязо и някъде към дванайсетия напречен разрез спрях да броя Боби,никой не контролира нищо,оня ден станах свидетел как така прорязаха една улица на картала-напълно незаконно,без да е питан никой(за това си залагам и двете ръце,защото чух разговор на възложителя как казва на изпълнителя-"айде давайте по-0бързо,че да не ни хванат" ) А инъче всеки ден кръстосвам улиците,мога да сложа един списък с улици ,които не стават за НИЩО!Улицата от зоната към пишмана например-макароните ми тази сутрин не бяха толкова вълнообразни,улица Димитъ Рашев е заприличала на селски главен път,улица Мармарлийска се нагъна,Яворов стана на г.з,както и Гео Милев,Цветарска я направиха преди година и вече цялата е пак нарязана За какво говорим,да продължавам да говоря в какво състояние за Бурмов,Москов и повечето улици по КАртала...а по зоната-е там не стъпвайте с кола,защото такива геоложки разкопки няма спирам,че трябва да изброя всички улици в града
                            ex.Мареа ТД100

                            Коментар


                              #29
                              Ужас, аз знам само за 36 от западния възел до кръговото, че, вярно, е отвратително нагъната, на два пъти се прецаках да мина от там последната година..Иначе улицата от КАТ до Картала която върви, и тя не е много приятна.За всеки случай във Велико Търново почти няма павирани улици, което е добре.За сметка на лошите улици, южния възел и пътищата към Русе под тунелите и към Варна са перфектни, както и входа от София, където е с мантинелата.Една улица, която наистина е зле - това е улицата над медицинския колеж. Гостите на града, гледам, редовно се правят на тарикати да минават от там транзит, но четох, че основата на пътя се е разрушила и трябва солидна работа за възстановяването и, не само изкърпване.А да питам за паркиране на галерията (през стамболовия мост) някакви изрични забрани има ли? Гледах, че никой не спира или ако спират, са само с чужди номера.Аз успях да се вмъкна покрай гарата преди две седмици.Доста удобно място идва.

                              Коментар


                                #30
                                асфалта на възрожденска беше на година и половина можеби. така се прави в търново-асфалтираш и после режеш и копаеш. до колкото знам след като направят паркинга ,ще обърнат посоката на движение на възрожденска и цветарска- то и без това има прекалено много коли с обратен волан :D иначе след южния пътен възел по посока варна, на отбивката за жп гарата правят технополис и понякога има реорганизация на движението. пътя там също е пострадал вече.стамболовия мост е затворен за движение мнооооооого отдавна. пътя е през жп гарата от където си минал и ти. там по принцип няма много коли щото е приятно за разходки и хората ходят пеша.

                                Коментар

                                Working...
                                X