Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пътен възел - Велико Търново

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Леле мале. Пуснете една схема че..

    Коментар


      #62
      Пътен възел - Велико Търново

      Брей !Чутовен подвиг !На равно място кръг за милиони.Изумен съм от глупостта человеческа ....
      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

      Коментар


        #63
        Колеги не се притеснявайте,умишленно днес въртях няколко пъти,ако се спазват предимствата няма да има проблеми,не ви трябват схеми,минава се лесно Но изникна и у мен въпроса,еей за тая простотия ли отидоха толкова много пари,безумие в чуждите очи и вероятно дооста пълни джобове с откраднати средства!!!Ето какви видях аз и фотоапарата ми днеса ето това,би следвало да е зоната за пешеходци,хахахахаПешеходните зони ги няма,пешеходците да внимават,защото за тях ще е страшно....градинките,които са планирани,вероятно така и ще си останат купчина пръст...но поне са прясно изорани,мога утре да си насея картофки и доматки там
        ex.Мареа ТД100

        Коментар


          #64
          Пътен възел - Велико Търново

          Не сей нищо Paralesa ... :D Ще ти гепат сятотоВ Букурещ , ако беше отишъл щеше да видиш каква красота е в тия т.н. острови.
          FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
          FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

          Коментар


            #65
            Re: Пътен възел - Велико Търново

            Румен_Хинчев написа:
            Не сей нищо Paralesa ... :D Ще ти гепат сятотоВ Букурещ , ако беше отишъл щеше да видиш каква красота е в тия т.н. острови.
            Аз ще ида,дори и да не е сега...просто закъсах с парите и не можах да ида...но ще го направя,зарекъл съм се,обещал съм и на жената Ето го и клипчето...извинявам се,че е с лошо качество,но е с фотоапарат...също и за постояните местения,но не намерих начин да го застопоря и съм го държал в ръце,а е малко трудно хем да въртиш,хем да сменяш скорости,хем да държиш правилно апарата,затова предпочетох на места да се размести,но да не направя някоя беля на пътя http://www.vbox7.com/play:5ea0cd7a
            ex.Мареа ТД100

            Коментар


              #66
              Изтрие ли се тая маркировка - добре дошли в джунглата!

              Коментар


                #67
                Пътен възел - Велико Търново

                Браво за клипа , Paralesa !Само че тия хора защо упорито продължават да не слагат табелите с направленията отгоре върху платното .Тия табели встрани са уязвими и лесно могат да бъдат закрити от камион или някой хукнал по главния път трактор.Да сме живи и здрави , че да доживеем италианските и немски естакади.Здраве на всички !
                FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                Коментар


                  #68
                  Re: Пътен възел - Велико Търново

                  Румен_Хинчев написа:
                  Браво за клипа , Paralesa !Само че тия хора защо упорито продължават да не слагат табелите с направленията отгоре върху платното .Тия табели встрани са уязвими и лесно могат да бъдат закрити от камион или някой хукнал по главния път трактор.Да сме живи и здрави , че да доживеем италианските и немски естакади.Здраве на всички !
                  В Италия по кръговите кръстовища пак не е лесно за ориентиране. Една камара табели наредени, лично аз на едно кръгово въртях 3 пъти за да прочета всички табели и да избера правилната посока.

                  Коментар


                    #69
                    Re: Пътен възел - Велико Търново

                    Румен_Хинчев написа:
                    Браво за клипа , Paralesa !Само че тия хора защо упорито продължават да не слагат табелите с направленията отгоре върху платното .Тия табели встрани са уязвими и лесно могат да бъдат закрити от камион или някой хукнал по главния път трактор.Да сме живи и здрави , че да доживеем италианските и немски естакади.Здраве на всички !
                    виж предния пост на колегата и ще си отговориш защо не пишат на асфалта....ЩЕ СЕ ИЗТРИЕ ДО ДВА МЕСЕЦА!!! Не знам каква боя ползват сега и каква са ползвали преди НО минавайки по детелината откъм бирена на изхода/входа за Варна ,която разделя пътя,за Ст.Загора и Русе...все още ясно си личат надписите,а не помня откога не са правили там маркировката....А ссегашните маркировки заминават на пешеходдните пътеки за два месеца
                    ex.Мареа ТД100

                    Коментар


                      #70
                      Светофарите на втория кръг работят ли, или се влиза без предимство на общо основание?

                      Коментар


                        #71
                        Все още не работят.

                        Коментар

                        Working...
                        X