Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Alfa Romeo Brera - най-красива на света

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Е другите три претендента не са нищо особенно, но за Брерата не може да се отрече, че е едно от най- красивите неща, котио съм виждал на 4 колела Ако има вариант 250 - 300 коня и нагоре с 4х4 задвижване - ще започна движение за легализиране на браковете между човек и кола

    Коментар


      #17
      Brera- Европейски автомобил на годината 2007 в Япония

      Моделът Brera на италинската марка Alfa Romeo беше определен за победител в конкурса Европейски автомобил на годината 2007 в Япония. Като основни причини за крайната си оценка, журито посочи стила, съотношението представяне/цена и дизайна на екстериора на колата.Призът Европейски автомобил на годината 2007 в Япония беше присъден на Alfa Brera от журито на JAHFA (Japan Automotive Hall of Fame), създаден през 2000 година. Членове на журито са 21 човека от почти всички основни отрасли на японската икономика, в това число и известни личности от културния и политическия живот на страната.
      Прикачени файлове
      Типо 1.6

      Коментар


        #18
        Днес видях една на сточна гара...очите ми останах в нея.
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
        http://forum.fiat-bg.org

        Коментар


          #19
          При базовия ако може да се нарече така двигател 2.2 JTS e предно , докато при 2.4 JTD и 3.2 V6 може да се поръча и системата Q4 4x4btw и аз залагам на червена , пък и черна не е лоша Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

          Коментар

          Working...
          X