Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цена за паркинг на летище София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Цена за паркинг на летище София

    Тъй като скоро ще ми се наложи да бъда посрещач на летище София, моля информираните да ме осведомят каква е тарифата за час престой на паркинга, намира ли се лесно място за паркиране в него, а пък ако има начин да избегна престоя там и да паркирам някъде другаде, ще съм благодарен на този, който сподели. Благодаря предварително!
    Peugeot 301
    Punto 1.9 JTD - на жената

    #2
    Мисля че беше 2лв на час, но не съм много сигурен, за последно бях там на 10 октомври. Иначе места има
    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

    Коментар


      #3
      На стария терминал беше 2 лв. на час(преди две години ...),а на новия лятото паркирах на 50 м. от паркинга им след като направиш обратния завой в дясно имаше доста паркирали автомобили на зелените площи ...
      Seat Altea XL 1.4/16v 92kW '14
      ex:Astra H 1.4/16v 66 kW '08
      ex:Brava 1.6/16v klima, LPG Lovato, 76 kW '96
      ex:Astra 1.7 D, 42 kW-мъртвец '93

      Коментар


        #4
        Цената мисля, че е 3 лв на час. Ако ще посрещаш на 2ри Терминал, то там тпркинга е голям и места лесно се намират. Принципно е доста удобен защото има топла връзка със самия терминал и преноса на багаж става много лесно.Единсвтения начин да избегнеш престоя е ако човека, който ще посрещаш няма много багаж и може сам и лесно да излезе до изхода на летището, където може да те изчака, а ти само да спреш и да го вземеш. Но престоя и паркирането е невъзможно извън паркингите в доста голям радиус от летището.Едит: Явно информацията ми не е толкова достоверна

        Fiat Bravo T-Jet 120

        Коментар


          #5
          Февруари месец на паркинга на терминал 1 цената беше 2 лв. на час, като да не си намериш място е почти изключено. На терминал 2 последно съм бил преди повечко време, но мисля че цената пак беше 2 лв. , освен ако не са я повишили. Там паркинга е покрит и на няколко етажа, също е почти невъзможно да не си намериш място за паркиране, но може да ти се наложи малко да обиколиш, та дори и да слезеш на друг етаж.

          Коментар


            #6
            праркинг

            за първия час е 3 лв а пасле 2 лв на часако спрете извън паркинга на видно място е много вероятно да ви дигнат колата така че по добре 3 лв от колкото ---50ако човека пристигнал си включи телефона и ви каже кога точно излиза може и направо да го вземете а ви е да чакате другаде много полети закъсняват или пък не ги пускат веднага да излизат и се забавя работата-чакането понякога и повече от 1 час трябва да знаете точно на кой терминал пристига полета
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              #7
              3 лева на час на втория терминал.

              Коментар


                #8
                http://www.sofia-airport.bg/Има си разписание за полетите.
                Ex Fiat 126P
                Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                Alfa Romeo 147 1.6 TS
                Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                Коментар


                  #9
                  Благодаря на всички отзовали се. Очаквах доста по-високи цени. Наистина за 2-3 лв./час не си струва риска да се паркира на забранени места. Очаквам сина си от Франция и мисля че ще пристигне на терминал 2 /поне от там излетя/. Не вярвам да се наложи повече от 2 часа чакане.
                  Peugeot 301
                  Punto 1.9 JTD - на жената

                  Коментар


                    #10
                    fuoco написа:
                    3 лева на час на втория терминал.
                    Точно 3 лв. на час и заплащането е много интересно на една машина която гълта банкноти и ти дава 15 минути да напуснеш терминала след заплащане.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #11
                      Tornado написа:
                      fuoco написа:
                      3 лева на час на втория терминал.
                      Точно 3 лв. на час и заплащането е много интересно на една машина която гълта банкноти и ти дава 15 минути да напуснеш терминала след заплащане.
                      да, и не забравяйте да си платите вътре в самия терминал, на изхода вече 2-3 месеца не става - а продължавам да гледам всеки ден връщащи на заден

                      Коментар


                        #12
                        Днес ходих до летището...3 лева пъвият час и всеки следващ е по 2 леваАз както съм си свикнал отивам да си платя отвънка и ...Оня ми вика трябваше да си платите вътре. Та изпратих едно момче да плаща

                        --------------------

                        Коментар


                          #13
                          Tornado написа:
                          fuoco написа:
                          3 лева на час на втория терминал.
                          Точно 3 лв. на час и заплащането е много интересно на една машина която гълта банкноти и ти дава 15 минути да напуснеш терминала след заплащане.
                          Да да звука който ти показа на срештата беше уникален,май за това ставаше въпрос Иначе е 3лв
                          "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
                          не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

                          Коментар


                            #14
                            dzvqroto-qnisZ написа:
                            Tornado написа:
                            fuoco написа:
                            3 лева на час на втория терминал.
                            Точно 3 лв. на час и заплащането е много интересно на една машина която гълта банкноти и ти дава 15 минути да напуснеш терминала след заплащане.
                            Да да звука който ти показа на срештата беше уникален,май за това ставаше въпрос Иначе е 3лв
                            Кой звук това с гълтането на банкнотите ли ффссссппп.
                            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                            Коментар


                              #15
                              Три лева е на новия терминал, на стария е 2 лева. Някои хора, за да не плащат, оставят жената и децата да чакат на летището, като пристигне чакания, звънят на таткото :D, той идва и ги взима от централните изходи. Иначе се чака вдясно, в банкета, точно преди да се завие наляво за към входа на паркинга. И да не разбираш къде да спреш, ще видиш. Иначе за места не се притеснявай, ако не ти се обикаля за място точно на етажа, като влезеш, нормално вечер има свободни места там, винаги съм спирал, слез направо на долното ниво. Там винаги има.
                              NOW: ???
                              Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                              Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                              Коментар

                              Working...
                              X