Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръв, мозъци и катастрофи показват на новите шофьори.....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кръв, мозъци и катастрофи показват на новите шофьори.....

    http://dnes.dir.bg/2009/03/31/video4223333_0.html
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    #2
    И правилно правят такива филми трябва да се излъчват всеки ден . И все пак малоумниците са си малоумници и ще продължават да се правят на шофьори и да ни мачкат по пътищата.
    http://vbox7.com/play:1631a342
    http://www.vbox7.com/play:316f1b62
    http://www.vbox7.com/play:fccc2d41
    http://vbox7.com/play:a122a77b

    Коментар


      #3
      Нека ги въртят по всички телевизии!

      Коментар


        #4
        Humppa написа:
        Нека ги въртят по всички телевизии!
        "Да а защо не денонощно?"Пълно безумие, тевизия не гледат само бъдещите шофьори... има и малки деца, които по един или друг начин ще попаднат на това и какво? Как ще подейства това на психиката на дете или на някой младеж в побертета.. Има милион начини да се предотвратяват такива нещастия, но това пак е възможно най - тъпия начин...П.П. Простаците са си простаци и никой не може да ги спре...И нека не забравяме, че целта на превозното средство е да улесни човека и да го превози от точна А до точка Б... а забавленията с какъвто и вид МПС са да оставим за определените за това места!!! Но какво ви говоря на вас, по мои наблюдения почти всички тум сме сериозни хора

        Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
        ex:Opel Kadett 1.3
        ex:Fiat 125p
        ex:Москвич 412

        Коментар


          #5
          Като показват - голяма работа... То да не е нова идея тази?! Или само аз си спомням, че на онзи "безмислен" "загубен" цял ден на БЧК преди да вземем книжки пак гледахме такива филмчета? Но тогава ни учеха как да действаме и помогнем на катастрофирал и саму излезли червата, а не че ни плашеха....

          Коментар


            #6
            Lestat написа:
            Humppa написа:
            Нека ги въртят по всички телевизии!
            "Да а защо не денонощно?"Пълно безумие, тевизия не гледат само бъдещите шофьори... има и малки деца, които по един или друг начин ще попаднат на това и какво? Как ще подейства това на психиката на дете или на някой младеж в побертета.. Има милион начини да се предотвратяват такива нещастия, но това пак е възможно най - тъпия начин...П.П. Простаците са си простаци и никой не може да ги спре...И нека не забравяме, че целта на превозното средство е да улесни човека и да го превози от точна А до точка Б... а забавленията с какъвто и вид МПС са да оставим за определените за това места!!! Но какво ви говоря на вас, по мои наблюдения почти всички тум сме сериозни хора
            Напално съм съгласна с теб От един такъв подобен репортаж едва заспах,а като заспах какжи ли не кошмари сънувах
            "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
            не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

            Коментар


              #7
              Мозъци, черва, бъбреци, бели дробове.... . Ако ги покажат на някой чужденец може и да има ефект... ама българина ще ги изгледа с интерес и после ще разправя на приятелите си "Лелле братлета ако знаете кви ми показваха некви размазани такива, единия така си беше порнал главата в асфала че цялата му кръв барабар с алкохола в нея беше изтекла...."
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
              -------------------------------------
              1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

              Коментар


                #8
                infirm написа:
                Мозъци, черва, бъбреци, бели дробове.... . Ако ги покажат на някой чужденец може и да има ефект... ама българина ще ги изгледа с интерес и после ще разправя на приятелите си "Лелле братлета ако знаете кви ми показваха некви размазани такива, единия така си беше порнал главата в асфала че цялата му кръв барабар с алкохола в нея беше изтекла...."
                Абсолютно точно. Имаше една тема във форума със снимки на брутални катастрофи с всякакви гадости, много от колегите казаха, че не са издържали да изгледат всички снимки. Показах ги на едни младежи - изгледаха ги с интерес, смях и шеговити коментари, после питаха дали знам още такива снимки.

                Коментар


                  #9
                  peho написа:
                  infirm написа:
                  Мозъци, черва, бъбреци, бели дробове.... . Ако ги покажат на някой чужденец може и да има ефект... ама българина ще ги изгледа с интерес и после ще разправя на приятелите си "Лелле братлета ако знаете кви ми показваха некви размазани такива, единия така си беше порнал главата в асфала че цялата му кръв барабар с алкохола в нея беше изтекла...."
                  Абсолютно точно. Имаше една тема във форума със снимки на брутални катастрофи с всякакви гадости, много от колегите казаха, че не са издържали да изгледат всички снимки. Показах ги на едни младежи - изгледаха ги с интерес, смях и шеговити коментари, после питаха дали знам още такива снимки.
                  Аз съм на 20...точно тази тема си я спомням ,след третата или четвъртата снимка почна да ми изниква един такъв въпрос в главицата "Ами ако бях аз?!"...Да ,но много млади хора не мислят така ... "Аре бе ,то пък точно на мене ще ми се случи!" ,а ако стане ???Точно там е проблема на днешните по-млади хора ,никога не мислят за последиците от своите действия ,и аз съм млад ,само на 20 ,и не ми се мре заради някой детски гъз(извинявам се за израза) ,качил се на някоя барака и даващ газ към гробището!!!Такива на никой няма да липсват!!!Някои хора казват ,че това са самоубийци ,но за мен това са убийци ,защото освен те ,си отиват и невинни хора!!!Ако питате мен няма да има скоро оправия!!!Каквото и да им покажат на току що взелите книжка ,винаги ще има идиоти ,които искат да умрат млади....Това е гледаната точка на един 20 годишен младеж!!!
                  Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                  Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                  EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                  Коментар


                    #10
                    да ви кажа аз на 30-ти взех китапа и никакви такива филмчета и т.н. неса ни пускали фкараха на 50 чувека в една зала сложиха двама ониформени единя само пушка (явно му тежеше че го гледат сички) а другия на бързо прочете колко са загиналите и ранените за миналата и за тази година до този момент и ни изтреляха да си вземем дукументите от гишетата та вапроса е там че ти кат нямаш никой в кофата си и кот и да ти кажат и да напраят ще си останеш тапунег (мое мнение)

                    Коментар


                      #11
                      durex_a написа:
                      да ви кажа аз на 30-ти взех китапа и никакви такива филмчета и т.н. неса ни пускали фкараха на 50 чувека в една зала сложиха двама ониформени единя само пушка (явно му тежеше че го гледат сички) а другия на бързо прочете колко са загиналите и ранените за миналата и за тази година до този момент и ни изтреляха да си вземем дукументите от гишетата та вапроса е там че ти кат нямаш никой в кофата си и кот и да ти кажат и да напраят ще си останеш тапунег (мое мнение)
                      Тц, тц, тц, то и на такива като теб щом дават книжка смятай. Извинявай, ама ти в 4 реда имаш над 15 правописни грешки.
                      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                      Коментар


                        #12
                        ка*ал

                        Коментар


                          #13
                          durex_a написа:
                          ка*ал
                          Хм??? Като се научиш поне на български да пишеш що годе правилно, тогава си позволявай да ми говориш. Не си ми в класата, капиш?
                          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                          Коментар


                            #14
                            загъвай са там

                            Коментар

                            Working...
                            X