Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За придърпването - 1200-1400рпм - FIXED - резюме в 1ви пост

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    stooes написа:
    Зравейте отново. Не знам колко е по темата, но ще пиша с риск да бъда цензуриран. Колата ми запали. Днес ходих до "майстора". Видях я че пали Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 "майстора" ми каза че искал да я види как ще запали сутринта, докато цяла нощ е стояла там - т.е да я види как ще пали студена. Човека каза, че свалял дюзи (не знам що и какво ще ги прави свалени) проверил почти всичко по колата ремъка ми, каза, че не е прехвърлил зъб, проверил го е. Като диагноза ми се каза, че колата е нямала нафта. ши у-м-ръ.праф. в смисъл не ми каза дай пари за еди си кво или тоз датчик или тва ти не е наред .. нищо не ми каза - каза ми само че съм я "удавил" ?Ч! ши-у-м-ръ-2. как се дави комон рейл дизелак? със електронна газ?! Ами аз съм човека, ако някой пита препращайте го към мен. Вече съм малко по-далече от нервната криза. Колата ми запали.Утре ше я взема - дано той не ми вземе много. И не знам за какво де. но .. стискайте палци.(модераторите, не ми се отваря нова тема за да споделя опита си, макар и горчив със останалите членове на кръжока. моля не трийте пак постовете ми. по темата е, защото това са симптомите на автомобила ми който продължава да ПРИДЪРПВА (не съм решил проблема само с добавката) Надявах се, че най-накрая, това, което ми мъчи колата и я кара да придърпва е сдало багажа и заедно с него цялата кола, но не би .. майстор, смяна и споделяне във форума. Но май не стана така. Само нафта ... Все пак колегите ми имат право да видят какво се случва с мойто ДжеТеДе ако желаят разбира се. Благодаря!)
    Мен ако питаш - дане ти пука, карай докъто върви, като спре ше го мислиш
    FIAT MAREA WEEKEND ELX TD100 98

    Коментар


      Може ли и аз да кажа нещо...може разбира се. Та проблема ,който обсъждате ,днес се случи и на мен ,но на пежо боксер 2008. Та според мен проблема е в нафтата ,и по точно вода в нафтата. И като засмуче водата,тресе та гасне. Мисля ,едно ликИмоли за отвеждането на водата от резервоара,че е добро начало. И за да спите спокойно ще ви пожелая- проблема не е в колата ви ,а в нафтата в колата ви,или във водата в нафтата в колата ви,ето казах го най после...Преди началото на зимата -на стилото-си сложих две добавки-едната за отвеждане на водата и другата за почистване на горивната система и дюзи- мюзи. Цяла зима не съм имал проблеми та до сега.
      STILO JTD 1.9- 115 BLACK

      Коментар


        Не, росиан, не може да казваш нищо тука Още повече че си пежо. Къш. Ако не си го научил да върви с вода както си се мъчил .. къш.Шегувам се всичко е точно, но не се сдържах .. Както е да е - -не разбрах фактически какво се опита да споделиш? За добавките? Или че имаме недостатъчно вода? Или мюзи!? ..
        Fiat Stilo 1.9 Jtd 115 2003 MultiWagon

        Коментар


          По скоро ,че прекалено много вода минава през мюзите...с пежака минавам около 10 000 км на месец, и много нафта минава през него. Вчера му сложих добавка за почистване от мазги по горивната система, и проблеми с вървене и палене нямах.Само разхода от 9. падна на 8.6.
          STILO JTD 1.9- 115 BLACK

          Коментар

          Working...
          X