Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За придърпването - 1200-1400рпм - FIXED - резюме в 1ви пост

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Глупости, какво значи незабележимо за обикновен водач или италианец ? Чувствителната газ става след ремапа.Със стоковия файл си е съвсем нормална.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #32
      emzo написа:
      Глупости, какво значи незабележимо за обикновен водач или италианец ? Чувствителната газ става след ремапа.Със стоковия файл си е съвсем нормална.
      Не си ме разбрал казах че придърпването е незабележимо за средностатисъическия шофьор а не поведението на газта. И друго под италианец имах предвид предният собственик на колата поведението на техните шофьори на пътя не се различава много от това на пернишки рацер или добруджански бег пък и отношението им към техническото състояние на автомобила ми е до болка познато и не само на мен де.
      AR 145 JTD

      Коментар


        #33
        Разбрах те много добре, но да сравниш цяла нация с "пернишки рацер" е нелепо.Колата не излиза от завода с това придърпване !!!
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #34
          Е не чак пък цяла нация искам да кажа че са по темпераметни на пътя не са като германците или холандците примерно но всяко стадо си има мърша и винаги има изключения от общото. Но да не изместваме темата тя е с техническа насоченост а не за народопсихология. Все пак придърпването е факт мен ме дразни доста някои пък както казах не го усещат. Факт е и че при доста колеги то отсъства изобщо. Ако стигна до решение ще го споделя та да сам от полза и на други макар че за момента изгледи за успех няма кой знае какви.
          AR 145 JTD

          Коментар


            #35
            стига с глупавите спорове

            Коментар


              #36
              @gari_brasna4a - кои точно тампони смени ?В интерес на истината като се замисля има логика, защото придъпрването е в момент на ускорение .....
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #37
                emzo написа:
                @gari_brasna4a - кои точно тампони смени ?В интерес на истината като се замисля има логика, защото придъпрването е в момент на ускорение .....
                ами ляв-заден и преден тампон на двигателя 115лв парчето ги гледах одеве (заради темата полюбопитствах http://axm-auto.com/)
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #38
                  Добре са ми тампоните, този на щангата е леко напукан, но не е за смяна.Днес смених VSS датчика и от него не е :Вече нямам грешки след смяната на VSS-а.Само на 5-6 души ли придърпва ?Я дизелджиите да гласуват
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #39
                    Emzo, аз нямам придърпване, но моето е JTD 100.

                    Коментар


                      #40
                      Ти си ми ясен, кеф ти евро3, кеф ти малък данък, кеф ти същия вървеж.
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #41
                        Ееееееееееееее?????????

                        Коментар


                          #42
                          emzo написа:
                          Ти си ми ясен, кеф ти евро3, кеф ти малък данък, кеф ти същия вървеж.
                          ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                          Коментар


                            #43
                            Май май на доста хора от форума им придърпва бравока!Но аз си оставам за разспръсквачи!???Не мисля,че е от нещо друго Емцо!
                            ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                            Коментар


                              #44
                              Колегите усещащи този ефект да споделят на колко километри предполагат са им имашините.129к според екзаминъра като я взех.
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                #45
                                emzo написа:
                                Колегите усещащи този ефект да споделят на колко километри предполагат са им имашините.129к според екзаминъра като я взех.
                                Мечтай си :D
                                SEAT Leon Cupra 300
                                Triumph Street Triple 765 R

                                Коментар

                                Working...
                                X