Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви са ни правата при среща с КАТ

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    И къде пише, че трябва предварително да си се регистрирал?Общо взето това пише:
    Физическо или юридическо лице, което използва превозно средство по силата на правно основание, различно от правото на собственост, в едномесечен срок от възникването му се регистрира като ползвател на превозното средство.
    Май тълкуването ви не е правилно ми се струва.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      Да се включа в темата това гледахте ли го:http://btvnews.bg/article/bulgaria/n...ostta.htmlАз не знам досега да са променили закона, така, че тези камери са взе още извън закона или се бъркам?
      FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

      Коментар


        Бъркаш, спират те на момента.
        Либра 1,9 жтд 2000г. LX
        Фиат Крома 1,9 2009г.
        Ивеко Дейли 2.8 2006г. Ланча Делта 2.0 mjet 2008г.

        Коментар


          k76 написа:
          Бъркаш, спират те на момента.
          В кое бъркам? Щото по медиите беше съобщено, че не спират нарушителите с висока скорост, а после ги привикват.
          FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

          Коментар


            Прав си, но не би трябвало да е така, пак на 95% са в нарушение и ще падат в съда. Поне в превантивната част има бездействие.
            Либра 1,9 жтд 2000г. LX
            Фиат Крома 1,9 2009г.
            Ивеко Дейли 2.8 2006г. Ланча Делта 2.0 mjet 2008г.

            Коментар


              То голяма опашка ще стане в КАТ като пуснат прожекциите на новото кино.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                k76 написа:
                Бъркаш, спират те на момента.
                На момента те спират и правят масови проверки
                ФИАТ и всички останали

                Коментар


                  tambuhtaneca написа:
                  Да се включа в темата това гледахте ли го:http://btvnews.bg/article/bulgaria/n...ostta.htmlАз не знам досега да са променили закона, така, че тези камери са взе още извън закона или се бъркам?
                  Днес е внесен, замисъла пак е финансово насочен, в полза на бюджета.http://parliament.bg/bills/43/454-01-62.pdf
                  Либра 1,9 жтд 2000г. LX
                  Фиат Крома 1,9 2009г.
                  Ивеко Дейли 2.8 2006г. Ланча Делта 2.0 mjet 2008г.

                  Коментар


                    http://www.dnes.bg/obshtestvo/2015/0...cakciia.260542 Какво може да се направи в този случай? Трябва ли въобще да им се спира, ако не са с патрулка?
                    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                    Коментар


                      dikanio написа:
                      http://www.dnes.bg/obshtestvo/2015/04/15/policeiski-proizvol-na-pytia-ili-specakciia.260542 Какво може да се направи в този случай? Трябва ли въобще да им се спира, ако не са с патрулка?
                      Това място имам чувството, че им е лобно. Едни приятели живееха в тоя блок от снимката и когато сме им ходели на гости, почти всеки път са ме спирали за проверка на документи. Като винаги са били с патрулка и бля бля.
                      ФИАТ- Пътят е само формалност
                      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                      -----------------------------------------------------
                      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                      Коментар


                        Kay_ написа:
                        dikanio написа:
                        http://www.dnes.bg/obshtestvo/2015/04/15/policeiski-proizvol-na-pytia-ili-specakciia.260542 Какво може да се направи в този случай? Трябва ли въобще да им се спира, ако не са с патрулка?
                        Това място имам чувството, че им е лобно. Едни приятели живееха в тоя блок от снимката и когато сме им ходели на гости, почти всеки път са ме спирали за проверка на документи. Като винаги са били с патрулка и бля бля.
                        Не разбирам какво имаш предвид с тази дума. ? Любимо?

                        Коментар


                          Мммм...да. Не знам за какво съм си мислил, докато съм драскал кпментара
                          ФИАТ- Пътят е само формалност
                          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                          -----------------------------------------------------
                          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                          Коментар


                            [quote=Kay_]Мммм...да. Не знам за какво съм си мислил, докато съм драскал кпментара

                            Коментар


                              какви са ни правата при спиране за проверка от КАТ

                              http://pravatami.bg/4153/[color=red:947152dc3b]Има вече такава (
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                                Колеги, я малко да повдигна темата. Преди малко се прибирам от работа и вече подал десен мигач завивайки в пряката са вкъщи видях че ми се светна с фенерче на следващото кръстовище, което е на разстояние около 30 метра от мен. Погледнах преди да се скрия в завоя и видях, че има автопатрул, но не сметнах за нужно да се връщам да проверявам какво искат. Все пак аз завивам доста преди тях, че даже и не ги бях видял преди да светнат. Та както и да е... Паркирам аз пред блока и отивам към входа, и какво да видя... господата полицаи дойдоха с патрулката при мен. Поискаха ми документи а аз бях толкова добър, че им предоставих лична карта, шофьорска книжка, талон на колата и полица на гражданската. Пожелаха да идем до колата и да отворя багажника и задните врати. Аз им казах, че нищо незаконно няма да намерят. Попитаха ме "пил ли си"? Аз им отговорих, че от работа се прибирам и как ще съм пил... Явно видяха, че съм редовен и единия ме попита защо не съм му бил спрял... А сега какво следва аз да му отговоря??? Ами казах му, че съм видял светлина от фенерче, но тях не съм, че съм си бил подал мигача и правомерно съм завил на дясно. А той ми каза "Друг път да спираш"! Аз съответно казах, че ще спра, стига да има стоп палка. А тоя започна... "Ооо така ли ще видиш ти другия път щом си такъв дървен философ"! Аз само им казах ми хубаво и пожелах лека вечер. Кажете сега дали правилно съм отговорил и до колко са им правата за една проверка на документи на автомобила и книжка, а и на самия автомобил, при положение че не съм бил спрян, ами идват при мен по този начин?

                                Коментар

                                Working...
                                X